Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Потресаващо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Потресаващо

    От няколко дни следя тази тема
    Последно редактирано от genkogenev; 12-05-09, 09:17.
    :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

  • #2
    До: Потресаващо

    Коя?
    Зима иде

    Коментар


    • #3
      До: Потресаващо

      Нещо не става с линка - Във форум / На Лов - лов на едър дивеч /
      Ако някой прегледа темата в този форум/ на лов / нека да качи линка?
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Тихомир; 12-05-09, 11:18. Причина: линк към друг форум
      :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

      Коментар


      • #4
        До: Потресаващо

        От къде са снимките.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #5
          До: Потресаващо

          Линковете към други форуми са забранени по принцип.
          Зима иде

          Коментар


          • #6
            До: Потресаващо

            Потресаващо или не, в България бракониерството във всичките му извратени форми, включително убиване за ?кеф? или убиването за месо на бременни животни се счита за нормално и то най- вече от хората близки до природата и земята по малките села.
            Същите смятат за нормални и да си изхвърлят боклука в реката.
            Мое лично мнение е, че такива хора са за затвор, не за глоби или други санкции.

            ПП Ловец съм.
            Зима иде

            Коментар


            • #7
              До: Потресаващо

              Последното мнение подкрепям напълно! Това е изродско отвякъде и ми е невъзможно да го проумея - ЗАЩО е нужно това? На кого? Бракониери винаги е имало и ще има, но подобно нещо не е бракониерщина, а жив садизъм!
              Когато ми се стреля отивам на Лозен, плащам си и си пукам на воля.
              А точно СЕГА не ловувам дори и на вреден дивеч - като поотраснат малките лисичета и чакали - добре дошли, ама да утрепеш майката и малките да изпукат от глад е малко жестоко. Т.е. много е жестоко.
              Много ми е болно, че има такива хора из гората.

              Коментар


              • #8
                До: Потресаващо

                Напълно ви подкрепям.За мен това неса хора,а животни,само животните се избиват едни други по този начин.Както вървят нещата нищо няма да остане по нашите поля.Че несе обръща внимание на дивечоразвъждането,не се обръща.Но нека съхраним и малкото останало,като му дадем шанс да се размножи.Нямам какво друго да кажа - българска работа
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #9
                  До: Потресаващо

                  Имах един такъв приятел от детство - Пламен се казваше. От малък си беше диване. Трепеше котки и кучета, без да му мигне окото.
                  Преди години, сформираха бракониерска дружинка и ловуваха из балканите, дори по Витоша. Казваше ми, че трепели всичко наред, де що мърда. Изчезна преди 3 години, а преди 1 година в гората край Трън намерили пробития му череп с бренеке в главата. Разпознаха го по зъбна картина. Беше заможен човек.

                  Явно е мръднал, когато не трябва и " другарите" му са го целнали.
                  Трябва да питам жена му , има ли разултат от полицейското разследване, макар че - едва ли ?

                  Тия неща - до това водят ! Има Господ - има и дявол !
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #10
                    До: Потресаващо

                    Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
                    ...само животните се избиват едни други по този начин...
                    Никъде в животинския свят няма целенасочено убийство, заради "удоволствието" от самото убийство. Има за храна, самозащита... все за оцеляване.
                    Мисля, че само косатките са наблюдавани да се гаврят с плячка и понеже е изключение, затова е известно.
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #11
                      До: Потресаващо

                      Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                      Никъде в животинския свят няма целенасочено убийство, заради "удоволствието" от самото убийство. Има за храна, самозащита... все за оцеляване.
                      Мисля, че само косатките са наблюдавани да се гаврят с плячка и понеже е изключение, затова е известно.
                      Хм, доколкото знам и леопардите убиват за удоволствие. А с плячката се гаврят не само косатките. Тюлените също го правят с пингвините.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Потресаващо

                        Аз гледах едно такова предаване за поровете, че само те били убивали без да имат нужда.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Потресаващо

                          Явно порове има и сред хората!
                          "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

                          Коментар


                          • #14
                            До: Потресаващо

                            Не знам що за мерзко същество трябва да си за да убиеш бременно животно, да го разпориш, да изхвърлиш плода и да вземеш месото. Ами че то самото месо не е с добри вкусови качества, знам го от опита си с прасета. Според мен човек, който няма милост към животните не изпитва такава и към хората. Аз лично страня от такива хора.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Потресаващо

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Хм, доколкото знам и леопардите убиват за удоволствие. А с плячката се гаврят не само косатките. Тюлените също го правят с пингвините.
                              В тези случаи става въпрос така или иначе, за животно, което ще бъде изядено от нужда, а не за удоволствие, и не е точно гавра а трениране на някои инстинкит. Котките също си "играят" с мишките преди да ги убият...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X