Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся ЖСМ, давам шише ракия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся ЖСМ, давам шише ракия

    Дали на някой не му се търкаля по чекмеджета или гаражи непотребен апарат и зарядно, може и с пръднала батерия. Ще го ползвам стационарно.
    От София съм. 0877 517965, 02 9584284

  • #2
    До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

    Аз имам един ама батерията не бачка ако не си намериш от софия апарат ми пиши лично да ти го снимам да го видиш че аз съм от стара загора
    Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
    [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

    Коментар


    • #3
      До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

      Имам един Сименс ц-35,мога да ти го пратя по куриер.До последно обаче не успях да науча батерията да яде боб...
      Да не става навалица и масови безредици-пиши ЛС,ако те устройва.

      Коментар


      • #4
        До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

        Благодаря на колегите извън големото село, ама ще изчакам за някой комшия.

        Коментар


        • #5
          До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

          Имам един Ericsson R310s син на цвят, но в доста лошо състояние - едно измиване на мивката няма да му е излишно (пък няма и да му навреди, хехе), пък и си е поизтъркан тук таме, а отзад капака се държи само на единия винт, другия е избягал. Батерията му държи около 3-4 дни, има си зарядно. Ако го искаш - твой е Помещавам се в София, кв. Борово.
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • #6
            До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

            Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
            Имам един Ericsson R310s син на цвят, но в доста лошо състояние - едно измиване на мивката няма да му е излишно (пък няма и да му навреди, хехе), пък и си е поизтъркан тук таме, а отзад капака се държи само на единия винт, другия е избягал. Батерията му държи около 3-4 дни, има си зарядно. Ако го искаш - твой е Помещавам се в София, кв. Борово.
            Давай го! И аз съм в Борово срещу пощата. Дай телефон.

            Коментар


            • #7
              До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

              Нокиа 6610, кара 2-3 дни на батерия, няма дефекти. В Люлин съм, обаче пия бира, с ракията се скарахме.

              Коментар


              • #8
                До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                А ако сериозно/сименса верно е в къщи/,като абонат на Глобул повече от две години,онзи ден взех една Моторола W175 мисля,за моя позната,на цена 9 лева без никакви допълнителни условия.Виж някой познат със стаж при този оператор,вместо да прибираш стари бангии.Ако намериш такъв,ракията пак можеш да ми я пратиш,ще покрия доставката-ти сложи една благодарствена краставица да подпира бутилката/дамаджаната...

                Коментар


                • #9
                  До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                  Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                  А ако сериозно/сименса верно е в къщи/,като абонат на Глобул повече от две години,онзи ден взех една Моторола W175 мисля,за моя позната,на цена 9 лева без никакви допълнителни условия.Виж някой познат със стаж при този оператор,вместо да прибираш стари бангии.Ако намериш такъв,ракията пак можеш да ми я пратиш,ще покрия доставката-ти сложи една благодарствена краставица да подпира бутилката/дамаджаната...
                  Не е това случая. Аз съм към БТК - Рибател. Дават допълнителна карта с много безплатни минути към БТК. Просто ми умря апарата.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                    Тъй де,виж някой да ти вземе евтинийка от Глобалистите.Нито е кодиран апарата,нито подвързват с договор купуващия машинката,когато е лоялен/стар клиент.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                      Телефона ми е 0884 290 262, дрънкай когато решиш Иначе и аз гласувам да вземеш някой по-нов апарат, поне ще е по-удобен, че тоя Йерихон R310s не е от най-удобните телефони...
                      What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                        Еййй за тая ракия ще се избием бре.Колега ти ме подсети да се разрова в чекмеджето и открих няколко апарата,единствения който е със зарядно и не е кодиран някакъв ALC TEL ,ако те интересува още утре можем да направим бартера за ракийката(предпочитам домашна)
                        Прикачени файлове
                        Galloper II 99г. 2.5TDI дълга база

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                          Ако дойдеш в Габрово да почерпиш и ще ти купя един нов!!!
                          Кво ти пука,ще изпием за три нови!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                            ериксон Т65, всичко му работи
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся ЖСМ, давам шише ракия

                              Благодаря, колеги. Бартера е успешно осъществен.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X