Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за регенерат на Фулда в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

    Колега ,не е този номер, звънях няколко пъти и вдига друг човек.Дай точни кординати!!!
    0887 526 564/ 0897 933 755 /

    Коментар


    • #17
      До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

      За съжаление май регенерата се прави само в Бургас!
      http://www.motoexpert.bg/bg/service/rts
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #18
        До: Мнение за регенерат на Фулда Бълария

        Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
        Колега ,не е този номер, звънях няколко пъти и вдига друг човек.Дай точни кординати!!!
        Ще бъде коригиран утре ще пиша точни координати грешката е моя
        [FONT=Comic Sans MS]
        [/FONT]

        Коментар


        • #19
          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

          Айде колега давай телефона да разчепкаме въпроса! Ако ще се ходи до Бургас по-добре да се съберем и да напълним един бус с гуми(основи).
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • #20
            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

            аз по принцип не съм почитател на регенерата и никога не карам с такива,но имам много колеги които ги ползват и за сега са доволни.
            С.Колев-Kawasaki KX 250

            Коментар


            • #21
              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

              Много се изписа за тази фирма и неинаната продукция тук, толкова ли няма някой представител да се включи и да даде малко повече подробности.
              Все пак това е малко специфична продукция и най-големия пазар на тези 4x4 гуми представляват участниците в този форум.
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • #22
                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                Аз също съм доста заинтересован,а и без това ми предстои купуване на такива гуми така че чакам и аз развитие по въпроса.
                Opel Frontera A 2.4i
                Audi A6 C4 2.0 16v

                Коментар


                • #23
                  До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                  Съжалявам ако съм изпотил от чакане колегите но съм в чужбина и прибирам катастрофиали приятели от няколко дни и нямам тук данните за регнерата проявете търпение
                  [FONT=Comic Sans MS]
                  [/FONT]

                  Коментар


                  • #24
                    До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                    И каква е цената на този регенерат ?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                      Първоначално публикуван от karamba_ Преглед на мнение
                      И каква е цената на този регенерат ?
                      Колко, колко.... колко да е . 3лв да е.

                      Прочете ли темата? Пост №8 прочете ли? Там е разковничето.

                      В крайна сметка всичко е Ок с Бг Регенерата, но са малко по-тежки от западните?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                        Първоначално публикуван от karamba_ Преглед на мнение
                        И каква е цената на този регенерат ?
                        Прочете ли всичко по темата, ако не си прочети и ще разбереш?



                        Изпращаш им стари изтъркани гуми и плащаш по 95лв за 15цола и 104лв за 16цола на гума те ти ги регенерират и ти ги пращат обратно.Цените са по спомен не са сигурни и да почерпите, ако се видим някаде
                        Последно редактирано от kra_kra; 02-06-09, 21:51.
                        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                        Коментар


                        • #27
                          До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                          Така всичко звучи просто, но трябва телефон да се пита как става "изпращането"(дали ги давам в техен офис в града, в който живея или ги пращам в Бургас и за чия сметка), плащането, цените (не "по спомен"), срока на изпълнение......
                          Последно редактирано от Георги Василев; 04-06-09, 11:14.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                            Колеги и аз си взех такива гуми на пръв поглед изглеждат все едно са ги правили в някой гараж и са бая тешки,но хубавото е че четери гуми излизат около 400лв.
                            Моите даже са на различни основи като фирми,просто размера трябва да е еднакъв на четирите гуми и ако пратиш примерно 225/70/15 то те се връщат 225/80/15 или около този размер.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                              Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                              Колеги някой запознат ли е с качеството на регенератите на Фулда в България?Попаднах на такива на мн. ниска цена,но се опасявам за качество на изпълнението,защото чух ,че се отлепяли.Качих ги на баланса и искаше 250гр.,което при регенератки не е в горна крайност.Моля споделете мнения по въпроса.
                              няма регенерат които да некрие опасност да се отлепи , за ниска скорост става , качеството е добро , все пак едни технологии се спазват, задалжително ги караи по напомпани
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар


                              • #30
                                До: Мнение за регенерат на Фулда в България

                                Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                                Колеги и аз си взех такива гуми на пръв поглед изглеждат все едно са ги правили в някой гараж и са бая тешки,но хубавото е че четери гуми излизат около 400лв.
                                Моите даже са на различни основи като фирми,просто размера трябва да е еднакъв на четирите гуми и ако пратиш примерно 225/70/15 то те се връщат 225/80/15 или около този размер.
                                Колега дай подробности- телефон, как става изпращането( предполагам до Бургас), за колко време станаха готови и т.н.
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X