Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз за Витара в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз за Витара в София?

    Здравейте, колеги! Купувам си Сузуки Витара и първото, което искам да направя, е да го закарам в някой добър сервиз да му сменят ангренажен ремък, ролка, масло, тия работи там и да го прегледат и да кажат ако трябва нещо да му се оправя, та да не ме остави в гората. Моля да препоръчате сервизи или майстори в София, които си разбират от работата и няма да ми отрежат главата с цените. Благодаря!

  • #2
    До: Сервиз за Витара в София?

    Отиди при Ясен на околовръстното с бистришкия разклон Предимно със Сузукита се занимава

    Коментар


    • #3
      До: Сервиз за Витара в София?

      Имаш ли му телефона?

      Коментар


      • #4
        До: Сервиз за Витара в София?

        Първоначално публикуван от tosho Преглед на мнение
        Имаш ли му телефона?

        0885283177 -Ясен
        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

        Коментар


        • #5
          До: Сервиз за Витара в София?

          От три дни и Аз съм горд собственик на Витарка 2.0 дизел. За да не отварям нова тема искам да Ви помоля за инфо къде и кои може да направи диагностика и обслужване на витара дизел 97 г.в западните райони на софия.Ходих при няколко прехвалени но те си нямаха и хал хабер понятие за какво иде реч,че двигателя е мазда ит.н.,а такива дето да ми се учат на колата не ми трябват мерси.

          Коментар


          • #6
            До: Сервиз за Витара в София?

            Честито, приятелче! Да си я караш дълги и безаварийни километри.
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #7
              До: Сервиз за Витара в София?

              Мерси много да ти се връща .Но проблема е ,че никои не даде необходимата информация и все още не съм я обслужил.

              Коментар


              • #8
                До: Сервиз за Витара в София?

                Може би трябва да попиташ за мазда в мазда форум...
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • #9
                  До: Сервиз за Витара в София?

                  да май си прав

                  Коментар


                  • #10
                    До: Сервиз за Витара в София?

                    Първоначално публикуван от Bat Kire Преглед на мнение
                    да май си прав
                    Бат Кире ако имаш въпроси относно двигателя на мазда и по точно мотора RF се обръщай към мен само да ви припомня,че този двигател се монтира и на киа спортидж и на доста мазди 2000 тди има и доста разновидности на турбо надуването.
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • #11
                      До: Сервиз за Витара в София?

                      E разгеле най сетне някой да даде инфо .Мерси .Та въпроса ми е къде могат да ми направят свястно обслужване на този мотор?Ако си информиран разбира се,защото аз съм си лаик все още на нафтовите печки и отностно маистори които ги поддържат и ремонтират.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Сервиз за Витара в София?

                        Първоначално публикуван от Bat Kire Преглед на мнение
                        E разгеле най сетне някой да даде инфо .Мерси .Та въпроса ми е къде могат да ми направят свястно обслужване на този мотор?Ако си информиран разбира се,защото аз съм си лаик все още на нафтовите печки и отностно маистори които ги поддържат и ремонтират.
                        На тел.0888417864 ми се обади и ще ти обясня Евгени се казвам.
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • #13
                          До: Сервиз за Витара в София?

                          Мерси Евгени звънях Ти но никои не вдигна .Намерих един автомонтьор-инжинер препоръча ми го мои познат ,утре ще карам Сузукито при него да го обслужи.Надявам се да се справи .Ако имам някакви въпроси отностно по нататъшната подръжка и сервизиране ще използвам телефона които даде и ще ти звънна.Всичко добро и безавариино каране.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сервиз за Витара в София?

                            Хайде да вдигна темата малко.
                            Имам малък проблем с мойта новозакупена Витара 1.6 16v - отвреме навреме, без никакви признаци, ми светва check-engine-а, и леко като че ли си променя работата на празен ход- почват леко да падат оборотите, и вчера успя два пъти да ми изгасне. Обиколих няколко сервиза наоколо (Люлин и Обеля), искам да и направя автодиагностика, но никой не успя да ми помогне (единия я закачи, имаше човека поне 3 програми за диагностика, но нито една не четеше коректно данните). Та този ми изкара грешка 72 (мен малко ме съмнява да е това), но няма значение - питането е дайте наистина сервиз и телефон, да се обадя и да я прочетат със сигурност грешката, че ме дразни.
                            Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                            Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                            Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                            Продавам гуми 205х70х15!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сервиз за Витара в София?

                              Хиляди Витари се карат из София, никой ли не ходи на автодиагностика??

                              Още малко от симптомите- чека светва и си гасне сам, без определена логика или причина. ПРави го винаги на загрял двигател, и влизането в сервизен режим е, защото не успява да поддържа ниските обороти. Днес, докато не светеше чек-а, ми угасна на светофар три пъти! като винаги беше от влизане на скорост и тръгване за спиране. След последното гаснене, се включи чек-а и след това колата спря да гасне, но отново успяваше да поддържа само 400-450 оборота (малкото деление над 0 обороти).
                              Та, на какво Ви приличат симптомите?
                              Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                              Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                              Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                              Продавам гуми 205х70х15!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X