Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на ATV ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Регистрация на ATV ?

    Първо-привет на всички Нов съм,като цяло,макар че от доста време следя форума.Та,преди 2 години баща ми си купи едно АТВ-250,4тактово,някакво китайско.Ще ви спестя информацията по ремонтите,протекли в следствие на произхода,и то след доста кратък (но мъчителен) пробег...
    Та,откакто му една доста невъзпитана буца кал (подхвърлена ми от дърпащата ме УАЗ-ка) най-нахално ми отнесе предния десен мигач (само планчицата и 2 жички ми останаха от нея) и започнаха да ми се губат мигачите.Със сигурност 2те обувки са опрели и са давали на късо,и е изгорял някой бушон или нещо такова,няма значение.Въпроса ми е,ако по закона на мърфи пак почнат да ми бягат тоците пред катаджийте,дали ще ме върнат.И всъщност правят ли въобще каквито и да било прегледи на фарове,мигачи,аварийни,къси дълги и т.н.
    От Плевен съм,ако има значение,и най-вероятно в местния кат ще ходим за регистрация скоро...

    Коментар


    • #62
      До: Регистрация на ATV ?

      Ето още две регистрирани четириколки, едната е с регистрация в Шумен, а другата в Ловеч


      Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 13-04-08, 14:22.

      Коментар


      • #63
        До: Регистрация на ATV ?

        А какви документи трябват за регистрация като четириколесна машина в селското стопанство???

        Коментар


        • #64
          До: Регистрация на ATV ?

          Малко закъснял отговор,но все пак....
          моето е регистрирано в КТИ миналата година с фактурата и още един документ(американски)нещо от рода на евросертификата,но понеже си изгубих големия талон се наложи да си извадя нов и от КТИ ми казаха,че някъде от около 6-8месеца имат забрана да регистрират атв.А в КАТ става с познати и при добро желание от тяхна страна.

          Коментар


          • #65
            До: Регистрация на ATV ?

            Keeway-a е регистриран в Ловеч като четириколесно МПС.Незнам,но според мен след тези промени,които се налагат в момента,ще е най-добре да се кара без регистрация. Ще вземат да ти напишат акт в гората и.... Дори се замисляме да махнем нашия...
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: Регистрация на ATV ?

              nane7o,добре де,но като си без регистрация все някога може да се наложи да излезеш от гората и тогава ако те спрат кат няма ли проблема да е по-голям?Аз поне до някъде си мисля,че е по добре да има някаква регистрация-малко по сигурно е.Пък и проблема май не толкова да има или не,а в държавата,че са ......... и незнаят какво правят и искат.

              Коментар


              • #67
                До: Регистрация на ATV ?

                Еми аз си карам без регистрация......тук сме малък град и за щастие все още нямам проблеми ,но са ме вийдали полицай как карам из уличките в града.На мен лично не ми преви кеф да карам по асфалт-а но като се налага да отида до дадено место

                Коментар


                • #68
                  До: Регистрация на ATV ?

                  Незнам,моето е регистрирано в КТИ и за сега нямам проблем,но като се замисля с регистрация или без пак ние сме вътре,защото в гората проблем принципно няма,по пътя куките се заяждат,а ако измислят и някаква форма официална форма за регистрация може да ни накарат да се пререгистрираме и пак разправии.Такаче да си караме докато можем пък после ще видим.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Регистрация на ATV ?

                    Първоначално публикуван от ILDI Преглед на мнение
                    nane7o,добре де,но като си без регистрация все някога може да се наложи да излезеш от гората и тогава ако те спрат кат няма ли проблема да е по-голям?Аз поне до някъде си мисля,че е по добре да има някаква регистрация-малко по сигурно е.Пък и проблема май не толкова да има или не,а в държавата,че са ......... и незнаят какво правят и искат.
                    Може би проблема ще е по-голям,но да ти напишат акт,че си карл в гората... и това ще е всеки път,когато излезеш да покараш. Незнам,но накрая тия гадове ще се усетят и ще разрешат регистрацията,за да ни хващат в гората...и да си мислят,че вършат някаква работа. Незнам лично мойто мнение,че регистрацията е на път да се обезмисли.(ако нещата продължават в същия дух). Може и да не съм прав и дано е така,силно се надявам.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Регистрация на ATV ?

                      моито атв е с инталянска регистрация ианче тука се води за трактор

                      Коментар


                      • #71
                        До: Регистрация на ATV ?

                        Първоначално публикуван от WereWolfBg Преглед на мнение
                        моито атв е с инталянска регистрация ианче тука се води за трактор
                        А ти от кой град си и с какво атв-си?
                        ПП:Е може като карате в гората табелката ви да стои в раницата , и като ви трябва да си носите 1 глуче и само я фащате и продължавате

                        Коментар


                        • #72
                          До: Регистрация на ATV ?

                          регистрация италянска е от град Падова АТВ какво имаш предвит с какво атв съм ?

                          Коментар


                          • #73
                            До: Регистрация на ATV ?

                            едно приятелче си регистрира ATV-то в кат добрич с категория B1 и така се движи по патищата

                            Коментар


                            • #74
                              До: Регистрация на ATV ?

                              Първоначално публикуван от rokado Преглед на мнение
                              едно приятелче си регистрира ATV-то в кат добрич с категория B1 и така се движи по патищата
                              Ако може дай инфо марка модел и регистрационен номер
                              Взимат ли ти - бегай, гонят ли те давай.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Регистрация на ATV ?

                                Ами мойто рапторче като има канадски талон и канадски номер че и километраж това улеснява ли ме в регистрацията с нещо?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X