Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Витара в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Сервиз за Витара в София?

    Благодаря много за обърнатото внимание, от официалният сервиз също нямат софтуер за разчитане на джипа (много бил стар??).
    Та какво правим в случая, надявам се поне някой този път да даде информация към някакъв сервиз?
    Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
    Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
    Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
    Продавам гуми 205х70х15!

    Коментар


    • #17
      От: Сервиз за Витара в София?

      ТИ.., за Иван Попов не си ли чувал Бе.. ! И...,престани да ходиш по разни сервизи ,да се учат по твойта джипка!Обади се на Ванката-0886706147,и проблема ще ти бъде решен.. .Успех! П.П А,иначе на първо време можеш да си почистиш стъпковото моторче....,и да провериш дебитомера дали не е издухал(дали е здрав).Не споменаваш на какво гориво си...(ако си на газ...,при първия гърмеж,дебитомера заминава..).
      Последно редактирано от vadoiv; 09-04-12, 17:21.
      SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

      Коментар


      • #18
        От: Сервиз за Витара в София?

        Първоначално публикуван от vadoiv Преглед на мнение
        ТИ.., за Иван Попов не си ли чувал Бе.. !
        Благодаря колега, проблема е разрешен! Лошо завита свещ на втори цилиндър, беше пълна с масло, попих маслото, оборотите заспаха.
        В момента съм в търсене на шлосер, който да ми изработи шпонка и да оправим резбата.
        При други проблеми, ще си запиша телефона на Ванката и ще му звънна.
        Р.С. За моя модел двигател дори Миркан не могат да го прочетат, и реално автодиагностика не може да му се направи.
        Р.С. 2. Колата ми все още е на бензин.
        Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
        Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
        Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
        Продавам гуми 205х70х15!

        Коментар


        • #19
          От: Сервиз за Витара в София?

          Така, оказа се, че проблема не е бил в лошо завита свещ, ами в гарнитурата на капака на клапаните. От там е хвърляло масло, днес смених свещите, кабелите и гарнитурата, надявам се сега наистина вече проблема да е решен. Ще пиша по-натам дали е така.
          Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
          Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
          Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
          Продавам гуми 205х70х15!

          Коментар


          • #20
            От: Сервиз за Витара в София?

            Някой може ли да ми помогне с идея за какво е тази букса? Намира се около десния фар, и на нея пише само: UP.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00416-20120412-0853.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5363954


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00417-20120412-0900.jpg
Прегледи:1
Размер:129.6 КБ
ID:5363955

            Р.С. Колата е тази от подписа.
            Последно редактирано от jasonsmith; 12-04-12, 08:49. Причина: допълнение
            Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
            Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
            Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
            Продавам гуми 205х70х15!

            Коментар


            • #21
              От: Сервиз за Витара в София?

              След като никой не отговори, аз ще си отговоря сам- това е т.н. " Data link connector 6 pin" - или казано с прости думи, куплунга за диагностика. След замостяване на втори и четвърти куплунг, по метода на Миронски, кода за грешка е: 14: Engine coolant temperature (ECT) sensor. След скромната сума от 25 лв. и закупуване на нов датчик:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:026813690.jpg
Прегледи:1
Размер:61.2 КБ
ID:5363982
              , и 10 минути смяна, резултата е перфектни обороти, и вече мога да се нарадвам на Витарата.


              [/FONT]
              Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
              Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
              Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
              Продавам гуми 205х70х15!

              Коментар


              • #22
                От: Сервиз за Витара в София?

                Радвам се,че си отстранил проблема най-после...Но,трябва да знаеш,че на всички въпроси,които си задал....,и които тепърва ще задаваш(щом караш Витара),отговора се крие във форума. С една дума...,четене му е майката! Успех!
                SUZUKI "GRAND VITARA" 2.0 (16V)-J20A + MITSUBISHI "OUTLANDER"-2.4- AUTOMATIC

                Коментар


                • #23
                  От: Сервиз за Витара в София?

                  Здравейте,

                  10 години след като е отворена темата още се търси сервиз за Витари и Гранд Витари. Ако някой знае такъв, моля да сподели, че имам нужда от корекция на тунинг по предното окачване и разни други проверки.
                  Grand Vitara XL-7 2.7 2005 (AT, LPG)
                  Forester 2.0 2009 (AT, LPG)

                  Коментар


                  • #24
                    Не че има резултат от питането 2019, но 2023 повдигам и аз темата с търсене на сервиз за Grand Vitara 1 бензин.

                    Коментар


                    • mdim
                      mdim коментира
                      Редактиране на коментар
                      Бях пускал тема за Джимката и ме пратиха в Миркат. Справят се доста добре, аз съм доволен, явно и другите са останали с добро впечатление.

                  • #25
                    Първоначално публикуван от autopilot Преглед на мнение
                    Не че има резултат от питането 2019, но 2023 повдигам и аз темата с търсене на сервиз за Grand Vitara 1 бензин.
                    И тогава и сега тук пишещия Иван Попов се занимава с "Витари", защо не е участвал в тази тема нямам идея.
                    Последно редактирано от дядо владо; 09-05-23, 18:02.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #26
                      Дядо Владо, благодаря за отговора, видяхме се с Иван Попов, който беше доста отзивчив и ме заведе в сервиза с който работи в с.Продановци, за съжаление и мое учудване, не можаха да ми свършат работа.

                      Коментар


                      • дядо владо
                        дядо владо коментира
                        Редактиране на коментар
                        Кажи пък какъв е проблема, "Витара" е, не е кораба на Блейк?

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X