Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за регенерат на Фулда в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

    General Grabber MT 33',временно, че съм доволен много от тях,ама предните позаминаха малко,после мисля да ги правя регенерат-агресорки,от край време съм фен на Малатеста Кугар,ама максимума им е 31,мога да ги направя като тези бутонки(таралежки) за проба,лошо че на асвалта с тях е като шейна,ако не падне добра оферта за някви други 33' ориджинал
    Прикачени файлове
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #62
      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

      Бела още ли ги таркаляш тези гуметабраво на теб
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • #63
        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

        Криза кво да правиш,деди Коледа ми обеща за Нова Година Слампери ако слушам,тва означава че ще си доизносвам цървулите май
        Прикачени файлове
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #64
          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

          Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
          Аз ги пробвах с около 110км/ч в продилжение на 20км издържаха
          Колко карета смени от как си с тези гуми на Тераното?
          0887 526 564/ 0897 933 755 /

          Коментар


          • #65
            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

            Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
            Колко карета смени от как си с тези гуми на Тераното?
            Още не съм сменял нищо освен масло и маслен филтър но трябва да почна малко по малко да го стягам и да подмена туй онуй

            Коментар


            • #66
              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

              Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
              Още не съм сменял нищо освен масло и маслен филтър но трябва да почна малко по малко да го стягам и да подмена туй онуй
              Браво колега ,направил си най-важното оттам се тръгва.А туй онуй ,ще си покаже.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #67
                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
                За този регенерат гумата не трябва да е по тясна от 235.

                Нищо не разбирам,на моите гуми пише 31х10.50 R 15 LT вероятно всичко това е в инчове, а Вие казвате 235 ? предполагам сантиметри,но джантата ви отново в инчове ? пълна каша с тези цолове и инчове,

                Коментар


                • #68
                  До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                  Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                  Нищо не разбирам,на моите гуми пише 31х10.50 R 15 LT вероятно всичко това е в инчове, а Вие казвате 235 ? предполагам сантиметри,но джантата ви отново в инчове ? пълна каша с тези цолове и инчове,
                  Колега този размер който описваш е малко по широк от 235 но това не трябва да те притеснява...
                  Какво е това 4x4...:confused:
                  [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                  Коментар


                  • #69
                    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                    Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                    Нищо не разбирам,на моите гуми пише 31х10.50 R 15 LT вероятно всичко това е в инчове, а Вие казвате 235 ? предполагам сантиметри,но джантата ви отново в инчове ? пълна каша с тези цолове и инчове,
                    Размера ти е около 265/75/15.
                    0887632135-Краси

                    Коментар


                    • #70
                      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                      Триумя се дали да си направя едни такива регенерати, за около 400 и нещо лева, или да взема някакви МТта 2ра употреба за 600 и нещо лева или нови БФ МТ за 1000 без нещо лева.
                      Не мога да взема решение предвид много малкия пробег който ще им правя. Ще се карат май само по разходки, на паркетника, докато не се вземе някой скрап за гората.
                      Изпробвах кола с този регенерат. Безумно шумен е.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Триумя се дали да си направя едни такива регенерати, за около 400 и нещо лева, или да взема някакви МТта 2ра употреба за 600 и нещо лева или нови БФ МТ за 1000 без нещо лева.
                        Не мога да взема решение предвид много малкия пробег който ще им правя. Ще се карат май само по разходки, на паркетника, докато не се вземе някой скрап за гората.
                        Изпробвах кола с този регенерат. Безумно шумен е.
                        В Бургас ли го правят този регенерат? Имам едни гуми/зимни/ 265/70/15 дали ще могат да ги направят и за каква цена?
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                          Нямам идея. Оставяш ги в някой Мотоексперт и отам ще ти кажат.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                            гумите са много яки.това е шарката на максис /крепи краулер/ аз купих модзила.един продаваше на пазара/пазарджик/такива гуми но неказа откаде са цената беше 230лв.браво на колегата че ни отвори очите.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                              Здравейте колеги.Поради нужда от нови гуми,се замислям да направя регенерат на моите.Размера им е 255/60/15.Витарата е карам основно на асфалт и ако този регенерат се държи ужасно там,ще мисля друг варянт.Някой пробвал ли ги е при зимни условия?По принцип калните гуми се държат ужасно на лед и отъпкан сняг,но все пак мнение за тези,няма да е излишно.Не на последно място,на моя размер дали ще може да се направи регенерат?
                              п.п. Пробвах да сложа гуми с диаметър 265/70/15 (диаметър 72см),и опират в завой в бронята(там ще резна) и подкалника (там не ми се бара).Моят диаметър е 67см.Мисля,че около 70 см ще са ми перфектни.Имате ли идея с колко се увеличава размера в диаметър/радиус?
                              Поздрави,Николай
                              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                              Коментар


                              • #75
                                От: До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                                Да дам малко информация за тези регенерати:
                                грайфера им е 18мм,
                                Ширината на грайфера е 23см (без страниците,както се мери заводска гума,а само там където стъпва)Диаметъра на тази гума е 76,5см,което си става 265/75/15(31").
                                Натежава доста повече от оригинала-по моему около +5кг
                                Регенерата започва от половината страница за размер 265/70/15.
                                В Пловдив на "Брезовско шосе" след СБА посока с.Войводиново искат по 150лв на гума с твоя основа Регенерата започва от половината страница за размер 265/70/15.
                                Колега сподели,че в Пловдив във "Фулда"та на "Коматевско шосе" струва около 108лв.
                                Всички цени са с ДДС.
                                Всеки четвъртък идвал бус и взимал/докарвал гумите,т.е.ставали за около 1 седмица.
                                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X