Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Фероза. Предложения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за Фероза. Предложения?

    От няколко дена имам Daihatsu Feroza 1993г. От Бургас съм и през няколко седмици ще го ползвам за пресечен терен, предимно за лов, така целогодишно. Въпроса ми е, че искам да си взема гуми които да стават за асфалт, но и да се държат добре в гората, става дума за лятото, зимата си слагам зимните гуми, но си мисля, че ако сложа M+S лятото много бързо ще се скапят... Има ли някакъв компромисен вариант за лятото за асфалт и за в гората да се държи добре, при не много тежки условия, пак казвам за лов ще я ползвам не за offroad ? Марка , модел, цена на гумите, ако може! Мерси! Забравих да кажа размера на гумите : 195/80/15

  • #2
    До: Гуми за Фероза. Предложения?

    Прапоръчвам BF Googrich All Terrain TA KO.Виж на www.diana-ltd.com.

    Коментар


    • #3
      Да, но те не са ли от 215 нагоре? Трябват ми 195 колега.

      Добре, но не е ли по-добре гумата да е по-тясна?
      Последно редактирано от sparkybg; 06-05-09, 11:09.

      Коментар


      • #4
        До: Гуми за Фероза. Предложения?

        До 235/75/15 се побират без да опират никъде.

        За някъде е по-добре да са тесни, за другаде - точно обратното.

        Взимай 215-ки. Няма да имаш никакъв проблем. А ако питаш мен, взми 235/75/15. По-разпространен размер е и по-лесно се намира.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          До: Гуми за Фероза. Предложения?

          Много широки ми се струват 235. Ще опитам 215 за сега, зимата обаче 195 не ми се рискува.

          Коментар


          • #6
            До: Гуми за Фероза. Предложения?

            Първоначално публикуван от Groundhog Преглед на мнение
            Много широки ми се струват 235. Ще опитам 215 за сега, зимата обаче 195 не ми се рискува.
            Вземай 215, за зимата зимните, макар, че аз си ги търкалям целогодишно. Не съм имал проблеми. Нося си вериги, но до сега не съм ги слагал.

            Коментар


            • #7
              До: Гуми за Фероза. Предложения?

              Първоначално публикуван от Groundhog Преглед на мнение
              Много широки ми се струват 235. Ще опитам 215 за сега, зимата обаче 195 не ми се рискува.
              Аз карам с 255/60/15 през лятото и нямам ядове, търкаля ги Ферозката и то по-добре от регенератите Кобра, които са 195/80/15.

              Коментар


              • #8
                До: Гуми за Фероза. Предложения?

                На Гудрич АТ-то 215/75 R15 успях да го намеря за около 180 лв/брой.
                Аз лично смятам да се кача на Грабер АТ2, 205/75 R15. Те са около 140/лв/брой.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #9
                  До: Гуми за Фероза. Предложения?

                  Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                  Аз карам с 255/60/15 през лятото и нямам ядове, търкаля ги Ферозката и то по-добре от регенератите Кобра, които са 195/80/15.
                  На мен 215 ми се виждат много, да не говорим за 255
                  Аз имам 2 гуми, собственика ми ги даде, Fulda M+S, не съм ги огледал обстойно. И исках да купя още 2 и да ги сложа за лятото, но ме притеснява да не ги изхъбя напразно, понеже май са само за зимата, а шарката не ми харесва и предпо4итам да карам с тях лятото. Довечера ще ги снимам и ще кача снимки, да си дадете мнението.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гуми за Фероза. Предложения?

                    Първоначално публикуван от Groundhog Преглед на мнение
                    Много широки ми се струват 235. Ще опитам 215 за сега, зимата обаче 195 не ми се рискува.
                    а как ти се струват 275/60/15
                    аз си я търкалям с такива гумета и лятото и зимата

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гуми за Фероза. Предложения?

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      На Гудрич АТ-то 215/75 R15 успях да го намеря за около 180 лв/брой.
                      Аз лично смятам да се кача на Грабер АТ2, 205/75 R15. Те са около 140/лв/брой.
                      Ванка дай да взема 4 гуми на тоз размер и тази цена.Сериозен съм!
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      3.0 v6 24

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гуми за Фероза. Предложения?

                        Първоначално публикуван от Groundhog Преглед на мнение
                        На мен 215 ми се виждат много, да не говорим за 255
                        Аз имам 2 гуми, собственика ми ги даде, Fulda M+S, не съм ги огледал обстойно. И исках да купя още 2 и да ги сложа за лятото, но ме притеснява да не ги изхъбя напразно, понеже май са само за зимата, а шарката не ми харесва и предпо4итам да карам с тях лятото. Довечера ще ги снимам и ще кача снимки, да си дадете мнението.
                        Гумите на ферозата ТРЯБВА да са ЕДНАКВИ. Иначе ще береш ядове с раздатка след време.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гуми за Фероза. Предложения?

                          Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                          а как ти се струват 275/60/15
                          аз си я търкалям с такива гумета и лятото и зимата
                          Безсмислени.

                          Освен че вдигат разхода, друга полза - никаква. Ферозата не е болид от F1.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гуми за Фероза. Предложения?

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Гумите на ферозата ТРЯБВА да са ЕДНАКВИ. Иначе ще береш ядове с раздатка след време.
                            До колкото знам трябва да са еднакви само като размер, не е задължително да са еднакви и като модел. Или греша?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Гуми за Фероза. Предложения?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Безсмислени.

                              Освен че вдигат разхода, друга полза - никаква. Ферозата не е болид от F1.
                              да но като не мога да намеря по малки джанти иначе съм си харесал 255/60/15

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X