Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блясъци

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Блясъци

    Петя каза:
    Първоначално публикуван от Петя
    .....Дребният тарикатлък е това, което самоунищожава едно общество! Иначе повечето българи чакат "марсианците" да кацнат у нас, да размахат вълшебна пръчка и тутакси да решат всичките им жизнени проблеми...неосъзнавайки, че всъщност не живеят, а вегетират, втренчени в собствения си задник, забравили какво значи ценностна система...
    Това е едно кратко и изключително вярно описание на обществото в което живеем!

    Коментар


    • До: Блясъци

      Стефан:
      Да, на следващите им е по-лесно. Те не подозират за съществуването на Питагоровата теорема, заряда на електрона и Левски. Само за ЦСКА.
      Оттук:
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18603
      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

      Коментар


      • До: Блясъци

        Първоначално публикуван от Стефан
        Ше го оправя бе, оставете ме малко. Че се одървих кат псе, олях се с нафта, ръгнах се с ножа и не мога да намеря никъде Йори та се изнервИх! От тва най-ного, требе ми да го утрепем.

        Коментар


        • До: Блясъци

          Първоначално публикуван от klasanov Преглед на мнение
          Не е ли най праилно при бомбардирока да е лезе метрото?

          Изинете начина ми на пиане, но ми изгоря пита на клаиатурата и не мога да пиша буките , и .
          От тук
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • До: Блясъци

            СТЕФАН
            За супермените които си тръгват с истинските дами няма да говоря, вродена скромност.
            B+

            Коментар


            • До: Блясъци

              Стефанееее,откъде ти ги ражда главата...
              Ей, разглезих те аз тебе, ама айде ... Сипи по една ракия да почерпиш. Ква каравана ти купих одеве - не е истина. Само да не я види оная гъска Мими дет се ти се пише приятелка, че ше пометне кат се сгърчи. Тва жените сте ноо завистливи ма, а наздраве. То, пука ми на мене, ма мъжът и свестен човек, тя да си пукне, мене кво ми е ...
              От тука е... http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=18732&page=2
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • До: Блясъци

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                ...Иначе нямам нищо против скъпите туристически обувки, ама засега краката ми са по-издръжливи от джоба!

                Коментар


                • До: Блясъци

                  Оказа се, че колегата Дявол Коледа,
                  освен това:
                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                  Ехе кви тракове бе хора ГПС-то ми е на ремонт че го бъгнах аз съм ви трак знаете ми телефона с всеки ще се видим така че спокойно,а и Копривщица е два километра от единия до другия край
                  бил и това:
                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                  Аз също съм за Узана твърдо просто ако има спънки съм готов да помагам за друго място дето се казва резервна гума съм. Хайде влезнах в блясъци
                  Че и много познава май?!
                  Или да отворя направо една тема "Превъплащенията на Дявол Коледа"?

                  Коментар


                  • До: Блясъци

                    А ето и още едно:
                    Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                    В Копривщица за Димитров ден да речем стига да съм финасиален

                    Коментар


                    • До: Блясъци

                      Мда. Направо си го представям как го казва
                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                      Пак простотий.
                      Чудя се кога закона за движение по пътищата ще почне да се учи в училищата. Големият проблем идва от това, че по улиците се движат хора с липса на елементарни познания за начина по който е редно да се движат. Пешеходците са една безмозъчна паплач, а като ги треснат вой до небето. Вижте например трамвайте, когато стигнат на около 50-100 метра от спирката безумната паплач тръгва в очакване на спасението без да осъзнава, че по закон няма право да стъпва на платното преди трена да е отворил вратите. В същност кво значение има това за тях, те са готови да се качат вътре преди да слезе другото стадо, което от своя страна щом стъпи на платното почва целенасочено да си бърка в носа и други отвори.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • До: Блясъци

                        Димата:
                        А ако е с независимо отпреде и отзаде е паркет? Бах го в Хамъра - паркетник с паркетник...А па БТР-а пък е направо ламинатник, щот от всичките колелета дет ги има и всичките независими...
                        __________________
                        От тука http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=19439&page=2
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • До: Блясъци

                          Obersturmbahnfuehrer каза:
                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          Най-общо казано, интелигентността е способността да се обхващат много привидно несвързани явления и между тях да се правят абстрактни връзки и анализ.
                          Каква е дефиницята за негър не се наемам да кажа.
                          Обаче имам чувството, че интелектът е много повече групов разум, отколкото индивидуален. Затова противостоянията са между нации, а не между индивиди. Та, въпросният групов разум се подхранва от възможността да се съхранява и разпространява информацията, или с думи прости - писменост и "комуникации". Само, дето развитието му е циклично, а не прогресивно, щото след подема на гръцката и римската култура тук следват едни яко безпросветни и затъпяващи времена, на които ние викаме "Средни векове", ама за някои буквално са "Тъмни". Баш тогава имаме "взаимодействия" със северните африканци (които нищо не строят и нищо не правят) и които изпадат в тих ужас от културното и интелектуално ниво на средния европеец.

                          ТА, да перефразирам "битът определя съзнанието" в "средата определя акъла". Май, тук има доста затъпници на тезата, че последното поколение нашенци е "яко тъпо". Е, дори и да е така, това генетично ли е обусловено или просто децата растат в тотално безвремие и пълна абдикация на всеки от всичко?

                          Коментар


                          • До: Блясъци

                            Стефан трябва да е тука на абонамент
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            В кафенето отсреща момичето ми даде кафе в паничка на пода че не можех сам да стана да си тръгна.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Блясъци


                              Първоначално публикуван от Макавеев (mac) Преглед на мнение
                              Откъде накъде пък Чернобил ?
                              Там сега е пролет.Тревата синее, птичките лаят !

                              Коментар


                              • До: Блясъци

                                IvanIvanovi
                                Утвърден участник
                                | СзО || +ПЛ || ДВиП |
                                Дата на включване: Mar 2006
                                Местоположение: София
                                Публикации: 447
                                Точки (при гласуване): 11


                                До: това възможно ли е?
                                Цитат:
                                Мнение на quadra
                                Преди време на излизане от Луковит по посока Плевен малко преди да се размина с един тир му гръмна най-задната дясна гума на прицепа. Вдигна огромен облак прах, обърна сергия покрай която минаваше, продавача на сергията беше отнесен на около 2-3 метра встрани а минаващ в този момент от там циганин с велосипед буквално направи няколко кълбета барабар с велосипеда. Пострадаха и стъклата на едно крайпътно капанче...По прицепа също имаше поражения - калници и стопове се разхвърчаха... Като си помисля че ако беше гръмнал само след няколко секунди докато се разминавам с него можеше и аз да пострадам...

                                абе Дима, ти си като гръмоотвод бре........ я някой ТИР ше пръдне и ше отнесе циганинъТ с колелото, я ще те изпревари трактор с 120 и ше се метне у дерето по гръб......... слагай една камера отпред на паркетника и записвай пътуванията си - ще има доста материал за ютоуб.ком

                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X