Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авто радио BERLIN

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Авто радио BERLIN

    Здравейте колеги!

    Имам такова авто радио Berlin.Доста старо е.Има средни и дълги вълни само,като се превключват с едно голямо бяло копче.Бихте ли ми казали от какъв автомобил е/предполагам Вартбург/.
    Снимка ще имам до ден/два.


    Извинявам се ако темата ми не е точно за раздела!
    Последно редактирано от ognqn; 06-05-09, 21:16. Причина: Правопис
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

  • #2
    До: Авто радио BERLIN

    Темичката си е точно за раздела.
    Значи, правилно си предположил. Радио "Берлин" щатно се вгражда на Вартбург 311. От къде го намери и какво мислиш да го правиш?
    С "Фармахим" - непобедим
    Дизел - само дънки!

    Коментар


    • #3
      До: Авто радио BERLIN

      Смятам да го подаря на някои ентусиасисти-колеги.
      Много се радвам че го има тоя раздел.А доста време прекарвам във форума въобще.
      Радиото ми е подарък и на мене/във връзка с това че бях се запалил да колекционирам стари радиоапарати/.Нямам представа от каде са го взели.

      "М20_маниак" да те пиша ли първи в списака?
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        До: Авто радио BERLIN

        Благодаря за готовността, колега! Моят съвет е да изчакаш малко ако имаш възможност - може да се появи някой притежател на Вартбург, на който наистина му трябва радиото.
        Иначе, ако никой не го иска, ще се радвам да го приютя.
        С "Фармахим" - непобедим
        Дизел - само дънки!

        Коментар


        • #5
          До: Авто радио BERLIN

          Да това е добра идея,ще почакаме,но аз не се съмнявам ,че ако е в тебе и ти би го предоставил на колега.

          А интересно би било с какви радиоапарати са се комплектовали Варшавата и Волгата.Току виж и някой друг колега,се усети че притежава такива.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • #6
            До: Авто радио BERLIN

            Като сме на вълна ENTARTAINMENT ако ви попадне BECKER EUROPA свиркайте !

            Коментар


            • #7
              До: Авто радио BERLIN

              Ще почакам, докато стигнете до вибрационните преобразуватели на напрежение. Или до мотор-генераторите.

              Коментар


              • #8
                До: Авто радио BERLIN

                Няма мотор-генератори. И умформери няма. Не съществуват.
                Човекоподобните са забелязали че в тях има много мед, и са ги превъртели през вторичните суровини.

                Коментар


                • #9
                  До: Авто радио BERLIN

                  Ясно, не са останали много, но все 1-2 ще се изкопаят отнякъде. После някой ще изгрее тука с въпроса как се подкарва лампово радио за автомобил. Щото лампите грейват, а говорителят не говори.

                  Кажи сега, че не съм ясновидец.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Авто радио BERLIN

                    Си. Обаче умформери пак няма. Вече търсих. И моторгенератори няма, и тях ги търсих. Остава лампите да светят без да лампят, а говорителя да мълчи. Тежка е съдбата на анодите в днешно време, гладна и ненапрегната ...

                    Коментар


                    • #11
                      До: Авто радио BERLIN

                      Една тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=60424 за колега с Газ 21. Сега се е сдобил с нея. Дали не и е останало нещо от щатната музика ?
                      Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Авто радио BERLIN

                        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                        Си. Обаче умформери пак няма. Вече търсих. И моторгенератори няма, и тях ги търсих. Остава лампите да светят без да лампят, а говорителя да мълчи. Тежка е съдбата на анодите в днешно време, гладна и ненапрегната ...
                        А на тебе пък за какво са ти старовремски преобразуватели? Айде ретро-дружината я разбирам

                        Коментар


                        • #13
                          До: Авто радио BERLIN

                          Малко е ОФФ на темата да ме прощава "Огнян" ама из гаража са ми останали някакви нови радиолампи ....та ако някой го интересува
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #14
                            До: Авто радио BERLIN

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Малко е ОФФ на темата да ме прощава "Огнян" ама из гаража са ми останали някакви нови радиолампи ....та ако някой го интересува
                            ГУ43

                            Коментар


                            • #15
                              До: Авто радио BERLIN

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              ГУ43
                              ECC83-8бр. E83F-2бр. каквото и да значи това

                              Първоначално публикуван от SimeonStanchev Преглед на мнение
                              Като сме на вълна ENTARTAINMENT ако ви попадне BECKER EUROPA свиркайте !
                              Таквази гад (на снимките)
                              Прикачени файлове
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X