Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за регенерат на Фулда в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

    Значи колеги аз направих един такъв комплект които по кусно отидоха в колегата Kalashа.Отивате в център на фулда независимо в кои град сте оставяте им стари гуми каквито имате под рака стават за около две седмици те си ги карат с тяхен превоз до кадето им е необходимо до колкото разбрах е софия.

    Коментар


    • #32
      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

      Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
      няма регенерат които да некрие опасност да се отлепи , за ниска скорост става , качеството е добро , все пак едни технологии се спазват, задалжително ги караи по напомпани
      Kолега , в сериозните фирми за регенериране гумите преминават същите контроли и тестове , както и новите и са гарантирани за същият пробег и период от време. Марангони например, имат своя линия за регенерати (Маrix Eclogy).
      В Италия държавата налага да се ползват до 25 процента регенерати от всички произведени гуми , точно заради проблема с изхвърлянето и преработването на старите гуми.Фирмите -производителки ползват данъчни облекчения , а фирмите -потребители много добри договаряния и цени. Например община Рим (и не само) за целият градски транспорт. Също така и транспортни фирми за камионите си и т.н. Самолетните гуми , например се регенерират до 10 пъти , а знаем за каква сигурност става въпрос там!
      Така че , да сравняваме съвременния регенерат , било той топъл , студен , пълен или частичен с едновремешните "гаражни изпълнения" ...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #33
        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Kолега , в сериозните фирми за регенериране гумите преминават същите контроли и тестове , както и новите и са гарантирани за същият пробег и период от време. Марангони например, имат своя линия за регенерати (Маrix Eclogy).
        В Италия държавата налага да се ползват до 25 процента регенерати от всички произведени гуми , точно заради проблема с изхвърлянето и преработването на старите гуми.Фирмите -производителки ползват данъчни облекчения , а фирмите -потребители много добри договаряния и цени. Например община Рим (и не само) за целият градски транспорт. Също така и транспортни фирми за камионите си и т.н. Самолетните гуми , например се регенерират до 10 пъти , а знаем за каква сигурност става въпрос там!
        Така че , да сравняваме съвременния регенерат , било той топъл , студен , пълен или частичен с едновремешните "гаражни изпълнения" ...
        далеч съм от мисалта да спорим , просто съм виждал какво причинява регенерат гума при отлепване , и пак каззвам че не е за предпочитане за над 80 километра , сигурен съм че се исползват добри технологии но лично мое мнение е да не се карат със висока скорост , и нека да е добре напомпана
        sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

        Коментар


        • #34
          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

          Няма да спорим , разбира се. Не съм искал да те засегна.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #35
            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Няма да спорим , разбира се. Не съм искал да те засегна.
            не се ме засегнал бре аз см куке марка , а за регенерат гуми трябва да се внимава
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #36
              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

              При тази технология на регенериране само нов грайфер ли се "лепва" или има и допълнителна обработка? Имам 4 стари основи, 15", но едната ми се струва, че изпускаше покрай джантата. Преди да ги вземат правят ли някакъв оглед дали въобще ще стане нещо от тези гуми?
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • #37
                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                При тази технология на регенериране само нов грайфер ли се "лепва" или има и допълнителна обработка? Имам 4 стари основи, 15", но едната ми се струва, че изпускаше покрай джантата. Преди да ги вземат правят ли някакъв оглед дали въобще ще стане нещо от тези гуми?
                Не знам каква точно технология използват тези от Фулда , но на моите изглежда че покритието започва откъдето свършва монтажния улей на джантата( от ситно назъбената лентичка). Погледната отвътре си е компактна , без прекъсвания старата основа.
                Това е , което мога да споделя...
                ПП: Извинявам се за качеството , от ГСМ са...
                Прикачени файлове
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #38
                  До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                  Колега този регенерат няма нищо общо със този за който говорим,тука ставаше въпрос за студен регенерат а това на снимките мисля че е топъл

                  Коментар


                  • #39
                    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                    Ходих да питам в един център на Фулда в София. 16" струват 100лв без ДДС( тоест 120лв). Даваш гумите и си ги получаваш след 1 седмица готови. Сега остава и да заделя някой лев....
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                      Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                      Ходих да питам в един център на Фулда в София. 16" струват 100лв без ДДС( тоест 120лв). Даваш гумите и си ги получаваш след 1 седмица готови. Сега остава и да заделя някой лев....
                      Твоите основи ли ползват или имат оборотни.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                        Не съм много сигорен Но зет ми беше питал за този регенерат , и му бяха казали 100лв. за 15" с тяхна основа.Когато имам по точна информация ще пиша.
                        0887632135-Краси

                        Коментар


                        • #42
                          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                          Аз сега говорих с хората от Мотоексперт.

                          Телефонът, даден на 1-ва страница е грешен.

                          Джипови гуми се регенерират в Бургас - Сомат. Телефонът там е (056) 88-10-43.

                          Работят само с 15" и 16". Трябвало да бъдат по-широки, но не можаха да ми кажат точно колко е минимумът. Не можа да ми каже и точна цена за размера който питах - нещо от реда на 215/90/15 или 225/80(85)/15. Всъщност каза че не може да ми каже никакви цени в момента. Но били межу 100 и 120лв за гума.

                          Нямат готови гуми за продаване. Носиш им някакви гуми, независимо в кой техен магазин или сервиз и след 1-2 седмици ти се обаждат да отидеш да си вземеш готовия регенерат където си оставил основите.

                          Не можаха да ми кажат колко запазена трябва да е гумата.

                          Аз имам едни стари на ужазът - Я-245 - не са толкова износени, колкото са стари - напукани са от стоене на доста места, но телове и такива неща не се виждат - дали мислите, че си заслужава (годни са) да се регенерират?
                          Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

                          UaZ 469B

                          Коментар


                          • #43
                            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                            За този регенерат гумата не трябва да е по тясна от 235.
                            0887632135-Краси

                            Коментар


                            • #44
                              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                              Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
                              За този регенерат гумата не трябва да е по тясна от 235.
                              Това сигурно ли е? А колко може да са най големите и регенерата студен или топъл е? Ако знаеш.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                                Те май и за тирове правят, значи най-големите да са 325<

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X