Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

    Малко сложно сте описали проблема, но:
    За гъби, риби, туризъм в България ви препоръчвам последната разработка на Събин. Там по-добра карта няма.
    Разбира се уточнявам, че не съм работил с БГ Маунтинс и съответно оставям на вас да си прецените, коя карта би била най-удобна и полезна за вас.
    За пътуване - съвсем откоровено ви казвам, че всички ползват една и съща картооснова (тази на Here).
    Номера с рутирането (алгоритъма) е различен за всеки производител (Гармин, АйГоу и т.н.), но в общи линии няма най-добър. Всички са еднакво "долу-горе".
    Ако държите на Гармин - ще ви помогна да си набавите 2019.20. Пишете ми на лични какво ви трябва и ще го организирам.
    Но не дръжте активни всички карти (да са чекнати всичките). Покриват един и същ регион и си пречат взаимно, което не води до добри резултати.
    И накрая - аз не съм гуру, експерт и т.н.
    Не го казвам от скромност, а защото е истина - имам някакво айде средно ниво на знания, които с времето намаляват, за съжаление. А както добре знаете, за да си наистина добър ти трябва практика, четене, контакти и доста свободно време, което за съжаление е все по-малко.
    Сигурен съм, че има колеги, които са много по-напред от мен в материята, но просто не пишат.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
      Малко сложно сте описали проблема, но:
      За гъби, риби, туризъм в България ви препоръчвам последната разработка на Събин. Там по-добра карта няма.
      Разбира се уточнявам, че не съм работил с БГ Маунтинс и съответно оставям на вас да си прецените, коя карта би била най-удобна и полезна за вас.
      За пътуване - съвсем откоровено ви казвам, че всички ползват една и съща картооснова (тази на Here).
      Номера с рутирането (алгоритъма) е различен за всеки производител (Гармин, АйГоу и т.н.), но в общи линии няма най-добър. Всички са еднакво "долу-горе".
      Ако държите на Гармин - ще ви помогна да си набавите 2019.20. Пишете ми на лични какво ви трябва и ще го организирам.
      Но не дръжте активни всички карти (да са чекнати всичките). Покриват един и същ регион и си пречат взаимно, което не води до добри резултати.
      И накрая - аз не съм гуру, експерт и т.н.
      Не го казвам от скромност, а защото е истина - имам някакво айде средно ниво на знания, които с времето намаляват, за съжаление. А както добре знаете, за да си наистина добър ти трябва практика, четене, контакти и доста свободно време, което за съжаление е все по-малко.
      Сигурен съм, че има колеги, които са много по-напред от мен в материята, но просто не пишат.
      Благодаря! Респект! Ще ви пиша на лични.
      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.10

        Първоначално публикуван от chrisb Преглед на мнение
        Здравейте,

        Дали е възможно линк да се даде за картата отново ?
        Благодаря предварително.
        Възможно ли пак ?

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

          ЦЪК
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.20

            Излязла е 2019.20 NT - https://buy.garmin.com/en-US/US/p/6299
            Гармин ги мързи вече да напишат и версията на карта......
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.20

              Според Garmin Express, е излязла версия City Navigator Europe NT (Unicode) 2019.30.

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                Може ли отново да пуснете линк към излязлата 2019.20 NT?

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                  цък
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                    Колеги, само при мен ли не тръгва навитотала?

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.10/2019.20

                      И тук, нека да е клик.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                        Здравей те, имам Garmin Nuvi 205 купуван преди около 10 години. Преди 2 години ми изскочи пътуване до Гърция и някой от форума ми даде линк към карта Garmin City Navigator Europe - Italy Greece, която свърши чудесна работа за което много съм му много благодарен. Сега се очертава пътуване до Турция, има ли карта която съдържа в себе си България, Гърция, Турция, защото само тези държави ми трябват. Гледам, че дадената последна версия на City Navigator Europe NT 2019.30 е около 20gb. което няма как да кача на моя Гармин, който не знам колко памет е, но предполагам 4gb. или 8gb., разгледах торента, който kitov e дал и не можах да се ориентирам дали мога да сваля само това което ми трябва. (Оплетох се, дано ме разбрахте.) Благодаря предварително на помогналите.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                          от известно време Гармин Експреса ми инсталира картата на ПЦ-то - но Мапсорса Не я вижда някой да има подобен проблем?

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                            от известно време Гармин Експреса ми инсталира картата на ПЦ-то - но Мапсорса Не я вижда някой да има подобен проблем?
                            Свали си Base camp, безплатно е, и пробвай с него дали се отваря.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Свали си Base camp, безплатно е, и пробвай с него дали се отваря.
                              Не, имам и двете

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2019.20/2019.30

                                Аз имах подобен проблем. Установих следното - ако не я инсталирам на c:\program data\garmin\maps където всъщност по подразбиране иска да записва Garmin Express, Mapsource изобщо не ще да я види....
                                Рових мъчих и поради липса на време го оставих така на С-то.

                                Пробвай следното: C:\ProgramData\Garmin\CoreService\Downloads\Map\Map_Map.EU.2019.30\RMU\EU\2019_30\4ecdf8cb-2ffd-4fd5-bff5-6c0e6385e329\IMG ти е msi-то за нормална инсталация.
                                От там ако го инсталираш на D:\някъде си, няма ли да го види Мапсорса?
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X