Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

    Споделете и с нас .... тази важна информация!
    Благодаря.
    0887 246718

    Коментар


    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
      Такаааа след дълго чакане на поръчани гуми от един български сайт ..дето има "7" в заглавието и получаване на "сбъркани" гуми, ....
      Не съм имал проблеми до сега със "7-та" за 3 мотоциклетни и 2 автомобилни
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

        Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
        Не съм имал проблеми до сега със "7-та" за 3 мотоциклетни и 2 автомобилни
        Щастливец! Аз имах два пъти. От два опита.

        Коментар


        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

          б@си, тази информация ме хваща почти на бутона "плати" !!!
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

            Веднъж безпроблемно.

            Коментар


            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

              Аз поръчах от един сайт с гра*фер в името. Дойдоха и двете в срок, с пресен ДОТ и с безплатна доставка. Дори поръчах по телефона, защото ме мързеше да си правя регистрация, в началото девойчето по телефона се мръщеше, но и казах 'искате ли 300 лв или не искате?' и ми записа поръчката
              Yamaha XT​M600E '98
              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

              Коментар


              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                Първоначално публикуван от c_chanev Преглед на мнение
                Аз поръчах от един сайт с гра*фер в името. Дойдоха и двете в срок, с пресен ДОТ и с безплатна доставка. Дори поръчах по телефона, защото ме мързеше да си правя регистрация, в началото девойчето по телефона се мръщеше, но и казах 'искате ли 300 лв или не искате?' и ми записа поръчката
                Нямат нищо сега този сайт Писаха ми, че след януари ще имат!
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                  Явно съм изкарал късмет
                  Yamaha XT​M600E '98
                  Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                  Коментар


                  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                    Пет пъти прехвърлих темата!Доста се колебах ,но ми падна оферта на която не можах да устоя и в момента чакам доставка ! Мишелин Анаке3 с ДОТ 2014 на цена доста по ниска от останалите предложения! Хубава ,лоша ,все ще я изтъркаме!

                    Коментар


                    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                      Първоначално публикуван от Велински Преглед на мнение
                      Пет пъти прехвърлих темата!Доста се колебах ,но ми падна оферта на която не можах да устоя и в момента чакам доставка ! Мишелин Анаке3 с ДОТ 2014 на цена доста по ниска от останалите предложения! Хубава ,лоша ,все ще я изтъркаме!
                      Този модел гуми е страхотен - много "държи"!
                      Никога не съм знаел този ДОТ чак толкова голямо значение ли има - в твоя случай ДОТ 2014 ми звучи съвсем приемливо ..... или греша?
                      0887 246718

                      Коментар


                      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                        Ако гумите са съхранявани правилно, няма чак такова значение че е на година и нещо гумата. Ако е на повече от 3 год аз не бих я купил, въпреки че някои си ги карат и по 7-8 години.
                        Subaru Legacy 2.5
                        Suzuki GS500 E

                        Коментар


                        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                          Първоначално публикуван от Велински Преглед на мнение
                          Пет пъти прехвърлих темата!Доста се колебах ,но ми падна оферта на която не можах да устоя и в момента чакам доставка ! Мишелин Анаке3 с ДОТ 2014 на цена доста по ниска от останалите предложения! Хубава ,лоша ,все ще я изтъркаме!
                          Давай на лични за офертата, че аз все още се лутам.....
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                            Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                            Този модел гуми е страхотен - много "държи"!
                            Никога не съм знаел този ДОТ чак толкова голямо значение ли има - в твоя случай ДОТ 2014 ми звучи съвсем приемливо ..... или греша?
                            За топ моделите ДОТ-а не е толкова от значение, независимо от съхранението. За евтините гуми е от голямо значение защото стареят яко.

                            А ако е съхранявана като хората няма да се учудя и след 10 години да е пак толкова добра!

                            Коментар


                            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                              Давай на лични за офертата, че аз все още се лутам.....
                              Е що само на лични. Тоя форум нали е за това да си помагаме и обменяме инфо. Не е нужно да се дава линк. Може само малко разяснения.
                              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                              Коментар


                              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                                Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
                                Е що само на лични. Тоя форум нали е за това да си помагаме и обменяме инфо. Не е нужно да се дава линк. Може само малко разяснения.
                                Колегата ми ги прати на лични! Това са единични бройки от сайта OLX.Няма като за "стругове"
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X