Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на ATV ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Регистрация на ATV ?

    Общо взето не. Ако беше с някакви европейски - тогава по скоро да.

    Коментар


    • #77
      До: Регистрация на ATV ?

      Хубавото е че в гората няма катаджии.

      Коментар


      • #78
        До: Регистрация

        Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
        Регистрацията на ATV става много лесно колеги, аз с това се занимавам и мога да помогна на всеки който си е навил на пръста да си регистрира машинката.
        1. ATV то трябва задъжително да има Евро хомулогация или ЕЕС сертификат всички водещи марки имат такива а в този сертификат е категоризирано какъв тип превозно средство е а в случая тое категория L7e това е по евро директиви.
        2. За да може да се регистрира дадено ATV то трябва да отговаря на определени изисквания и точно тук този сертификат показва че покрива или не тези изисквания даден модел ATV. Ако е закупено чисто ново продвача би трябвало да разполага с копие от част на сертификата в което е записан - EC type-approval number: e4*2002/24*0790*00 данните на фабриката и да е подписан от оторизиран подпис който фигурира в оригиналния EEC сертификат,
        Трябва да е записан и номера на шасито или Vehicle identification number: LFFWMS1K261000097
        В чужбина само това копие е достатъчно да се регистрира каквото и да е било МПС но за съжаление в БГ МПС то трябва да се предстви за преглед в ТЕХНОТЕСТ заедно със сертификата там проверяват дали има нужните "евро марки" примерно "Е3" по стъклата на предните и задни светллини, такива марки има и на огледалата и на аспуха трябва да има и табелка с вписани измерванията за шум и EC type-approval number. Ако ги има проверяват и номера на сертификата дали съответства на оригинала "могат да се допитат до службата издала го за достоверност"
        От ТЕХНОТЕСТ ви издават друг сертификат на БГ с който спокойно си отивате в КАТ и там няма как да ви върнат след като сте минали тази процедура. Нашата фирама вече е регистрирала над 20 бр. бъгита и ATV та още преди 1 януари а сега даже е и полесно.
        Ето и какво трябва да съдържа сертификата придружаващ МПС то



        Някой ако има въпроси подробно ще му отговоря
        zdravei kupih si atv vneseno ot usa i iskam da go registriram ateveto e honda trh 700 xx kakvo trqbva da naprava

        Коментар


        • #79
          До: Регистрация на ATV ?

          Емии като за начало да се пише на кирилица.

          Коментар


          • #80
            От: До: Регистрация на ATV ?

            да попитам,нужна ли е нотариална заверка на договора за покупко-продажба при смяна на собственост на регистрирано атв?

            Коментар


            • #81
              От: Регистрация

              Здравей,колега може ли твои номер да се чуем?

              Коментар


              • #82
                От: До: Регистрация на ATV ?

                Имам регистрирано в КАТ, АТВ 272 куб.см.
                1. Мога ли да му прекратя регистрацията в КАТ и да го регистрирам в КТИ и по какъв начин? (Данъкът в Общината му е 100.00 лв., а на лекият ми автомобил 1200 куб.см. е 17.00 лв.)
                2. На какво основание мога да го управлявам без каска, като регистрирано в КАТ и като регистрирано в КТИ?
                3. Имам Свидетелство за правоуправление категории А,В и М! С коя категория мога да управлявам АТВ-то?
                Моля, ако можете да ми отговорите и на личният ми имейл: dikar49g@abv.bg.
                Предварително Ви благодаря!
                С уважение: Димо Карабоюков.

                Коментар


                • #83
                  От: До: Регистрация на ATV ?

                  Моят № 0887781022!
                  Ще се радвам да се чуем

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X