Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се заварчик за художествено произведение :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търси се заварчик за художествено произведение

    Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
    Разбира се ръкохватка на скоростния лост- зарчета дизайн, или по нищо не отстъпващата им каляска.
    Нашият пък има скоростен лост с еделвайс, мдааа...

    Москвичът днес потегли по пътя си към вечността - утре заран започва разкостването. С чичо Владо имахме напоителна среща по уточняване на технологиите за напудряне (с полезни включвания от Ninja/Соти, който беше минал за здрасти). Повече подробности - след утрешния ден.
    Прикачени файлове
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

    Коментар


    • #17
      До: Търси се заварчик за художествено произведение

      Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
      ...Не вярвам, че сте способни да ми откраднете проекта - соц реализъм. Проект,в който москвича (разбира се 12ак) е пропит с духа на времето си и от него струи субкултура.
      Една голяма част от нас помнят гордата му осанка: обърнатите джанти издържани в бяло, нарязаната тапа от вино на върха на чистачките... Зелена, червена и електриково жълта от изкуствена материя- тип покривка за спалня...
      Мдааа... Славни времена бяха...
      Поздравления! Хем ме развесели, хем рояци спомени нахлуха в естетическото ми суб-съзнание.

      Обхванал си толкова всичко, че се боя да не би с дребната си добавка да повредя проекта. Но все пак:

      Според полъха на модата синтетичното халище на задната седалка може да бъде издържано и в изискани мръснобели нюанси.

      И още - пак по Времето на Дългия нокът, зад задните облегалки се търкаля футболна топка, а при автоестети с по-висок обществен статус - две футболни топки. И то качествени - от петоъгълници, а и крайно дефицитни за редовите хлапета и даже за училищните отбори.

      Поздрави!
      Искам България чиста!

      Коментар


      • #18
        До: Търси се заварчик за художествено произведение

        Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
        Поздравления! Хем ме развесели, хем рояци спомени нахлуха в естетическото ми суб-съзнание.

        Обхванал си толкова всичко, че се боя да не би с дребната си добавка да повредя проекта. Но все пак:

        Според полъха на модата синтетичното халище на задната седалка може да бъде издържано и в изискани мръснобели нюанси.

        И още - пак по Времето на Дългия нокът, зад задните облегалки се търкаля футболна топка, а при автоестети с по-висок обществен статус - две футболни топки. И то качествени - от петоъгълници, а и крайно дефицитни за редовите хлапета и даже за училищните отбори.

        Поздрави!
        Но пък истинският левъл слага фуражка. Било то военна, или милиционерска.
        Да не сбъркам периода, но си мисля, че и стоп-палка МВР- тип хранилка забучена в страничните дръжки на вратите много вдига статуса.
        А ерата дълъг нокът с двойно предназначение никога не е свършвала, но тя е в основата на модното течение бели хавлиени чорапи със синя и червена лента (може и кръстосани две ракети под лентите) обути по всякакъв повод, но просто задължителни за сандали, или онези незаменими летно време плетени обувки. Белите чорапи до много скоро (може би на някои места все още) бяха сигурен признак за това, че обутият в тях е КОЛЕГА, т.е. не е случаен. Или, ако ползваме извора на българското кино и по-конкретно филма Опасен чар, то субектът с дълъг нокът и бели хавлиени чорапи със сигурност не е роднина...
        Последно редактирано от batko_benny; 27-04-09, 21:47.

        Коментар


        • #19
          До: Търси се заварчик за художествено произведение

          Ден втори: москвето падна жертва на флекса, за да се прероди за следващия си живот. Хората от "Екометал Инженеринг" се отнесоха с огромно разбиране и освен че ни спонсорираха с руския звер за каузата, го закараха в техния си сервиз за предварителна обработка. С плам в сърцето там го разкостиха за няма и два часа - иначе със собствени сили щяхме да се е_аваме с тая процедура не знам докога.

          Утре остава най-веселото - качване на втория етаж, подготовка и пръсване в нежен изумруден металик, евентуално със златни джани и броня (в изкуството сме, все пак ) За мое успокоение, Батко Бени е пропуснал един дребен, но не маловажен елемент от диско-ерата на АЗЛК: емблемата BMW! Така че с чисто сърце ще си я побием гордо на предната решетка...
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от badeff; 28-04-09, 23:11.
          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

          Коментар


          • #20
            До: Търси се заварчик за художествено произведение

            Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
            Ден втори: москвето падна жертва на флекса, за да се прероди за следващия си живот. Хората от "Екометал Инженеринг" се отнесоха с огромно разбиране и освен че ни дадоха руския звер за каузата, го закараха в техния си сервиз. С плам в сърцето там го разкостиха за няма и два часа - иначе със собствени сили щяхме да се е_аваме с тая процедура не знам докога.

