Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin City Navigator Europe NT/NTU - последна версия 2024.10/2025.10

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

    Това беше предположение, базирано на опитът ми с дивайсите, за които съм писал и MobileXT.
    Не твърдя, разделянето няма да свърши работа.
    Нито пък съм искал да изглежда, че съм в час с всичко.
    Човек твърди ли нещо подобно е добре да се погрижи за менталното си здраве
    Враг усраине

    Коментар


    • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

      За MobileXT важи същото условие!

      Коментар


      • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

        Прабвах с още 3 различни 2014.xx отключени и не става, незнам къде е проблема
        ще се опитам да намеря разделена карта, ако някой може да ми предостави линк, попаднах на едни, но не работят линковете

        Коментар


        • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

          Исках да ти спестя труда да не теглиш други файлове, но ти си знаеш! А за проблема, аз ти го посочих , не знам какво се чудиш още? Разделена я има на ipmart-bg или на noeman.org.

          Коментар


          • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
            Исках да ти спестя труда да не теглиш други файлове, но ти си знаеш! А за проблема, аз ти го посочих , не знам какво се чудиш още? Разделена я има на ipmart-bg или на noeman.org.





            Благодаря, немрих в ipmart-bg, имаше и орязана, пишеше за по-стари нувита и стана, както и другата естествено разделената.

            Коментар


            • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

              Колеги посочете линк на картата за старото ми Нуви 200 с карта 2гб.Благодаря

              Коментар


              • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                В поста преди теб е написано къде я е намерил човека.

                Коментар


                • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                  Инсталирам си на 3490 новата карта, експреса дава всичко ок, влизам в мои карти и там я има 2014.40. Всичко хубаво, нооо когато отида на преглед - няма нищо, само главните пътища от демо-то. Пробвах да преинсталирам няколко пъти. В СД картата има GMAPPROM с размер с размер 3.28ГБ от днешна дата. Ще пробвам ръчно да я сложа, но този експрес за пореден път нещо ме съмнява.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                    Някой сложи ли версията за мапсорс ? Два пъти я тегля от ипмарт , и двата пъти ми дава грешка - липсващ файл ( двата пъти различен ). Дали не се изтегля както трябва, или при мен нещо се омазва ? Записвам и разархивирам на външен диск, свързан през USB, а инсталирам на D.

                    Коментар


                    • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                      И на мен ми изскочи нужда от мапсорс версията - ако някой има линк за работеща версия NT ще бъде супер.
                      В краен вариант ще импортирам IMG файла.
                      Предстои ми пътуване след няколко месеца из Европа с мотора и ще ползвам 60-ката.
                      Искам да поизрежа ненужните участъци от сити навигатора.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                        Ако имате валидни LMT лицензи за nuvi, ползвайте GarminExpress, той може да инсталира картата за MapSource/BaseCamp отделно от варианта за nuvi. Аз така правя и няма проблеми. Ако трябва ще помагам със стъпките за инсталиране.

                        Коментар


                        • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                          Открих, че .mdr файлът не си е на мястото, където го търси инсталатора ( папка MDR ) , а в GMAP. Преместих го и инсталацията завърши.
                          Обаче Basecamp не иска да го отключи ( четох в рутракера за някакъв флаг MS1 в релийза на мафози , който пречел точно на това, но не ми е ясно ).
                          А пък Мапсорса ми от известно време ми показваШЕ всички карти КАТО заключени, пък не са, и сега след инсталацията на 2014.40 се оправи.

                          Коментар


                          • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                            MS Flag може да е 1 или 0. Мисля, че по подразбиране е 1.
                            Промяната става с програмката Imgtool.
                            Последно редактирано от ISG; 07-02-14, 14:50.
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                              Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                              Ако имате валидни LMT лицензи за nuvi, ползвайте GarminExpress, той може да инсталира картата за MapSource/BaseCamp отделно от варианта за nuvi. Аз така правя и няма проблеми. Ако трябва ще помагам със стъпките за инсталиране.

                              Имам Лайф тайм лиценз, НО като влезна в Май Гармин ми показва, че последната версия е 2014.30??? А Експреса казва, че не може да се свърже с гармин ъпдейт услугата??? Отделно дето от една година все не успявам да го накарм да качи картата и на ПЦ-то

                              Коментар


                              • От: Garmin City Navigator Europe NT / NTU - последна версия 2014.40

                                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                                Имам Лайф тайм лиценз, НО като влезна в Май Гармин ми показва, че последната версия е 2014.30??? А Експреса казва, че не може да се свърже с гармин ъпдейт услугата??? Отделно дето от една година все не успявам да го накарм да качи картата и на ПЦ-то
                                Не знам какъв може да е проблемът при теб. Щом не може да се свърже с ъпдейт услугата, да не би нещо да му блокира Интернет връзката до там?!
                                При последния ъпдейт на City Navigator-а ползвах Garmin Express 2.3.18.0. Вече има и по-нова версия 2.5.2.0. Но принципът на работа и при двете е еднакъв.
                                Инсталирането на компютъра става преди или след като новата карта бъде инсталирана на nuvi. Т.е. това не е от значение. Програмата предоставя функция за ре-инсталиране. Но се изисква nuvi-то да е било включвано към програмата поне веднъж, за да запомни UnitID и ключове за карти.

                                Ето как става това чрез функцията за ре-инсталиране, като процесът е аналогичен за първа инсталация на новата карта. Просто вече съм направил веднъж инсталация и няма как да покажа съответната картинка.
                                1. Отваряме програмата и отиваме на Device (горе вдясно).
                                2. По-надолу има част Reinstall or Change Maps. Кликваме върху Advanced Options. Ще се появи прозорец с информация и падащо меню.
                                3. От падащото меню избираме къде ще инсталираме картата. Има три варианта. Само на устройството (nuvi). Върху устройството и компютъра. Или само върху компютъра. Избираме само върху компютъра.
                                4. Ще се появи още едно поле, отстрани на падащото меню, за избор на папка, където ще бъде инсталирана картата. За предпочитане е това да не е на C:, защото си е бая гигабайти, като това не включва инсталационните такива, които са още толкова като обем и се свалят на C:. Само инсталацията е 4GB за последната версия.
                                5. Потвърждаваме с Install Now.

                                След като картата е инсталирана, в MapSource и BaseCamp ще се появи като отключена. Ключовете естествено са от LMT лиценза за Nuvi.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:GarminExpress.png
Прегледи:1
Размер:105.5 КБ
ID:5562157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X