Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

    Утре ще продължа с репортажа, че уискито май беше повече тази вечер...
    НО, ще анонсирам абсолютната фаворитка в клас "ХОБИ", вече със собствено АТВ, Старозагорската "острилка" Рени Христова



    Коментар


    • #32
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

      Записвам се във фенклуба на Рени.... Потънах в необятните и очи... докато Танасето се ориентира по отзад....





      П.С. Разполагам със снимките на 8 мегапиксела.... срещу скромно заплащане.....
      Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

      Коментар


      • #33
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

        В клас "ХОБИ" също имаше нови участнички, Вили от "Делфин Рейсинг Тим", Юлия от Яна от "BG Travel Guide"
        Вили и Юлия стартираха в една серия...



        Яна обаче след тежка творческа вечер в писане на SMS-и предпочете да гледа Юлия отдалече





        Вили обаче си караше много мъжки и настървено и заслужено се класира за финалната серия



        В другата серия бяха Мария Генчева и Рени, като "острилката" от Стара Загора направи силен старт и поведе от началото та чак до края...












        На финала достигнаха Вили и Рени, но опита и рутината си казаха думата, въпреки, че Вили следваше плътно лилавата "острилка"






        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-05-09, 06:11.

        Коментар


        • #34
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

          Браво! Браво! Браво!
          През цялото време стискахме зъби, извинете - палци.
          Браво Фани, браво Зорче.
          Танасе що го изпускате от очи?
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • #35
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

            Crazy Job поздравяваме Рени за отличното и представяне и което е по-важно, за отличното и каране ! Съжалявам, че не успяхме да я подкрепим в този кръг, но имахме огромен ангажимент по Рали България и нямаше как !
            "Ще напредвам по-бавно, но сигурно" - ми сподели скоро старозагорската "острилка" и виждате, че думите и не са изсипани на халост, което ме радва много ! Май е вече време и за ендуро шампионата, който вече не е шега работа !
            Тъй като нещо представянето, направено от организаторите не ни кефи много и показва Рени само като острилка, пускам една хубава снимка на чаровната ни съотборничка, за да я покажа и в другата и светлина !


            Вярвам, че фен клуба и ще нарастне още повече, защото Рени, както виждате е достойна за ВИП класа, но се състезава там, където има конкуренция за да се докаже и като състезателка !
            Още веднъж, поздравления за Рени !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #36
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

              Успешно и без инциденти завърши и втория ден на "Грация и Мощ 2009"



              След оспорвана борба във всички класове на подиума се качиха следните девойки

              Клас "ВИП" - 1. Яна Маринова 2. Сузана Филчева 3. Симона Първанова



              В клас "Форум" Фани показа, че с тренировки и постоянство всичко се постига
              1. Фани Гергова 2. Женя Николаова 3. Зори Стойкова



              След оспорван финал в клас "Хоби" Таня от Оффроуд Клуб Приморско спечели първото място, следвана от Мария Генчева и Соня Бубова



              В "Експерт-а" се бореха само Диляна Лагадова и Екатерина Стратиева, н о зрелището си заслужаваше
              Катето успя да вземе реванш за предния кръг в Троян и заслужено се качи на най-високата стълбичка

              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-05-09, 16:56.

              Коментар


              • #37
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                Ето малко снимки и от днес.
                Спасителят ,на дамите не се наложи да ги спасява










                Зорка събираше сили ,за самурая Поздравявам я за куража ,а Маххх-а да се гордее че има толкова смела дъщеря,и да не забрави да почерпи по една водка в бара ,малката ще се върне в Русе с купа.




                Фани с черния самурай.






                Ако не се лъжа мисля че това е колежката Женя пак от клас форум.




                Зорка също кара черния самурай.




















                следва продължение.
                Последно редактирано от krasito; 31-05-09, 21:07.
                http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                Коментар


                • #38
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                  И продължението.




























                  http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                  Коментар


                  • #39
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                    тези са последните .

































                    Останалите снимки тук
                    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=383833
                    Край
                    http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                    Коментар


                    • #40
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                      Колега "krasito" благодаря ти че ни правиш съпричастни към мероприятието, но моля те подбирай по-интересните снимки, няма смисъл всичко да се качва. Така "забива" страницата

                      Коментар


                      • #41
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                        Колега "krasito" благодаря ти че ни правиш съпричастни към мероприятието, но моля те подбирай по-интересните снимки, няма смисъл всичко да се качва. Така "забива" страницата
                        "Колегата" всъщност е....колежка. А на мен не ми забива....Обаче няма да кача снимки, щом на Явор му пречат. Състезанието беше интересно. Само се чудя защо пускаха булдозера да заравнява трасето между етапите.....

                        Коментар


                        • #42
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Колега "krasito" благодаря ти че ни правиш съпричастни към мероприятието, но моля те подбирай по-интересните снимки, няма смисъл всичко да се качва. Така "забива" страницата
                          Колежка съм ,мога и изобщо да не качвам снимки,по -атрактивни нямам .Ако някой модератор реши може да намали броя на снимките.
                          http://lh6.ggpht.com/_nwJHDgN9VrQ/Si...128/suzuki.jpg

                          Коментар


                          • #43
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                            Извинявам се за това,което ще напиша/ да не оспамвам хубавата тема/,добре е все пак,че сте сложили доста снимки,но,аз виждам само джипки,а защо не напишете и нещо от долу на снимката,коя дама кара джипа,а и нещо важно - дали сте линк към сайт със останалите снимки -
                            http://www.snimka.bg/album.php?album_id=383833
                            аз ли не разбирам,или... пише ,че албумът е личен,значи останалите не могат да видят снимките от състезанието.
                            Последно редактирано от Детелина 74; 31-05-09, 19:16.

                            Коментар


                            • #44
                              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                              "Колегата" всъщност е....колежка. А на мен не ми забива....Обаче няма да кача снимки, щом на Явор му пречат. Състезанието беше интересно. Само се чудя защо пускаха булдозера да заравнява трасето между етапите.....
                              Ако не съм се изразил правилно ще повторя !!! Няма смисъл да задръстваме форума с безлични снимки на едни и същи участнички в състезанието, достатъчно е да се подбере най атрактивния кадър от даден участник и той да краси темата.


                              ПП На мен само мангалите ми пречат

                              Коментар


                              • #45
                                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" II КРЪГ БАЛЧИК 30-31 МАЙ

                                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                                ....ПП На мен само мангалите ми пречат
                                Аааааа, бразилци имаше много. Майтап, бе. Имам много снимки, ама ще се дублират сигурно, така, че най-вероятно ще ги кача в раздела на Барбекю - клуба. Защо нямаше участници от Вромос, а. Оная Тойота много ми хареса на предишното състезание.....състезателки щяхме да намерим, ако си нямате в Бургас
                                Последно редактирано от bodo; 31-05-09, 19:28.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X