Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

    Вероятното обяснение

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.JPG
Прегледи:1
Размер:67.4 КБ
ID:5575597

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

      Защо не ползваш Mapsource Portable 6.16.3 - special edition? Там проблем няма с формати и рязане на карти.
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

        Свалям го в момента.

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

          Аз свалих CN през Garmin Express, инсталира се и работи.
          Не разбрах само каква е легалната процедура за отключване на картата...
          Не трябваше ли да имам някъде Unlock Code?

          Отключих я с Garmin Unlocker но след като имам LT лиценз и той включва и MapSource такъв не би ли трябвало да ми дадат и легален код за дивайса, на който е лиценза?
          Враг усраине

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

            Ако имате легален LifeTime абонамент /устройството не е клонирано/, кодовете се свалят автоматично от Express и не трябва да отключвате нищо. Програмата го прави сама. Генерира кодовете онлайн и ги слага на съответните места директно на устройството/компютъра.
            Express има опция да инсталира картата само на устройството, само на компютъра и съответно и на двете места.
            Та не разбирам защо сте отключвали допълнително.... бихте ли пояснили?
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

              Дълга история... Свалих я през експреса обаче инсталацията фейлна, защото нямах достатъчно място на диска.
              Увеличих партицията и пуснах инсталацията на CN ръчно от мястото, където го беше свалил Garmin Express.
              Може би точно това е счупило генерирането на кода за дивайса тъй като всъщност CN беше само свален от експреса но реално не беше инсталиран от него.
              Ще видим другият път при следващата версия.
              Враг усраине

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                Аз има лафтайм на нуви 3490 и на зумо 350. На зумото се ъпдейтва картата без проблем, на нувито постоянно нещо забива, последния път даде че се приключило успешно, имаше картата в списъка на апарата, но реално не се беше инсталирала или беше повредена. Може и от компа да е, че е с Уиндоус ХП, та постоянно мрънка експреса, че ще спирал да работи с ХП-то и трябвало по нов. Някой има ли подобни проблеми?
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                  Ами не точно.
                  Аз съм събрал едно дърто ПЦ с Windows XP само и единствено заради картите, както и някой дреболии, дето или не работят под Wine или не го правят добре.
                  Та около виндоуса пищи само антивирусната защита, че съпорта на OS-а бил спрял и заедно с него заебали да ъпдейтват и секюрити есеншила и съм бил под риск и ала-бала!
                  И май ще разкарам антивируса, че ми писна да досажда!

                  Иначе самият Гармин Експрес си бачка без проблем.
                  Но и аз колко ли съм го ползвал, де...
                  Имам едно Nuvi 765 с CN LT, което съм обновявал общо 2 или 3 пъти, както и Zumo 390 с един ъпдейт на CN-a.
                  Мисля, че веднъж каза, че трябва да се обнови сам себе и преди уреда но като цяло проблем с дивайсите и картите след негова намеса не е имало!
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                    http://thepiratebay.se/torrent/94951...14.40_Unlocked


                    от тук си свалих файла който е 3.75 ГБ, презаписах го в/у сд-картата на гпс (гармин нуви 200) и си бачка без проблем

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                      Що не го качиш някъде, за да го сваля и аз? Този торент дава, че има някакъв Адуеър и на мен ми отказва да го свали.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                        При мен си работи нормално. Иначе го има и тук:
                        http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4647932
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от milstan; 28-04-14, 16:36.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                          Здравейте, някой да е пробвал да подкара каквато и да било карта на Nuvi 65LM. Нещо не ми се получават нещата. Пробвал съм всички възможни методи - с директно отключена карта, отключващ unl файл, fast img unlocker, unlocker alternative, от Mapsource и т.н. Нищо не сработва. Навигацията е много нов модел, купена преди 2 седмици от ЮАР с доживотна карта на Южна Африка. Най-вероятно от Гармин са се постарали да ограничат пиратството до минимум

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                            Искам да изкажа разочарованието си от тази карта за държавите Сърбия, Босна и Херцеговина, Хърватска, Черна Гора, Албания и Косово. Минах през всичките по време на празниците. В момента съм в Прищина и преди малко включително направих забранен ляв завой и влязох откъм забранената страна на еднопосочна улица, но това е най-малкия проблем. Лошото е, че картата цели 5 дни се опитва да ме прекарва по черни пътища в режим "най-бързо", вкарва ме в пешеходни улици, прекараме по улица, която е толкова тясна, че едвам излязох на заден с колата, не познава новите пътища и магистрали... Пълна трагедия е. За тези държави говоря конкретно.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                              А имаш ли на уреда SCG Route за някаква съпоставка?
                              Аз възнамерявам да пътувам натам след месец но съм подготвил както SCG така и Adria.
                              Както и един пътен атлас на Европа - за всеки случай. Страх лозе пази
                              Очаквах CN да са го оправили за този регион или поне за Сърбия...
                              Явно ако го оправят ще счупят някаква традиция ли, знам ли...
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                                Вчера се прибрах от Босна, като свалих и качих на Гармина Адриа 4.10. За мен се справи добре, но пък нямам допир до СитиНавигатор, за да ги сравня директно.
                                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X