Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Първоначално публикуван от Калин Кулев
    Да, по принцип може. Но де факто, даже не ми дават да ти кажа, че може- сигурно и този (3-ти) отговор ще ми изтрият?!?!?!?!
    Машинките не лъжат,хората лъжат.Системата е много добра и точна,но защо на предния кръг нямаше точните и подробни резултати.Тоест времената по обиколки.Системата си ги отчита и не виждам каква беше причината да не бъдат показани.Наистина това не е по темата но в всички се поражда искрица съмнение.Нали тези транспондери са точно за това?Той прения кръг е вече в историята,но сегашния да не стане същия.

    Коментар


    • #32
      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ
      Кулев, вече ти отговорих и предното ти мнение стоя два часа с моя отговор, просто се разливаш извън темата...
      Христов, човека пита без да се разлее, ти отговаряш и ти не си се разлял, само аз се разливам! Ти да не би да се пооля вживян в модераторските си права.

      Първоначално публикуван от primax
      След като се ползват транспондери,системата може ли да покаже времето на състезателя и класирането му за момента?
      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Трудно приложимо в Ендурото, за затворени трасета е по-вероятно и лесно, но да не влизаме в сферата на мечтите
      С най-добри чувства ти пиша, не се засягай. Последния ти пост също е спам...
      Нямал съм късмета да вляза в тия два часа и не съм видял отговора. Коректния модератор ако трие нещо, 1. го прави когато има сериозно основание (не щото отговара противоречи на неговия) 2. изпраща ЛС с обяснение защо е изтрил

      Ще ме оставиш ли да отговоря на човека, щото той се вълнува дали има начин да си следи сам класирането. Да не му кажат накрая че е 55ти и като се мъчи да попита защо, да му трият мненията! Това не се отнася за теб, а за темата за София в която масово са трити постове на хора които питат, казват че им е объркано класирането и т.н. Връзката с темата за Ендуро Трявна е това:
      Първоначално публикуван от p.jartov
      Той предния кръг е вече в историята,но сегашния да не стане същия.
      Може на старт-финала да се сложи табло (правили сме го в Шумен 2006г.) на което да се записват времената за всяка обиколка на всеки преминал, непосредствено след като мине. Така всички ще могат да следят как се движи класирането, дори и състезателите докато зареждат могат да се информират. С транспондерите би трябвало да е много по-лесно и резултатите да се нанасят наистина веднага (в Шумен беше със забавяне около 10-15 сек.)
      К. Кулев

      Коментар


      • #33
        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        Може на старт-финала да се сложи табло (правили сме го в Шумен 2006г.) на което да се записват времената за всяка обиколка на всеки преминал, непосредствено след като мине. Така всички ще могат да следят как се движи класирането, дори и състезателите докато зареждат могат да се информират. С транспондерите би трябвало да е много по-лесно и резултатите да се нанасят наистина веднага (в Шумен беше със забавяне около 10-15 сек.) Благодарим за добрата идея,ще бьде наистиначудесно да има такова табло,което да послужи на всички,но нека другите проблеми да се развиват в друга тема
        __________________
        К.Кулев
        Последно редактирано от ta4kata risk-gabrovo; 09-05-09, 22:03. Причина: емотикони
        [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #34
          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Този форум се политизира максимално , вече не виждам как човек може да си каже мнението след като модераторите или поне част oт тях започнаха да се мислят за богове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Ами трийте бе , то форума нали е за това да се вижда само това дето ви отърва ..........

          Даже съм съгласен и мен да ме затриете защото в тази България явно всичко е така както трябва да се вижда и харесва на някой хора !

          Ако модераторите малко от малко имат доблест трябваше да обяснят случая СОФИЯ но явно след този случай трябва да има и други, за да останат състезанията без състезатели за да се сетят да погледнат грешките си.

          Няма класиране , няма нищо за откраднатите мотори , за обещаната липсваща маркировка и за много други проблеми които се коментираха по трасето. Сега като четем само полужителните виждания от трасето какво може да се промени за следващи състезания което е било грешка в минали ?

          Надявам се Трявна да е хубаво състезание и групата от Шумен от около 10-12 човека пак ще дойдем НО НЕ СЕ ИЗЛАГАЙТЕ КАТО В СОФИЯ!
          Последно редактирано от Цезар; 09-05-09, 22:24.

