Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изгоня паяците от дадено помещение?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    Да ползвам темата . Помещението е гараж който се намира на края на града и гадините преобладават .
    За сега се справям с тях чрез редовно чистене на паяжините и пръскане със спрейове ( Райд и др.подобни ) . Аз обаче търся не Еко решение и търся съвет за ефективен препарат който по-дълго време да ги държи надалеч. Обмислям използването на препарат подобен на едно временния Регент , имам опит с такъв срещу хлебарки и бях много доволен.
    Та съвети са добре дошли....
    Викни си фирма,за всичко имат решение!Пръс6ане 80лв.,обаче.2-3 години няма.никаква гадинка и препаратите им не са опасни!
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

      Пробвай капка ментово масло по ъглите- има го по аптеките. Твърди се , че и кестени не харесват, ама не съм опитвал.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #18
        От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

        За ментово масло съм чел, ще опитам хем и като ароматизатор ще стане.
        Фирма като решение го имам на предвид , но като краен вариант.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

          Виж "cedar moth balls" в ибей, увисваш торбички по ъглите и евентуално се отърваваш от паяците за известно време, представляват просто топчета от кедрово дърво. Мента, лавандула, и прочее масла изветряват за кратко и трябва да се подновява непрекъснато, иначе може разни.

          Коментар


          • #20
            От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

            За да има паяци, значи има и храна за тях. Която храна не я виждаш, защото паяците я изяждат. Няма ли храна, се местят другаде.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #21
              От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

              Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
              За да има паяци, значи има и храна за тях. Която храна не я виждаш, защото паяците я изяждат. Няма ли храна, се местят другаде.
              Логика има , ама какво ядът пущините идея си нямам .
              Помещението е гараж , което не е ползвано с години и нищо не е имало вътре.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #22
                От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                Яде всичко, което му се хваща в мрежата-летящо, ходещо..каквото дойде
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #23
                  От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  Яде всичко, което му се хваща в мрежата-летящо, ходещо..каквото дойде
                  Разбира се , че насекоми ! Ама не ми дойде на акъла на първо четене....
                  Работата ясна тя ми.., тежката артилерия ще играе и срещу паяците и срещу храната им.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                    дИмка.
                    Потърси в Гугу дИмка /фумитрин-20лв./ срещу насекоми.
                    Буквално преди седмица бях в този филм. В едно помещение ми избухна популация молци.
                    Хиляди.
                    Трепах, трепах...храних ги с нафталин и лавандула....оцет слагах...тц.
                    Откривах какавиди на неведоми места /под кабела на СОТ-а, в затворени кутии и пликове и т.н./
                    Взех димки и обгазих по устав 2 пъти през 5-6 дни.
                    В помещението имаше и доста паяци, но се търпеше, че поне хващаха мухите
                    Сега няма нищо. Ще докладвам след някоя седмица, но изметох стотици трупове на многокраки и крилати.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                      Проблемът е, че храна-бол. Т.е. рано или късно пак ще завъдиш паяци. И аз съм така у нас...хващам пускам през прозореца и...все има по 1-2 "оборотни".
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                        На ясно съм, че завинаги няма как да се избавя , въпроса е поне с едно пръскане около година ако ги няма , за мен е ОК.


                        А за димките ще го имам на предвид. Интересна и добра идея !
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • #27
                          От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                          Еми писах ти !Фирма!Един приятел вика човек с такава фирма .80лв. обработка ,безвредно за хората и 2-3 години няма проблеми.Иначе и от напалм бегали.много ,всички гадини ,ма за сметка на жилището!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                            Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                            Еми писах ти !Фирма!Един приятел вика човек с такава фирма .80лв. обработка ,безвредно за хората и 2-3 години няма проблеми.Иначе и от напалм бегали.много ,всички гадини ,ма за сметка на жилището!
                            Имам го наум и то сериозно !
                            Преди години имах хлебарки и много дълга и упорита борба водих , главата ми дебела и до последно опитвах всичко квото ми дойде на ум . Не се и отказах, но от блока пратиха фирма (тва в чужбинско) и ги изтрепаха за ден.
                            Та не пренебрегвам съвета ти в никакъв случай.
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                              Не разбирам какво толкова ви пречат паяците?
                              Те са най безобидните от всички насекоми.
                              У нас, в гаража, мазето абе изобщо навсякъде не ги закачам.
                              Най много случайно при почистване да отнеса някоя паяжина без да искам.
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Как да изгоня паяците от дадено помещение?

                                Е всеки се знае .И на мене не ми пречат ,обаче зависи колко са и каква ти е търпимоста.На колегата му пречат и търси ефективно решение.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X