Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българин прави околосветско пътешествие с мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

    Колеги,
    Коста (Джоуви) има нужда от място да свършат някаква работа по мотора. Ако някой може да предложи услугите си...
    Понеже той не ползва този форум, а мисля, че има вероятност тук да се намери човек, който да му помогне...

    Ето цитат:

    Драсти на всички,

    След 41 дни тръгвам на околосветско - ще пусна повече инфо съвсем скоро, когато пуснем сайта В момента имам нужда от неотложна помощ с пространство, където да можем да работим стъклопласт.
    Георги Червендинев - пичът с накланящия се багажник, трябва да сте го виждали - изяви желание да помогне с едни доработки по мотора, но имаме нужда от няколко квадратни метра с маса, защото в момента няма къде да работи - лошото е, че смолите миришат доста, и е хубаво да е в някакво индустриално място, достатъчно отдалечено, че никой да не врещи Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен, защото технологичният процес е дълъг и трябва да започнем в близката седмица.

    Не мога да вляза в другия форум, по някаква причина, ако някой може да клонира поста - също мерси.

    Поздрави,
    Коста
    Последно редактирано от cveti; 08-05-09, 18:54.
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • #17
      До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

      Вече ползвам! Привет на всички! tatkobarba, thanx, че постна! Ако някой има възможност да помогне с място, ще съм много благодарен.

      Коментар


      • #18
        До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

        Предполагам става дума за София
        Ще те преслушам аз тебе утре.

        Коментар


        • #19
          До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

          Ima dostatachno miasto pri men i mashinki i t.n.
          Neka se varna/2-3 dni/, shte se chuem. Razchitai.

          P.P.
          Malko prevod


          Има достатъчно място при мен и машинки и т.н.
          Нека се върна (2-3 дни), ще се чуем. Разчитай.
          Последно редактирано от giorgio; 09-05-09, 22:27.
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #20
            До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

            Първоначално публикуван от KostaAtanasov Преглед на мнение
            Вече ползвам! Привет на всички! tatkobarba, thanx, че постна! Ако някой има възможност да помогне с място, ще съм много благодарен.

            Вече съм наличен.
            Място има в непосредствена близост до София. Възможност да се работи 24 часа и нито шум нито миризми биха пречили на когото и да било.
            Трябва просто да ми позвъниш.
            Последно редактирано от Димо; 11-05-09, 14:01.
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #21
              До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

              Много мерси за помощта на всички, ще бачкаме при Кро - видяхме мястото и е супер подходящо Ще се видим в сряда с офф роуд бандата!

              Коментар


              • #22
                До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                Коста, ще се радваме, ако споделяш как върви подготовката, особено ако пускаш и по някоя снимка...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                  Здрасти на всиЧки.
                  Интересувам се дали смятате да правите изпращане на човека.
                  И от къде ще тръгне ?
                  Последно редактирано от Димо; 11-06-09, 10:00. Причина: четворки в текста, главни букви, преп. знаци

                  Коментар


                  • #24
                    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                    Това никой не може да каже, тъй като подготовката протича много, много тайнствено и никой не знае какво става. Аз още го чакам да се обади да му дам GPS

                    Коментар


                    • #25
                      До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                      Знам, че тръгването ще е на 21-ви юни от Созопол (няма все от Сф да се тръгва я ) и ще му правим изпращане и съвместно каране от мото клуб "Морски братя".
                      При ново инфо ще пиша тук, но май тези дни той е в Германия

                      Коментар


                      • #26
                        Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                        На 17 април 2009 г българинът Коста Атанасов – убеден любител на мотоциклетите и рок музиката, огласи проекта си „Вътрешно горене”(FIRE INSIDE), който включва пътуване около света с мотор, продуциране на книга и филм ( http://auto.dir.bg/2009/04/17/news4310946.html#Scene_1 ) . Пътуването на Коста започва на 21 юни и ще може да се следи на живо по интернет чрез сайта http://www.thefireinside.us/, който стартира в деня на отпътуване към първата далечна точка – Украйна.

                        За подобаващото изпращане на авантюриста Джови, както Коста е наричан от своите приятели, Сдружение „Музикант.ОРГ” в съдействие с клуб „МАСКАТА” и самия Джови организират концерт на две любими на Коста български рок групи – глем рокаджиите ALLEY SIN ( http://www.myspace.com/alleysinbg ) и популярната фън – рок банда ОБРАТЕН ЕФЕKT. Концертът ще се проведе в петък, 19 юни, в клуб МАСКАТА (София, Студентски град) с начален час 19.00 ч, вход 5 лв.
                        Ето и официална покана от екипа на проект "ВЪТРЕШНО ГОРЕНЕ" :






                        Аз за съжаление няма да имам възможност да присъствам, но за сметка на това ще го изпратим от Созопол в деня на тръгването и после ще чакаме новини ... дълъг път го чака ...

                        Коментар


                        • #27
                          До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                          Още малко оскъдна информация: http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2236031
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                            ЕТо още инфо.
                            Видео репортаж от БТВ:
                            http://btv.bg/videos/broadcast_video...video_id=16079
                            .

                            Коментар


                            • #29
                              До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                              Не видях някой да е постнал тази информация:
                              в 18,30 от паркинга пред зала Христо Ботев ще тръгне колона мотористи, която ще направи кратко шествите (предвождана от Джоуви). Ако някой ще се присъедини към шествитето, нека не забравя да си облече дъждобрана!!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                                Останалите мнения от тази тема са преместени в "Текущи пътувания", тук
                                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X