Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

    Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
    Аз го ползвам за работна кола.Стройтелство, ама мерака пусти.....
    За строителство си вземи еФтин бус или Еспас92-94г. за 1500лв и ще ги избиеш от разхода.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #62
      До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Не става. Или в гората, или добър външен вид. Двете няма начин. И няма да ти е кеф нито през седмицата нито през Викенда.
      Цяла седмица ще ти се набива в очите оная драскотина от неделята, а в неделя ще се цепиш на две... да ида или да не ида... в Гората.
      Това е въпрос на избор. БенцБоса ако си види колата толкова мръсна колкото беше мойта вчера или ще получи удар на място или ще остане да заеква цял живот, да не дава Господ! Та мисли го напред, да не даваш излишни пари.
      Що пък да не става

      Коментар


      • #63
        До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

        Той колегата това е обяснил, ако нещо не е ясно, поне конкретизирайте въпроса
        Зима иде

        Коментар


        • #64
          До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

          Имам си евтин бус че и баничарка.Но на някой места не става да ида с тях, освен тва прецених че джипа е универсално превозно средство което ми е от полза, а освен тва става и за кеф!
          Да се похваля днес успях да си набавя всички оригинални инструменти, 2-та фенера и едно допълнително чекмедже за под седалката супер са дори батериите във фенера са Митсубиши!!!
          А относно буферите въпроса е отворен???

          Коментар


          • #65
            До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

            Пепи, разбирам че искаш Паджерото да изглежда добре и малко и да става за разходки в гората. Дигни го малко, сложи едни 31-ци с минусови джанти, шнорхел и лебедка може, ама махни тия халогенчета на бронята. По добре един багажник с фарове горе.

            Коментар


            • #66
              До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

              Андро за 31-ци вече О.К. избрал съм си 2 модела и мисля утре да мина до сервиза на Голди.Шнорхел също Вромос.За лебедка и лифт в момента мисля .А като тръгнеш през Петрохан зимата следобед ще разбереш защо искам халогени в бронята!Красив АД!!!
              За багажника също съм в размисли.............а взема ли багажник взимам и стълба .

              Коментар


              • #67
                До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                Виж тук този юнак Chairman е описал много от нещата, които правиш или си замислил. Абе цялата галерия е интересна...

                Коментар


                • #68
                  До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                  Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
                  Андро за 31-ци вече О.К. избрал съм си 2 модела и мисля утре да мина до сервиза на Голди.Шнорхел също Вромос.За лебедка и лифт в момента мисля .А като тръгнеш през Петрохан зимата следобед ще разбереш защо искам халогени в бронята!Красив АД!!!
                  За багажника също съм в размисли.............а взема ли багажник взимам и стълба .
                  Защо сега ще купуваш гуми, а мислиш за лифт? Като сложиш новите гуми и до седмица ще се разболееш за лифт, а след лифта може по- големи гуми...
                  Ако ще правиш нещо поне го прави в правилния ред, че после ще ти е излязло скъпо, а резултата може да не е този, който си търсил.
                  Зима иде

                  Коментар


                  • #69
                    До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                    Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
                    Андро за 31-ци вече О.К. избрал съм си 2 модела и мисля утре да мина до сервиза на Голди.Шнорхел също Вромос.За лебедка и лифт в момента мисля .А като тръгнеш през Петрохан зимата следобед ще разбереш защо искам халогени в бронята!Красив АД!!!
                    За багажника също съм в размисли.............а взема ли багажник взимам и стълба .
                    Шнорхела и тия малки халогенчета в бронята, са взаимно-изключващи се, ама ти си знаеш.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                      Даде ми добър повод за размисъл.Мерси Андро

                      Коментар


                      • #71
                        До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                        Андро вчера примера ми за петрохан пак бе убедителен поне за мен.
                        Прав е huko за гумите....пустия му лифт.
                        При голди има много як експедиционен багажник супер е.
                        Днес си набавих и релсите на покрива.
                        Почнахме да обработваме шасито днес.Скоро ще пусна снимков материал.
                        Какво ви е мнението за протекторите за стоповете и има ли смисъл от тях???

                        Коментар


                        • #72
                          До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                          Ако ти харесват като дизайн - стават. Ако удариш нещо в стопа и с тази "гъзарийка" и без нея, щетата ще е все същата, може и по- голяма.

                          Моят съвет за колата въобще е, да си набележиш конспект на предстоящите модове и да го пуснеш тук да го обсъдим. Мисля, че ще те предпази от много грешки и недомислици.
                          Зима иде

                          Коментар


                          • #73
                            До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                            Здравейте,
                            днес имах малки неприятности около джипа.
                            Датчика на абс-а светна без никаква причина и остана така т.е. сега не иска да огасне???
                            Имате ли идея каква е причината??
                            После се оказа че липсват фасонките на десен габарит и мигач и пак търсене по моргите.....
                            Ще пусна списък със замислените модове да го обсъдим.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                              Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
                              Датчика на абс-а светна без никаква причина и остана така т.е. сега не иска да огасне???
                              Имате ли идея каква е причината??
                              Едва ли е без причина. Виж този документ, там е описано (на руски обаче) как се държи контролната лампа при различни повреди
                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...ia_sistema.pdf

                              Коментар


                              • #75
                                До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                                Ами казвам без причина тъй като не е в движение джипа единствено сваляха днес акумулаторите да ги зареждат иначе не е мърдал от халето от седмица???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X