Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 67 на Иван

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ГАЗ 67 на Иван

    И аз да покажа придобивката си от няколко дни-ГАЗ 67. Чака ме много работа, ама се надявам да успея. Като начало търся книга (може и в електронен формат) за това чудо за да го опозная по-подробно.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Иван/Ivan; 20-04-09, 20:46.
    0886 854 174

  • #2
    ГАЗ 67 на Иван

    Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
    И аз да покажа придобивката си от няколко дни-ГАЗ 67. Чака ме много работа, ама се надявам да успея. Като начало търся книга (може и в електронен формат) за това чудо за да го опозная по-подробно.
    Честито! Придобивката не е същата от тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=58577 ?

    Коментар


    • #3
      До: Ретро машини - снимки

      Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
      И аз да покажа придобивката си от няколко дни-ГАЗ 67. Чака ме много работа, ама се надявам да успея. Като начало търся книга за това чудо за да го опозная по-подробно.
      Ооо, честито колега!!! Желая ти лека и успешна реставрация! Имам книжка за ГАЗ 67, качих я на ФТП-то. Надявам се да ти бъде полезна:
      https://htftp.offroad-bulgaria.com/m20_maniqk/%D0%98%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D0%B8%D0%B8%20%D0%B7%D0%B0%20%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F %20%D0%BD%D0%B0%20%D0%93%D0%90%D0%97%2067%20%D0%91/
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • #4
        До: Ретро машини - снимки

        Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
        Честито! Придобивката не е същата от тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=58577 ?
        Същата е колега, но не можах да издържа да гледам доработките и ги махнах веднага, щом я докарах. Друга изумителна доработка е прекрояването на задния край на купето и заварените един с друг листове на ресорите.
        0886 854 174

        Коментар


        • #5
          До: Ретро машини - снимки

          Ето и тук,
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/N...90%d0%97%2067/
          LZ1NBN

          Коментар


          • #6
            До: Ретро машини - снимки

            Благодаря ви колеги за бързата реакция! Ще изчета всичко, което ми предложихте. Освен оригиналното приборно табло и две джанти за сега не съм видял липсващи детайли, които да не може да се възстановят, но пък всичко е в доста тежко състояние. Така че всяка информация ще ми е от полза.
            Още веднъж Ви благодаря!
            0886 854 174

            Коментар


            • #7
              До: Ретро машини - снимки

              [QUOTE=Иван/Ivan;717265]И аз да покажа придобивката си от няколко дни-ГАЗ 67. Чака ме много работа, ама се надявам да успея. Като начало търся книга (може и в електронен формат) за това чудо за да го опозная по-подробно.[/QUOTEе

              Поздравления, и аз мечтая за такъв, много ме впечатли, когато преди няколко години, на снимка видях за пръв път такова чудо, оттогава и аз търся и си мисля дали има джип, който да ми харесва повече...
              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
              SXS-Restorations 0886513079
              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

              Коментар


              • #8
                До: Ретро машини - снимки

                Поздравления, и аз мечтая за такъв, много ме впечатли, когато преди няколко години, на снимка видях за пръв път такова чудо, оттогава и аз търся и си мисля дали има джип, който да ми харесва повече...[/QUOTE]

                Благодаря колега! Надявам се да се справя. Много корозия и още повече работа има по него, но е наистина предизвикателство което си струва.
                0886 854 174

                Коментар


                • #9
                  До: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                  Благодаря колега! Надявам се да се справя. Много корозия и още повече работа има по него, но е наистина предизвикателство което си струва.
                  В темата "Какво направих по "джипа" днес" има достатъчно снимки на моя "Джип4о" и той беше в същото състояние само че с боя върху ръждата....ама за три години живна
                  П.П. в профила ти гледам че сме набори, колеги, ако се окаже че си и от Сф. направо се дотъркалвай да си клюкаме за реставрацията
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    В темата "Какво направих по "джипа" днес" има достатъчно снимки на моя "Джип4о" и той беше в същото състояние само че с боя върху ръждата....ама за три години живна
                    П.П. в профила ти гледам че сме набори, колеги, ако се окаже че си и от Сф. направо се дотъркалвай да си клюкаме за реставрацията
                    Нищо против да се видим. Ще е добре да е в почивен ден. Утре ще ти звънна.
                    Поздрави
                    0886 854 174

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                      И аз да покажа придобивката си от няколко дни-ГАЗ 67. Чака ме много работа, ама се надявам да успея. Като начало търся книга (може и в електронен формат) за това чудо за да го опозная по-подробно.
                      Честито, Ванка!! Истински се радвам на придобивката ти и успех с реставрацията!! Поздрави!!
                      Когато нямаме това, което ни трябва,
                      ни трябва това, което имаме!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ретро машини - снимки

                        Честито Иване. И да ни поканиш да го видим....
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ретро машини - снимки

                          И от мен честито Ванка! Вярвам, че ще го направиш чисто нов!
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ретро машини - снимки

                            Благодаря ви много за поздравленията, колеги! Окуражаващо е. За сега ще построя къща на чудесията, щото много вода ще изтече докато стане за показ, макар че и в това състояние има чар. Бързам да приключа с текезесарката и тогава ще се започва одисеята. Пожелавам и на вас такава тръпка! И да знаете - търся приборно табло за нея. Съмишленик от Русия ме сдоби с великолепен комплект снимки на машината. Ето няколко.
                            Прикачени файлове
                            0886 854 174

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от Иван/Ivan Преглед на мнение
                              Благодаря ви много за поздравленията, колеги! Окуражаващо е. За сега ще построя къща на чудесията, щото много вода ще изтече докато стане за показ, макар че и в това състояние има чар. Бързам да приключа с текезесарката и тогава ще се започва одисеята. Пожелавам и на вас такава тръпка! И да знаете - търся приборно табло за нея. Съмишленик от Русия ме сдоби с великолепен комплект снимки на машината. Ето няколко.
                              Колега, ако не взразяваш, ще помоля Модератора за този раздел да отвори отделна тема за твоя уникат и ще чакаме там с интерес радвитието на проекта. Благородно завиждам.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X