Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ти нямаш ли CD към GPS-a? Това дето го дърпаш от гармин е само обновяване(Update), а не целият пакет. За картата виж си пощата.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от sabin
      Ти нямаш ли CD към GPS-a? Това дето го дърпаш от гармин е само обновяване(Update), а не целият пакет.
      Пълна версия си е на Гармин на сайта.

      http://downloads.garmin.com/MapSource_6113.exe (20.65 МВ)
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #18
        Ами защо не ще да се инсталира Да не би да иска и нещо друго Направи ми впечатление като го деинсталирах че инсталиран е към 160 МБ.
        Съобщението е:
        Previous MapSource installation not found!
        Setup will terminate.

        Имам диск Събине, но исках да си кача по-нова версия. Утре ще го взема от вкъщи и пак ще пробвам.

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Десислав
          Съобщението е:
          Previous MapSource installation not found!
          Setup will terminate.
          Ами изпердаши го върху старата версия, без да я деинсталирш преди това.

          То си пишело, ама кой да чете:

          "Notes:

          WARNING: This software will not work unless you already own a MapSource product. "
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            1. инсталираш тва, което идва с GPS-a
            Ти нямаш ли CD към GPS-a? Това дето го дърпаш от гармин е само обновяване(Update), а не целият пакет
            2. пускаш ехе-то, дето си го дръпнал от Garmin и само му цъкаш "yes" и "ок", а пък то е като "Tefal"-всичко само прави

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Десислав

              А как мога да махна изолинийте, Тундрите, горите и разни други подобни излищни за мен неща
              от http://www.topomaps.info/index.php?o...mid=55&lang=en
              можеш да си дръпнеш BG Road map-а, в който липсват изброените по-горе неща

              Коментар


              • #22
                Има ли го някъде да си го дръпня това CD че не мога да се трая вече , когато ми потрябва нещо все не мога да го намеря. Пък нямам търпение да ги оправя тия тракове и да го пратя на Събин.

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Десислав
                  Има ли го някъде да си го дръпня това CD
                  Дърпай https://htftp.offroad-bulgaria.com/V93/GPS/Garmin.zip
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #24
                    Следващ въпрос:
                    В списъка на картире на приемника има n на брой карти с еднакви имена /Topographic Map, region, Aug 2006/. В тях само изолинии ли има или и друга инфомация, че ги изключвам да не ми претрупват екрана? А като са изключени олеква ли му на процесора?

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Десислав
                      Следващ въпрос:
                      В списъка на картире на приемника има n на брой карти с еднакви имена /Topographic Map, region, Aug 2006/. В тях само изолинии ли има или и друга инфомация, че ги изключвам да не ми претрупват екрана? А като са изключени олеква ли му на процесора?
                      Мисля, вече споменах, че някои карти се показват като набор от отделни части. Това, за което говориш най-вероятно са частите на BG Topo 20m т.е. карта с изолиниите през 20 м.
                      При положение, че, доколкото разбрах, на тебе не ти трябват изобщо, най-чистия вариант е да ги махнеш изобщо. Така и памет няма да ти заемат, а би трябвало и приемникът да работи по-бързо като не трябва да ги изобразява и тях.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Десислав
                        Ами защо не ще да се инсталира Да не би да иска и нещо друго Направи ми впечатление като го деинсталирах че инсталиран е към 160 МБ.
                        Съобщението е:
                        Previous MapSource installation not found!
                        Setup will terminate.

                        Имам диск Събине, но исках да си кача по-нова версия. Утре ще го взема от вкъщи и пак ще пробвам.
                        Ами точно защото е ъпдейт!Деинсталирайако има нещо останало на харда,изтрий си директорията Garmin от С:-то за всеки случай.След това си вземи оригиналния диск към ГПС-а и си го инсталирай,автоматично ти се качва и Trip&Waypoint manager.Тази версия(която върви с ГПС-а) ти е абсолютно достатъчна за gpx формат,но ако искаш си я ъпдейтни от саъта на Гармин
                        offroad фен
                        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                        Коментар


                        • #27
                          Добре. Получи се, но като му дам да сваля от приемника сваля точките които съм слагал /например ОМВ/ а трака пак не го сваля. Отварям файловете които ги пише /на картата на мини СД-то/, редактирам и ти ги пращам Събине. А къде и как да напиша за какво става тоя път и с каква трудност е?
                          Като ти пращам Събине тия .gpx фаилове в тях няма тия почки които съм слагал как да ти изпратя и тях?

                          Най-вероятно ви изглеждат много тъпи подобни въпроси, но не ми е ясно какво да правя, а няма кой друг да ми ги разясни Зора ще е един път да се науча. По-добре да питам отколко да "омажа" нещата или пък да пипа някой който си мисли че разбира.

                          Коментар


                          • #28
                            Добре де! Що му пращаш gpx? Не мисля, че ще има някакъв проблем, ако пратиш gdb.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #29
                              Защото Събин ми е казал че не трябва да им давам Save, че много се разреждали точките и като му дам да чете от приемника не излизат на Мапсорса, как да ги редактирам като не се показват Точките се четат, траковете не. И вече си мисля че е заради това че не им давам "Запис" По между другото в листа на траковете на приемника имам 17 трака с имена Track 001 do Track 017 /това са траковете от Бузлуджа до Емине/, a като му дам да чете ми изкарва 36 трака като последния се повтаря 33 пъти и се вижда на монитора че маршрута /Бузлуджа до Емине/ е само половината, а на приемника се вижда цялия.

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Десислав
                                Защото Събин ми е казал че не трябва да им давам Save, че много се разреждали точките и като му дам да чете от приемника не излизат на Мапсорса, как да ги редактирам като не се показват Точките се четат, траковете не. И вече си мисля че е заради това че не им давам "Запис" .
                                Е не би трябвало да не ти се показват. При мене и без да са записани си се виждат като "Active log ..."


                                Първоначално публикуван от Десислав
                                По между другото в листа на траковете на приемника имам 17 трака с имена Track 001 do Track 017 /това са траковете от Бузлуджа до Емине/, a като му дам да чете ми изкарва 36 трака като последния се повтаря 33 пъти и се вижда на монитора че маршрута /Бузлуджа до Емине/ е само половината, а на приемника се вижда цялия
                                Най-вероятно някои от траковете ти са разделени на 2 или повече части, защото са надхвърлили максималния брой точки, който ти е зададен.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X