Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

    Попълнете On-Line заявка от ТУК
    ЕТО И ПЪРВИТЕ ЗАЯВКИ ПОДАДЕНИ КЪМ 07.05.2009 10:00
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

      Тази година организаторите са се погрижили за още по-спокойното и весело изкарване на участниците
      За целта ще има изграден бивак за участниците с охрана през ноща, автомивка непосредствено до бивака и много добро наблюдение за затворения кръг
      "Crazy Fox" отново ще присъстват с подвижния си магазин, а свой щанд ще има и представителя за Polaris фирма "Митвас"
      Техния модел Side By Side Polaris RAZR ще направи и една състезателна обиколка по трасето на ATV "Хоби"

      Коментар


      • #18
        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

        не са ли малко обиколките за мотори хоби само 2

        Коментар


        • #19
          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

          Извлечение от правилат аза маркиране:
          " 02.4.2 Маркерите се поставят от дясна страна по трасето и най-много на 200м един от друг.
          02.4.2 Стрелките се поставят на отклоненията и при промяна на посоката.
          02.4.2 Най-много 200м след кръстовището по пътя в грешна посока се поставя знакът „Х”.
          02.4.2 За по-добро маркиране и сигурност, може да се постави и спомагателна маркировка (ленти, боя)."
          MG RACING

          Коментар


          • #20
            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

            Може ли на място да бъде издаден лиценз, ако да кога и колко?
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • #21
              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

              На място се издава само еднократен лиценз-30лв.
              Трябва да носиш медицинско,кръвна група и застраховка.
              Застраховател ще има и на записването.

              Коментар


              • #22
                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                Ако вече съм дал медецинско и там разрешение от наште да се състезавам още на 1вото състезание после като си го поисках те казаха че вече съм имал нещо си при тях и вече няма да ми трябва даже взеха оригиналите.за там 6те ми трябват ли нови

                Коментар


                • #23
                  До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                  След като се ползват транспондери,системата може ли да покаже времето на състезателя и класирането му за момента?
                  В Гърция на Източно Европейския шампионат така отчитаха времената.
                  Експертите щом правят повече обиколки всеки път ще знаят как се движат.
                  ........................
                  Иван Маринов
                  CRF 250 X
                  Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                  Коментар


                  • #24
                    До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                    Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                    След като се ползват транспондери,системата може ли да покаже времето на състезателя и класирането му за момента?
                    В Гърция на Източно Европейския шампионат така отчитаха времената.
                    Експертите щом правят повече обиколки всеки път ще знаят как се движат.
                    Трудно приложимо в Ендурото, за затворени трасета е по-вероятно и лесно, но да не влизаме в сферата на мечтите
                    Шампанското за победителите вече се бутилира, а етикетите на бутилките ще изглеждат ето така

                    Коментар


                    • #25
                      До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                      Колеги,
                      точния брой на обиколките за всички категории ще разберете в петък вечер или дори непосредствено преди старта. Ако атмосферните условия са лоши, навярно ще намалим броя им !

                      Колкото до маркировката, имаме уверението на организаторите, че трасето ще бъде добре маркирано. Моля ви, въпреки всичко да не се оповавате много на това, защото знаете, че маркери по една или друга причина изчезват. Ако има такива случаи, не рИвете и не издребнявайте, тъй като условията ще са еднакви за всички
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #26
                        До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                        Да разбирам ли, че първия ден е навигация, а втория Х теста?
                        И кога трябва да се предадат GPS-ите?
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • #27
                          До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                          Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                          Да разбирам ли, че първия ден е навигация, а втория Х теста?
                          ДА

                          И кога трябва да се предадат GPS-ите
                          В петък до 20.00 ч. според програмата.
                          offroad фен
                          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                          Коментар


                          • #28
                            До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                            Първоначално публикуван от monster energy Преглед на мнение
                            Ако вече съм дал медецинско и там разрешение от наште да се състезавам още на 1вото състезание после като си го поисках те казаха че вече съм имал нещо си при тях и вече няма да ми трябва даже взеха оригиналите.за там 6те ми трябват ли нови
                            Всичко това трябва да е при мен.Напиши ми кой номер си.

                            Коментар


                            • #29
                              До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                              Малко от кухнята:Жорко чак от Плевен дойде да тика.

                              Тавана е перфектен, особенно люка.

                              Сваляме я по най-внимателния начин.Вързана за дирека.Тачката се показва през стъклото.

                              Както казах внимателно.

                              Яка е мен издържа 50 кг ама в Евро.



                              Весело ни е,няма я ние да се качваме по нея!!

                              Веселба за Кокера и компания.........ама и за всички Хобита!!!

                              Надолу

                              Надолу

                              Пак надолу

                              ама и нагоре

                              Erzberg-Трявна . Там сме, идавайте и вие!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: "ЕНДУРО ТРЯВНА 2009" 16-17 МАЙ,II-ри КРЪГ НА РЕШ

                                Вече е готов и плаката на състезанието...засега в Трявна, скоро и в цяла България

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X