Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

    Намерих за 130/70 трябва да е 3.50"на някой ако му е полезно

    Коментар


    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

      Благодаря за отговорите, отказах се, ще ги сменя като се върна от България. Купих мотора с тези гуми Pirelli Angel ST, ходих на TÜV и ми казаха да ги сменя защото били 180мм а в талона пише 160мм. Ще рискувам и ще ги търкалям това лято, до България и обратно с разходките са около 5000км, те са на 1500км - почти нови. До тук се държат много добре, нямам забележки както на сухо, така и в дъжд. Догодина сигурно ще ги сменя, че да не ме е страх като ме спрат куките тук . И сигурно ще купя Pirelli Angel GT. Аз карам 99% на асфалт, така че на мен ми подхождат.

      Живи и здрави!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150412_161135.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5666991
      HONDA NC700X '13
      HONDA Wave 110i '13

      Коментар


      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

        Някой пробвал ли е Сontinental TKC70?

        Коментар


        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

          Явно пак на теб се пада честта да даваш отзиви

          Коментар


          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

            Ама много добре изглеждат и отзивите са повече от добри за тях за всякакъв терен. Ама все пак ми се ще някой ако е ползвал да получа лични впечатления.

            Коментар


            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

              Някой ползвал ли е гуми Maxxis M6017F, M6017R и какви впечатления има за тях понеже ми се струват добри за асфалт. Мотора е Honda Transalp XL600V.
              Благодаря!

              Коментар


              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                Писах в ендуро раздела но да пробвам и тук-мнения за хайденау к74 120/90 17 или митас с02 130/80 17.Става въпрос за доминатор и каране само по черно.

                Коментар


                • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                  Митас С02 е отвратителна гума , най-вече за по-тежко ендуро , вземи си Пирели та да знаеш , че имаш гума.
                  В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                  Коментар


                  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                    Това добре ама не мога да намеря "таралежка" 17" .Единствените ми варианти като гледам са митас,хайденау и кенда но кенда не мога да намеря да се продава в Бг.

                    Коментар


                    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                      Mitas E09 е много по-добра от С02 , но най-добрия вариант е да смениш каплата с 18 цола и да нямаш проблеми с намирането на гуми. Зависи и за какво каране по черно имаш в предвид , ако е за разходки и по-лек офроуд , Митас или Хайденау , ако е по-сериозен офроуд , единственият вариант е смяна на каплата.
                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                        Весо, с какво е09 е по-добра извън пътя?
                        С02 е кофти гума, но Е09 не е офроуд, а дюал спорт. Всъщност е и моят фаворит за моето каране.
                        За доминатора, ако ще го караш само в гората, сменяй мотора. Ако е за дюал спорт - Е09.
                        Точно за това няма 17-ки таралежки - тези мотори не са за хард. Смени го с някоя 250-ка.

                        Коментар


                        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                          С02 не става и за черен път , Е09 не е за офроуд , но е по-добра за този тип каране от С02 , това го казвам при положение , че ще се кара на мотор 150+ кг. , за 100кг. мотор може да е обратно. Аз не виждам проблеми Доминатора да се кара в гората , с подобен двигател едно време караха мотокрос. И таралежките имаше 17 цола , ама Каджива като пуснаха 89г. мотор с 19 цола задна капла , модата стана друга.
                          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                          Коментар


                          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                            В историята ли ще гледаме? В началото кросовите мотори са били с паралелограмна предница и твърдо задно окачване. Така ли трябва да караме сега?
                            За какво ти е тежък струг, за същите пари като ще си с 250-ка. На теб няма да ти обяснявам, но пича с Доминатора може още да не го е разбрал.

                            Коментар


                            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                              Това има момчето , това кара , може и да му харесва повече от 250-ка. Доминаторчето си е много хубаво моторче.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                                Мотора го карам само зимата по хард иначе лятото си сменям каплите с такива от супермото и забавата не спира нямам финансите да потдържам още 1 мотор при положение че в момента съм с още 1 скутер.Идеален ми е за в момента само тея пусти гуми.А мнения за хайденау к74?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X