Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota FJ55

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Toyota FJ55

    предлагат ми една Тойота FJ55, но още не съм ходил да я гледам... някой тук карал ли е такова чудо?

    Била дизел 2.5 "с мерцедесовия двигател" - но не разбрах дали не е слаган по-късно...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Най-добре звънни на братя "Флекс", щом иде реч за Toyota FJ - те са ходещата енциклопедия на тази тема, а и с удоволствие ще ти помогнат, дори и ще я погледнат, ако я купуваш
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #3
      Най-накрая намерих няколко снимки на модела:


      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        И според мен консултацията с братя Флекс е най-доброто пожелание...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Знам че може би е тъп въпрос обаче отскоро чета тази страница - кои са братя Флекс?
          088455338две
          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
          Джамбазов 2010г..

          Коментар


          • #6
            Заклети Тойотаджии
            Имат 40-ка,55-ца и 60-ка .
            В час са със старите Тойоти , пък и не само ...

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от fulda
              Заклети Тойотаджии
              Имат 40-ка,55-ца и 60-ка .
              В час са със старите Тойоти , пък и не само ...
              тая FJ55 дето ми я предлагат май ще се окаже голяма гробница - сложен й е мотор 2.5Д от бус мерцедес /а оригинално е 4.2 бензин/... как ли ще върви 10-местно купе със 70-ина кс ...
              освен това преди време се е продавала в Пловдив на 50% от сегашната цена...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                ((( И що са скапали колата?
                Остави кво може новият И мотор, ами как ли е сложен ... За тия години натрупах опит с използване на нещатни агрегати, и всичкия е печален. Може да е станало чудо, и да е внедрен грамотно, обаче това ще е наистина чудо...
                Най-добре виж дали не е ликвидирана възможността да се върне истински мотор, извади от цената парите за възстановяването, и това е.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Стефан
                  ((( И що са скапали колата?
                  Остави кво може новият И мотор, ами как ли е сложен ... За тия години натрупах опит с използване на нещатни агрегати, и всичкия е печален. Може да е станало чудо, и да е внедрен грамотно, обаче това ще е наистина чудо...
                  Най-добре виж дали не е ликвидирана възможността да се върне истински мотор, извади от цената парите за възстановяването, и това е.
                  съмнявам се, че имат оригиналния мотор... толкова глупост има по света /и у нас/!!!
                  Мойта машина я взех без турбо! "така е по-добре"... "това турбо е много капризно" и т.н. оправдания!!! липсваха маркучи, части, въобще варварство! още се чудя как да го накажа тоя дивак!
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Първо извинявам се за използването на латинеца предния път.

                    Как мога да се свържа с тези хора регистрирани ли са във форума защото и аз бих изкал да озная повече инфо за тези този вид Зверове Lan Cruiser
                    088455338две
                    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                    Джамбазов 2010г..

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Jivko
                      Първо извинявам се за използването на латинеца предния път.

                      Как мога да се свържа с тези хора регистрирани ли са във форума защото и аз бих изкал да озная повече инфо за тези този вид Зверове Lan Cruiser
                      не са регистрирани...

                      какво по-точно те интересува за "Lan" Cruiser ? може и ние да помогнем...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        И аз съм готов ...

                        Коментар


                        • #13
                          Да бе, напоследък и аз гледам , ДВГ много капризни. Ей го, и моя постоянно хленчи за нафта. Не минат и две-три години, и масло, капризи...
                          Мани, пред очите ми изхвърля уплътнения, шайби, кво да е, "А бе и така може", или любимото "Така е по-добре!". А защо даже в дефицитната социкономика някой е построил цял завод за ей тия ненужни чаркове и ги слага на колата, посмъртно няма да се замисли. А то друга особена разлика между умиращият Москвич и новият Мерцедес няма, просто в единия всички гайки са завинтени правилно, а в другия болтовете са заковани с чук. До бой съм стигал с такива, ама са много, и няма файда((
                          Макар че и другата крайност са пълни буклуци. Като тръгне да плямпа за болт М 6 за Ауди от есента на 93-та ... Щото през лятото на 94-та няква панделка в купето също е висяла на М 6, ама той сигурно е правен с другия шублер ...
                          Най ме е яд, че последният дебил ще пукне сигурно барем половин час, след като целия свят е изчезнал.

                          Коментар


                          • #14
                            Относно тази кола: НЕ Я ПОГЛЕЖДАЙ!!!! Братя флекс купиха само оригиналния двигател, докато беше в Пловдив, защото не ставаше дори за части.
                            IvoVarbanov.bg

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X