Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

    Явно нещо се беше омазало с Експрес-а, сега след серия деинсталирания и инсталирания намери ъпдеита и започна да сваля.
    Благодаря за обясненията

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

      Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
      Открих, че .mdr файлът не си е на мястото, където го търси инсталатора ( папка MDR ) , а в GMAP. Преместих го и инсталацията завърши.
      Обаче Basecamp не иска да го отключи ( четох в рутракера за някакъв флаг MS1 в релийза на мафози , който пречел точно на това, но не ми е ясно ).
      А пък Мапсорса ми от известно време ми показваШЕ всички карти КАТО заключени, пък не са, и сега след инсталацията на 2014.40 се оправи.

      Ето как се сменя флага
      http://www.youtube.com/watch?v=2jI2wgnG9fQ#t=23

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

        Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
        Ако имате валидни LMT лицензи за nuvi, ползвайте GarminExpress, той може да инсталира картата за MapSource/BaseCamp отделно от варианта за nuvi. Аз така правя и няма проблеми. Ако трябва ще помагам със стъпките за инсталиране.
        Е никога нямаше да обърна внимание че има и такава възможност Garmin Express-a - мерсаж.
        Свалих я но не съм я инсталирал, защото тъпият инсталер няма възможност да ми се каже, да ползва друг драйв, освен системният.
        Самият CN не може, иначе експреса я сваля там, където му казвам.
        Както и да е - трябва малко оптимизация на партишъните и вярвам, че ще се инсталира без грижа.
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
          Е никога нямаше да обърна внимание че има и такава възможност Garmin Express-a - мерсаж.
          Свалих я но не съм я инсталирал, защото тъпият инсталер няма възможност да ми се каже, да ползва друг драйв, освен системният.
          Самият CN не може, иначе експреса я сваля там, където му казвам.
          Както и да е - трябва малко оптимизация на партишъните и вярвам, че ще се инсталира без грижа.
          Самият инсталатор се сваля в %ProgramData%\Garmin\Core Update Service\MAP-EU-2014-40... (за Windows 7), но самата карта след това се инсталира на мястото, което е зададено в Garmin Express. След като инсталираш картата, можеш да изтриеш инсталатора от системния дял. Аз така правя и няма проблем.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

            Не мога да се ориентирам в чуждите форуми кои са JCV файливете за 2014.40, защо са няколко и кой файл за какви случаи се ползва. Някой може ли да поясни ?
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

              В ноеман е доста ясно написано:

              NT:
              D2504160A.JCV For 1XXX/Zumo/7X5
              D3084130A.JCV for other models

              NTU:
              Nuvi High resolution split screen JCV - D3048140A.JCV
              Nuvi40/50 JCV - D3589110A.JCV

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                Преди време си изтеглих и инсталирах CN2014.4 NT за Мапсорс.

                Работи си отлично, с една подробност, че при търсене може да се търси до ниво City - по-нататък - улица, номер, близки места... няма

                И другото, което ме изненада, че от тази карта не мога да изрежа само места, които ме интересуват, както беше с предишните версии.

                Дали съм изтеглил грешна инсталация, или вече ще е така?

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                  Нещо при теб е станало!

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                    Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                    Нещо при теб е станало!
                    Благодаря ти.
                    Ще повторя упражнението.

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                      Хм, странна работа...
                      Изтеглих отново, инсталирах, и ефекта е точно същия.

                      С Мапсорс 6.16.3 пачнат съм, с другите инсталирани карти си работи нормално, мога да си отрежа каквото ми трябва, но със CN2014.40 NT категорично забива.
                      За съжаление не мога да видя описание на репорта, защото просто Мапсорса спира..
                      Пробвах с други версии на Мапсорс - същата работа.
                      Не помня първия път от къде изтеглих CN2014.40, сега я изтеглих от ипмарт...

                      Отново моля за помощ.

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                        Току що отрязах за един познат , нямам проблем. Преди време бях отрязал 1.72Гб , пак беше нормално. Мисля , че я теглих от ноеман , не отключена.

                        П.П.
                        Пробвай с MapInstall.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от milstan; 28-03-14, 16:34.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                          Не знам как ми дойде на ума тоя ипмарт . точно от ноеман я свалих - осмата част я свалих преди малко.
                          Точно неотключената... MapSource Data Unlocked..

                          Всъщност с MapInstall може да се инсталира във външно устройство, докато аз се притеснявам повече от неработенето на МапСорс с точно тая карта.
                          Последно редактирано от Veni1; 28-03-14, 16:12.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                            Unlocked е отключена.

                            П.П. Mapinstall препоръчах за изрязването, за да разберем дали проблема е в MapSource, но в крайна сметка ми прилича на повредена карта.

                            П.П.П. Mapinstall след пач инсталира и на компютъра.
                            Линк
                            Последно редактирано от milstan; 28-03-14, 16:42.

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                              Отново мой лапсус. До преди малко пишех от офиса, и ежедневието нещо ме разсейва.

                              Така или иначе, започнах да свалям заключената карта ( Locked ) от ипмарт.
                              Паралелно, това го правя и у дома.
                              Ще пиша за резултата.
                              Благодаря за патча.

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                                Категорично имам някакъв проблем, който не мога да открия
                                картата я свалих от горния източник
                                промяна няма
                                картата я свалих от гпсъндърграунд
                                промяна няма
                                Мапсорса у дома е 6.16.2 без кръпки по него.

                                Или да обобщя - картата е свалена от различни източници, стартирана с различни версии на Мапсорс, и това е направено на различни компютри, които нямат никаква връзка помежду си.
                                Картата се появява, може да се разглежда, може да рутира, и при опит за изрязване на дадено парче от нея - само от нея - Мапсорса забива, със съобщение за проблем с апликация на Гармин.
                                С всички останали инсталирани карти, вкл. предишната версия на CN, тия проблеми ги няма.

                                Патча от линка не мога да инсталирам, защото аваста ми категорично го смята за вирус.

                                Мисля да се откажа - след неистово сваляне, инсталиране, деинсталиране, сваляне, инсталиране и т.н. загубих един уикенд, без да разбера къде е дерта.
                                Последно редактирано от Veni1; 30-03-14, 16:20.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X