            Утре остава най-веселото - качване на втория етаж, подготовка и пръсване в нежен изумруден металик, евентуално със златни джани и броня (в изкуството сме, все пак ) За мое успокоение, Батко Бени е пропуснал един дребен, но не маловажен елемент от диско-ерата на АЗЛК: емблемата BMW! Така че с чисто сърце ще си я побием гордо на предната решетка...
            Ама аз ти давам пълно право да ползваш всички мои идеи неограничено, защото аз я ги реализирам, я не. И позволи ми да те коригирам, но не се слага емблема на БМВ,а решетка метална (едни две бъбречета, които са правени точно, за да се слагат на решетката на москвича, все пак знаем, че мохера е с двигател на БМВ-даже е дефорсиран) от едни много стари модели на БМВ, които се търкаляха у нас по време оно.
            Аз съм си оставил няколко детайла за собствено ползване- например ако нямаш артикул на БМВ, който да сложиш на предната решетка, и една магарешка подкова е достоен символ на обществен статус.
            А понеже и подковите бяха кът, та по СЪБОРИТЕ В СЕЛАТА се продаваха едни пластики на два коня един до друг, вперили уверени погледи в нищото...
            Та аз ще се радвам да ползваш колкото може повече неща от извора. P.S. Истинските родители на фолка са- Сашка Васева, Тошко Тодоров и Радо Шишарката! Аз съм луд фен на ТУРБОФОЛКА.Надявам се като дойда да разгледам изложбата- да ги видя на заслужената им почетна позиция.

            Коментар


            • #21
              До: Търси се заварчик за художествено произведение

              Първоначално публикуван от batko_benny Преглед на мнение
              Аз съм си оставил няколко детайла за собствено ползване- например ако нямаш артикул на БМВ, който да сложиш на предната решетка, и една магарешка подкова е достоен символ на обществен статус.
              Има емблема, имааааа! - спонсорски подарък към Москвича за каузата

              Прав си, че нещо ми се губеше в паметта относно баварската идея, но все пак символът е важен. Кончетата си ги спомням като днес - а за подковата хубаво ме подсети, ще донадим една, ако стои постничко композицията...

              Иначе всички съфорумци са добре дошли на по вино за откриването (в четвъртък 30-ти април, от 18:30 ч.) или после на оглед - до края на май. Само дето Шишарката за съжаление не се класира за участие, колкото и да ни е мил...
              Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

              TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

              Коментар


              • #22
                До: Търси се заварчик за художествено произведение

                Ден трети - мамата ни се разказа.

                Сутринта москвето пристигна (почти) по график, дружината хамали-доброволци го нарами - и заседна на завоя на стълбите. Ха напред, ха назад - след час и половина опити да сринем галерията се върнахме на изходна позиция пред входа. Междувременно ръководителят на бригадата взе размерите на трасето и проведе 3-D моделиране на ситуацията на лаптоп - от което също се разбра, че тая няма да стане. След още час пристигна флексът - и нещата тръгнаха на добре.

                С Дядо Владо проведохме финално докитване и шкурене на калници, врати и капаци, но като ги закарахме за пръскане в залата, много скоро ни изгониха на улицата - пак добре, че заложихме на спрейовете, а не на пистолета...

                На финала зеленият змей започна да придобива мечтания дизайн - но дойде време за затваряне и финалните пипки остават за утре.
                Прикачени файлове
                Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                Коментар


                • #23
                  До: Търси се заварчик за художествено произведение

                  Яка бригада сте спретнали .Като гледам,работата спори.
                  Браво.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търси се заварчик за художествено произведение

                    А до кога е изложбата? Аз съм фенка на този жанр и искам да я видя!
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търси се заварчик за художествено произведение

                      Ура!

                      Цял час до откриването, МОсквича грее в зелено, музиката вътре дъни, видеото пред него върви - и дори имаме време да си изплакнем лицата, преди да са дошли гостите. (Само купето не стана толкова лачено, колкото трябваше, заради драмите с пръскането в залата - и някой ни открадна скоростния лост с еделвайса, ръчичките да му изсъхнат дано!!!)

                      Огромни благодарности на Дядо Владо за супер своевременната помощ и първите уроци по автотенекеджийство - и на всички останали съфорумци,
                      които дадоха по някой полезен съвет от дистанция!

                      Откриването е днес от 18:00 до 19:30 часа - а иначе изложбата си стои до 30-ти май. Вторият етаж на Градската галерия в София (градинката на Народния театър) - заповядайте!

                      Весели празници на всички!

                      Борис
                      Прикачени файлове
                      Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                      TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търси се заварчик за художествено произведение

                        Сини габарити... няма... каква чалга е това?

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X