Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се катери почти отвес - видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се катери почти отвес - видео

    Така изглежда отдолу сипея:


    Така изглежда Пацо като го качва: http://www.youtube.com/watch?v=Ifccc-B5tWM

    Снимах с телефона, но се вижда достатъчно добре набито око да се уплаши.
    На мене не ми беше ден, обърнах КФХ-а през фарове и през заден стоп. Изкривих радиатор и кормилна щанга. Счупих датчика на температурата и натроших пластмасите на доволно ситно.
    Който се сети как Пацо преправи задвижването на перката на радиатора, печели от мене едно пробито бутало.

    пп. За оплаквания от правописни грешки обръшайтесе към сервитьрките на Тифани

  • #2
    До: Как се катери почти отвес - видео

    Баце щом го качвате с АТВ-ките...........т'ва едва ли е почти отвес.Ако беше по законите на физиката требе да падате на половината като круши..............Нема Пацо,нема Джам.Т'ва всичко ако предположим,че говорим за некви почти 80 градуса от 90 де........

    Така,че давай у реалити шоу-то...оффроуд........щот ,ще станем много известните.И нема к'во да ни правят Администраторите,к'во остава за Модераторите.........
    Последно редактирано от spl77; 12-04-09, 02:49.

    Коментар


    • #3
      До: Как се катери почти отвес - видео

      Баирчето не е нищо особенно, кофти е във втората част че има прагчета, чекай само да видиш Цеков като се появи за кви денивелации става на въпрос ама то по тяхния край е нормално децата вместо с млеко ги кърмят с карбамит.

      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
      Баце щом го качвате с АТВ-ките...........т'ва едва ли е почти отвес.Ако беше по законите на физиката требе да падате на половината като круши..............Нема Пацо,нема Джам.Т'ва всичко ако предположим,че говорим за некви почти 80 градуса от 90 де........

      Така,че давай у реалити шоу-то...оффроуд........щот ,ще станем много известните.И нема к'во да ни правят Администраторите,к'во остава за Модераторите.........
      Много буквално ги разбираш нещата, идеята е да си се забавляваме а не да се правим на геометрици кое колко градуса е, нови теореми нема да правиме.

      А че си падаме като круши си падаме, но това си е проблем на крушата.
      Последно редактирано от Tpunep; 12-04-09, 11:44.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #4
        До: Как се катери почти отвес - видео

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Баирчето не е нищо особенно, кофти е във втората част че има прагчета, чекай само да видиш Цеков като се появи за кви денивелации става на въпрос ама то по тяхния край е нормално децата вместо с млеко ги кърмят с карбамит.



        Много буквално ги разбираш нещата, идеята е да си се забавляваме а не да се правим на геометрици кое колко градуса е, нови теореми нема да правиме.

        А че си падаме като круши си падаме, но това си е проблем на крушата.
        Баце аз гледах да разведря обстановката ,то се оказа че съм си просел картон Ам.....както и да е ....

        Ако сте ме разбрали погрешно да поясня:
        Адмираци на всички които се трошат заради пустия адреналин,по голем кеф от т'ва нема.

        Коментар


        • #5
          До: Как се катери почти отвес - видео

          Имаш бира, не съм те разбрал.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Как се катери почти отвес - видео

            Aаа личи си че тренираш яко, а и си борбен. Падаш, ставаш и пак - така трябва. Наклона поне за мен е сериозен, мога да го преценя защото имам подобни видео а знам и наклона. Гледам обаче че само теб са те снимали, другите само се наслаждаваха на гледката ли?

            Коментар


            • #7
              До: Как се катери почти отвес - видео

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              .........другите само се наслаждаваха на гледката ли?
              Позна от раз.
              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

              Коментар


              • #8
                До: Как се катери почти отвес - видео

                Youtobe
                натиснете HQ долу в десен ъгъл!

                Коментар


                • #9
                  До: Как се катери почти отвес - видео

                  Бравос, хубави клипчета за добро утро !
                  Изкефихте ме !

                  Трябва да почнат да им вграждат и катапулти на тия АТВ та вече, по подобие на самолетните !

                  Нещо с един халосен ловен патрон под седалката и спусков механизъм, някаква лостова системка.
                  Бум и ..... айде търкаляй се далече от АТВ то. С топките обаче ... не знам как ще се уреди въпроса ?

                  Железни гащи ли...що ли ????
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как се катери почти отвес - видео

                    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                    Youtobe
                    натиснете HQ долу в десен ъгъл!
                    Обещал си ми да ме водиш там като сме по малко народ
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как се катери почти отвес - видео

                      Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                      Youtobe
                      натиснете HQ долу в десен ъгъл!
                      Браво Десо много здрав байр, на коя скорост го качваше че ти изгасна или нещо си го изпуснал?
                      Последно редактирано от Desislav Cekov; 16-04-09, 08:16.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как се катери почти отвес - видео

                        Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
                        Браво Десо много здрав байр, на коя скорост го качваше че ти изгасна или нещо си го изпуснал?
                        Там само на 1-ва, или няма качване. Бях с по голями пиньони, а и това ми беше 1-вия път когато го качих!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как се катери почти отвес - видео

                          Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                          Позна от раз.

                          Само да сложа гумите (за м'гла) и...търкал предполагам
                          Николай Миланов

                          "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как се катери почти отвес - видео

                            Разглеждах темата последните дни.
                            Тя е изключително интересна , но искам да припонмя че при грешка тези екстрийми не прощават и водят до много сериозни травми и щети!

                            В друга тема вече е писано и можете да намерите ценни съвети от хора които имат опит !
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=56474

                            Като съвет към всички които не са се търкаляли - никога не атакувайте непознат екстрийм сами.

                            От клипа с Десо-впечатляващо е че го атакува почти от място .
                            0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как се катери почти отвес - видео

                              Ето как се справят братята Хамериканци...някои не толкова
                              http://www.youtube.com/watch?v=RSM3X...om=PL&index=60
                              Николай Миланов

                              "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X