Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изгоня паяците от дадено помещение?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

    Колега има един препарат казва се Айкън.И аз имах проблем с паяците в едно работно помещение пък и мухите доста досаждаха.Миналата година по това време напръсках помещението три пъти през период от двайсетина дни и резултата е още на лице.Няма паяци,а и мухите не влизат вътре.Един мой приятел има цех за продукти за млечната промишленост и също го използва с успех.В инструкцията пише,че може да се използва в цехове на хранителната промишленост,ресторанти,кухни,хранителни магазини,хотели,в жилищни и обществени сгради и на открити площи като той не убива насекомите и паяците,а ги прогонва от помещенията трайно.Сега съм решил да повторя процедурата.Съветвам те ако решиш да си купиш препарата да то направиш по интернет не от аптека.

    Коментар


    • #32
      От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

      Първоначално публикуван от Stefan55 Преглед на мнение
      Колега има един препарат казва се Айкън.И аз имах проблем с паяците в едно работно помещение пък и мухите доста досаждаха.Миналата година по това време напръсках помещението три пъти през период от двайсетина дни и резултата е още на лице.Няма паяци,а и мухите не влизат вътре.Един мой приятел има цех за продукти за млечната промишленост и също го използва с успех.В инструкцията пише,че може да се използва в цехове на хранителната промишленост,ресторанти,кухни,хранителни магазини,хотели,в жилищни и обществени сгради и на открити площи като той не убива насекомите и паяците,а ги прогонва от помещенията трайно.Сега съм решил да повторя процедурата.Съветвам те ако решиш да си купиш препарата да то направиш по интернет не от аптека.
      Работи. Най-добре да се напръска 2-3 пъти по време на размножителния им период по стени, ъгли. Работи и на открито. Освен това действа и за мухи, комари и др. твари.

      Коментар


      • #33
        От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

        Благодаря на всички отзовали се със съвети !
        Едно стана ясно , че без инсектицид работата няма да я бъде . По принцип не ми пречат 2-3,4,5...паяка , но както казах по-горе помещението не е ползвано с години и вътре имаше стотици паяци . След като изчистих , някои се върнаха което е нормално. Днес напръсках с добрия стар изпитан Фипронил , сигурен съм че за тая година съм си решил проблема , много вероятно и за другата . Повече няма да третирам до момента в който отново настъпят , ще споделя тук когато това стане .
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #34
          От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

          За айкъна съм с две ръце 25 мл. на 1.2-1.5 литра вода.
          Препарата е с контактно действие и е излишно повторно пръскане в кратък период. Аз пръскам 2 пъти годишно. По ъгли тавани подове около врати и прозорци стълбищни площадки и тераси.
          Не се изкушавайте да го разреждате много.
          Цена на опаковката /25 мл./ около 5 лв. Една е достатъчна за средно голям апартамент.
          Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
          freelander 1,8 2001g.

          Коментар


          • #35
            От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
            Не разбирам какво толкова ви пречат паяците?...
            Моите хапят. Поне така си мисля
            Щото всичко друго съм изтребил ...
            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

            Коментар


            • #36
              От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
              Моите хапят. Поне така си мисля
              Щото всичко друго съм изтребил ...
              Хм, много се съмнявам да хапят хора.
              Те са доста пасивни създания.


              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #37
                От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                За разните ухапвания (паяк включително) цък
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #38
                  От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                  Аз взех една “джаджа” от Практикер , която се включва в контакта.
                  След 10-20 дни ще докладвам .
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X