          Коментар


          • #35
            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            Аз си мислех , че ВИ интересува подготовката по провеждане на втория кръг в тази тема и въпросите ВИ ще бъдат в тази посока,затова и малко кадри
            Това е десерта за ЕКСПЕРТА,част от трасето по навигация-именували сме го така









            И излизане от втория мост

            И подготовка на затвореното трасе





            Мастър "Джартов" тества елемента

            Коментар


            • #36
              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              Първоначално публикуван от Ненката Преглед на мнение
              Това е десерта за ЕКСПЕРТА,част от трасето по навигация-именували сме го така
              Абе Ненка, моторите курбан ли ще стават в тая част на трасето, че така сте го кръстили
              Поздрави за подготовката на трасето! Мислим да дойдем всички
              К. Кулев

              Коментар


              • #37
                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                Шефа оправя невелацията.



                Шефа е главния курбанджия,всички въпроси относно курбана,към него.Гаранция за веселба!!!

                Коментар


                • #38
                  До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  (Шефа е главния курбанджия,всички въпроси относно курбана,към него.Гаранция за веселба!!!)


                  ЗА чорбата трябват пикантни и добри подправки,но мистър "Джартов" ще продължи да ги отразява като събития и снимков материал ,а ние .......







                  ........продължаваме да работим усилено по организацията на състезанието
                  И не забравяйте всичко е една голяма веселба

                  Коментар


                  • #39
                    VELA

                    Вела искам да те питам, понеже си направих временен лиценз за 1вия кръг и си дадох медицинско и застраховка. Сега знам че ще трябва да си извадя пак лиценз обаче за медицинското и кръвната група как стават нещата ? 356 номер съм.

                    Коментар


                    • #40
                      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      Искам да питам само, като си извадих временен лиценз за първия кръг знам че ще трябва да си извадя и за този. Обаче как седят нещата с медицинското и кръвната група.Аз ги дадох на 1вия кръг. Застрахователя ми каза че застраховката важи 1 месец, демег ще е валидна и за това състезание обаче нямам никакъв документ за нея ? 356 номер съм. Та искам да питам дали трябва да си вадя ново медициснко и застраховка.

                      Коментар


                      • #41
                        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Първоначално публикуван от casper4o Преглед на мнение
                        Искам да питам само, като си извадих временен лиценз за първия кръг знам че ще трябва да си извадя и за този. Обаче как седят нещата с медицинското и кръвната група.Аз ги дадох на 1вия кръг. Застрахователя ми каза че застраховката важи 1 месец, демег ще е валидна и за това състезание обаче нямам никакъв документ за нея ? 356 номер съм. Та искам да питам дали трябва да си вадя ново медициснко и застраховка.
                        За 356 номер имам медицинско,кръвна група и застраховка до 24.05.2009г.

                        За информация на всички други с временни лицензи:документите,които сте ми предали на 1-ия кръг се пазят и няма нужда да се представят отново.

                        Коментар


                        • #42
                          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          За щети да не говорим,аз как ще си оправя колата след като всички минат по няколко пъти през нея.Новата ми кола,ама ще си я поправя,няма лабаво.Моля давайте по малко газ че да не се одраска боята!!!

                          Коментар


                          • #43
                            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            Здравейте, доста работа посвьршихме тези дни,трасетата са(почти) готови включително и затвореното трасетам може би ще падне добра веселбаНенката Джарто и Тишо доста се потрудиха веслбата да е пьлна,навигацията е почти на края,нооода си знаете,че не всичко е така както ви се иска.За тези,които искат да злоупотребят с трака да си имат едно на УМнадявамсе такива хора да няма БЛАГОДАРНОСТИ НА ВСИЧКИ,КОЙТО ПОМАГАТ ЗА ТОЗИ КРЬГ
                            Прикачени файлове
                            [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #44
                              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Естественно повечето неща по тази организация са по Габровски,така и повечето препятствия, по затвореното трасе даже и тези ,които още ги няма се организират от малко но все качествени ЧЛЕНОВЕ на РИСК-ГАБРОВО.Тук даже Джартов се чудеше дали не сме я поизкривили та да застане на криво та никой да не може да се качи на нея
                              Прикачени файлове
                              [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #45
                                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Оставянето на машините в падока в петък вечерта е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.
                                Координати на падока:
                                N 42`52.923
                                E 025`30.556
                                Движението на състезателни мотори и ATV-та в града е ЗАБРАНЕНО.
                                Координати на хотел "Сезони":
                                N 42`51.829
                                E 025`29.685

                                По решение на организационния комитет на "Ендуро Трявна":
                                Всички състезатели,които бъдат засечени в района на трасетата няма да бъдат допуснати до участие в състезанието.Забраната влиза в сила от днес 11.05.2009г.
                                Всички,които нарушат забраната за движение в града ще бъдат дисквалифицирани и отстранени от състезанието.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X