Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на сафрида

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хайде на сафрида

    Здравеите, за сафрид не сам ходил скоро , че фризера работи на пълни обороти и трябва малко да разнообразя рибата, че само сафрид не се яде . След онзи сафриден риболов мои познати ми казаха , че пак дало един път добре обаче аз не бях във Варна и не успях да се включа. Та преди два дена един комшия ми каза , че излизала много добра платерина, та днеска беше потвърдено. Ходиме на плаж семеино , тоест трио , жената , дащерята и аз. За варненци пояснявам , бяхме на последната малка буничка до почивка , че си бяхме взели с дъщерята маските , тя да си направи сефтето да гледа под вода / на 5-ет години е / и аз реших да се поразходя малко , демек да поплувам и да погледам . Както си плувам , такъв парцал мина покраи мене , може би беше 40-ет см и отгоре, направо ми идваше да хукна след него , как нямах харпун , ама бедният като си няма късмет или магарето му ще откраднат или жената ще му уважат. Наслука колеги

    Коментар


    • #17
      До: Хайде на сафрида

      ''Много са готини.Лошото е, че ако си тръгнал за риба и ги видиш по-добре се връщай-всичко гонят.''

      пролетта стана точно обратното - на маслен нос излязоха делфини и вкараха всичката риба в залива...по едно веме ни омръзна да ловим

      Коментар


      • #18
        До: Хайде на сафрида

        Има ли рибари от Варна да споделят има ли го сафрида в нашия залив или да чакаме края на септември както винаги.По моя информация на Калиакра всяка седмица го смилат ама той там си летува милия
        [FONT=Comic Sans MS]
        [/FONT]

        Коментар


        • #19
          До: Хайде на сафрида

          Абе не че хич го няма ама чакаме да се сгъсти.
          Константин Вълчанов.0888313247

          Коментар


          • #20
            До: Хайде на сафрида

            Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
            Абе не че хич го няма ама чакаме да се сгъсти.
            Затова пък заргана дал бог,досега ловихме на буната на Почивка-по половин кофа на човек( от големите) ,емоцията беше в изобилие
            [FONT=Comic Sans MS]
            [/FONT]

            Коментар


            • #21
              До: Хайде на сафрида

              През изминалата седмица морето даде чернокоп и сафрид от н.Коракя до н.Маслен нос. Риболувахме си рамо до рамо с делфините. Те там са рутинна гледка и даже мисля че особено в четвъртък доста помогнаха като държаха рибата до брега.
              Надявам се следващата седмица пак да се радвам на добър улов.

              Коментар


              • #22
                До: Хайде на сафрида

                Първоначално публикуван от MAP Преглед на мнение
                През изминалата седмица морето даде чернокоп и сафрид от н.Коракя до н.Маслен нос. Риболувахме си рамо до рамо с делфините. Те там са рутинна гледка и даже мисля че особено в четвъртък доста помогнаха като държаха рибата до брега.
                Надявам се следващата седмица пак да се радвам на добър улов.
                Колега макар че съм близо до морето никога не съм ходил там.Би ли ми обяснил по подробно пътя до н.Коракя и Маслен нос защото ми казаха че там е резерват и достъпа е забранен а тази седмица времето ще е хубаво и мисля да отида на това прословуто място.Благодаря.

                Коментар


                • #23
                  До: Хайде на сафрида

                  От неделя насам сафрида се връща обратно и го има повече към Поморие,Несебър и даже отново на Бяла.
                  Успех на колегите
                  SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                  0878299791

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хайде на сафрида

                    Първоначално публикуван от dianko71 Преглед на мнение
                    Колега макар че съм близо до морето никога не съм ходил там.Би ли ми обяснил по подробно пътя до н.Коракя и Маслен нос защото ми казаха че там е резерват и достъпа е забранен а тази седмица времето ще е хубаво и мисля да отида на това прословуто място.Благодаря.
                    Има таман 4 подхода, поне аз толкова зная, все единият ще е отворен. През Приморско със сигурност, ама може и през главната отбивка от пътя Бургас - Ахтопол, на 2200м след моста на Ропотамо.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • #25
                      До: хаиде на сафрида

                      Първоначално публикуван от MAP Преглед на мнение
                      Ами и тука беше за "хайде на сафрида" но аз не можах да се включа.
                      По-предната седмица пак имаше, но през седмицата и аз не можах да отида. През уйкенда вървеше по малко, по 1 до 2 рибки на чепаре - 2 дена 4 кг.
                      Миналата седмица пак тръгна мълвата - на Приморско направо с лопати го гребяли. Рибарите не помнили такова чудо от 50 години...
                      Отивам петък вечер - нищо, събота и неделя по някоя граца-кандидат сафрид, дребно побче и най много миджит но аз не го вземам.
                      Затова пък, не мога да не споделя с вас какво "хванах" с камерата на телефона.
                      Уникални моменти
                      Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хайде на сафрида

                        Каква риба се лови в момента по северното черноморие?
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Хайде на сафрида

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Каква риба се лови в момента по северното черноморие?
                          Същата като по южното.Цаца,дребна хамсия,тук там някой сафрид,карагьоз,кефал,попче,калкан.Ако искаш да си я ловиш ти.....залагай на попче,но без големи нодежди за огромен улов.Още е раничко.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Хайде на сафрида

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            Каква риба се лови в момента по северното черноморие?
                            От брега попчета и при малко късмет някое калканче.
                            Константин Вълчанов.0888313247

                            Коментар


                            • #29
                              До: Хайде на сафрида

                              Темата ми хареса - хем не съм рибар, сигурно защото е свързана с морето, а обичам и риба .....
                              На варненските състезания гледам да наваксам за цяла година, но не става - вкуса е друг като виждаш морето!
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • #30
                                До: Хайде на сафрида

                                Някой да се е въртял около Синеморец-Ахтопол? /и какво излиза...
                                Disco II td5
                                2" OME,Safari snorkel, front D44bumper, 9500winch,chip, Fedima 265/70/16
                                planed: air locker, rear D44bumper

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X