Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава М-20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варшава М-20

    Евала, Мен!

    Коментар


    • От: Варшава М-20

      Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
      ...
      Благодаря ти! И аз се надявам до есента да съм направил ламарините и да бутам боята. За салона имам много добър тапицер, който изпипва нещата до последно. Просто прецених, че като толкова много години я имам тази кола, събрал съм цялата оригинална комплектация и др. е супер тъпо да направя компромиси с най-важната, скъпа и трудна за ремонт част от реставрацията - каросерията. Един път завърши ли се колата, после е много трудно (често и невъзможо) и грозно да се внасят корекции по вече боядисаното, обработено и сглобено купе.

      И да, преди 10-на години си изкарвахме много забавно уикендите, реставрирайки твоята Варшава и Жигулата. Спомних си как със Сашо (светла му памет) в 3:00 сутринта запоявахме резервоар. Или как счупих съединител и с него от 1:00 до 4:00 се занимавахме с него, като той след това отиде направо на работа, а аз - на стаж...

      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
      Евала, Мен!
      С "Фармахим" - непобедим
      Дизел - само дънки!

      Коментар


      • От: Варшава М-20

        Сашо умрял?
        Бог да го прости.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Варшава М-20

          Дааа, митичната история с резервоара - наскоро пак гледах снимките.
          Всичко започна с идеята да сменим тампоните на ресорите и задните амортисьори. Подпукваме колата пред блока със Сашо и Стоян.


          Изясни се защо мирише на бензин... Резервоарът изгнил.
          Свалихме го, михме го на мивка...


          После Сашо го запои у тях в кухнята. Някъде към 01:30 часа пак бяхме със Стоян пред блока.
          Приятелката ми отиде да си легне, а ние в тъмното слагахме резервоар. Към 03 вече сме готови. Сипвам бензин и текна на нови места.
          След това купих чисто нов резервоар и с него вече близо 10 години си карам колата доволно и щастливо.

          Коментар


          • От: Варшава М-20

            Може да имате интерес - https://www.facebook.com/marketplace...&jazoest=28229

            Коментар


            • От: Варшава М-20

              Нещо съм сбъркал - https://www.facebook.com/marketplace...6636628436283/

              Коментар


              • От: Варшава М-20

                Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
                Може да имате интерес - https://www.facebook.com/marketplace...&jazoest=28229
                Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
                Боре, това не е тема за покупко-продажби, нещо си объркАл.

                Я пробвай без Фейс, че някои още не сме си направили.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Варшава М-20

                  Аз не продавам, само насочвам собственика на Варшавите. Нямам никакъв интерес, само информативна помощ. С поздрав Борето

                  Коментар


                  • От: Варшава М-20

                    Собственикът май има от всичко по три. Само бачканье трее...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Варшава М-20

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Собственикът май има от всичко по три. Само бачканье трее...
                      А него не го мързи
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Варшава М-20

                        Е-е, в последно време особено, не може да му се отрече.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Варшава М-20

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          А него не го мързи
                          Еми чакА Неволята, гонИ рускините, чакА Неволята, гонИ рускините, па запретнА ръкави.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Варшава М-20

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Еми чакА Неволята, гонИ рускините, чакА Неволята, гонИ рускините, па запретнА ръкави.
                            Що ги гони рускините, те бягат ли?
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • От: Варшава М-20

                              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                              Що ги гони рускините, те бягат ли?
                              М'дам-м, правилно забелязваш - при взаимно гонене, сблъсъкът е гръмовен...
                              Последно редактирано от davc; 13-05-19, 22:21.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Варшава М-20

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                М'дам-м, правилно забелязваш - при взаимно гонене, сблъсът е гръмовен...
                                Ай сега, при мен 28 години след сблъсъка положението е под контрол! Е почти!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X