Обява

Свий
Няма добавени обяви.

,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

    Не се учудвай, на мене веднъж ми гепиха капачките на вентилите на 124-ката, понеже бяха ярко зелени, като топка за тенис на корт, така го купих и с тях си го карах.
    Що за ла*но трябва да си да откраднеш такава дреболия. Сигурно е било някое червейче с ГоУф, друг вариант няма.
    Последно редактирано от мишоци; 07-02-11, 10:59. Причина: правопис
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #32
      От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

      Ако това, Мише те успокоява и на мен преди двадесетина дни някой ми сви капачките на винтилите. Черни стандартни. Ноо се ядосвам на такива неща. Влизаш в калта, вентилите се пълнят с глина и когато решиш да помпаш.....Х-й !
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • #33
        От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

        На мен ми откраднаха калъвката на резервната гума. Много е специфична и ако я вида ще си я позная,пък ще му мислиме ......
        Верно е некъФ кокошкар, калъфката струва 30 лв, а и беше скъсана на 2 места!
        Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
        ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

        Коментар


        • #34
          От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

          Първоначално публикуван от svetlio_cbr600 Преглед на мнение
          На мен ми откраднаха калъвката на резервната гума. Много е специфична и ако я вида ще си я позная,пък ще му мислиме ......
          Верно е некъФ кокошкар, калъфката струва 30 лв, а и беше скъсана на 2 места!
          Ще ти каже че я е купил за 5 лв от Гошо Лекето примерно...Не че не си заслужава боя тоя който купува крадено,ама...
          Виден столичен ихтиолог

          Коментар


          • #35
            От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

            Ох, колеги...!! Не знам какво да ви кажа освен,че искрено ви съчувствам! На мен за сега слава богу не са ми крали нищо, но за сметка на това в разстояние на 4 дни 3 пъти ми изпускаха по 2-3 гуми (който е помпал 31-ци с ръчна помпа знае за какво иде реч)..!! Побеснях! Заредих една камера с възможност за дълъг запис, но копеленцето явно се усети и спря! По-късно запознати ме светнаха, че собственици на платени паркинги често плащат на циганета за подобни дребни зулуми (особено ако возилото е с регистрация от друг град) в районите на паркингите - с цел създаване на клиентела! Та пообмислете и подобен сценарий,,,

            Поздрави

            Коментар


            • #36
              От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

              Сценарият е ясен. На такива имбецили, само як кютек!
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #37
                От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                Абе то кютека е ясен, ама рядко се случва да гепиш гнидата на място! Мале ако го бях набарал този дето ми изпускаше гумите, сигурно щях да го лежа в момента..!!! Това повдига и друг въпрос... Какво да ги правим такива ако ги хванем?! В полицията не се занимават с такива! В прокуратурата още по-малко! Не си струва и да те съдят щото си го потрошил от бой..?!! Как да постъпи човек наистина така, че да не съжелява после..?!

                Коментар


                • #38
                  От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                  Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                  По-късно запознати ме светнаха, че собственици на платени паркинги често плащат на циганета за подобни дребни зулуми (особено ако возилото е с регистрация от друг град) в районите на паркингите - с цел създаване на клиентела! Та пообмислете и подобен сценарий
                  В Дружба миналата година лятото поизгоря един нов магазин за автостъкла. След като всичко им стана на въглен, прозорците на колите мистериозно спряха да се чупят.

                  Коментар


                  • #39
                    От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                    Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                    Абе то кютека е ясен, ама рядко се случва да гепиш гнидата на място! Мале ако го бях набарал този дето ми изпускаше гумите, сигурно щях да го лежа в момента..!!! Това повдига и друг въпрос... Какво да ги правим такива ако ги хванем?! В полицията не се занимават с такива! В прокуратурата още по-малко! Не си струва и да те съдят щото си го потрошил от бой..?!! Как да постъпи човек наистина така, че да не съжелява после..?!
                    Ето това е много уместен въпрос!Ако го набиеш-лошо...Ако не го набиеш-пак лошо...Мамка му,аз чукам на дърво да не ми се налага да разбера верния отговор...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • #40
                      От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                      Преди няколко месеца на паркинга на метро ми бяха срязали едната гума на черокито и разкарвайки се с гуми ме спряха КАТ 2 пъти на караулката на Милево ханче да ме проверят като им обясних , че са ми я срязали на паркинга на метро те казаха , а това е обичайно по над 20 коли на ден им режат гумите там попитах полицаите като знаят защо нищо не правят те ми отговориха: " а ние имаме подозрения !" . Е така е имат подозрения вместо да вземат да свършат някаква работа затова и всички катаджии са по 120+ КГ живо тегло и са като по калъп всичките като барбарони .

                      Коментар


                      • #41
                        От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                        Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
                        Е така е имат подозрения вместо да вземат да свършат някаква работа затова и всички катаджии са по 120+ КГ живо тегло и са като по калъп всичките като барбарони .
                        Еми, той си зима заплатка и не го интересува за твойта или мойта гума,нали няма той да я купува после. Защо трябва да прави нещо и да взима пари, като може да взима и да Не прави нищо. А и то не зависи от един полицай само.

                        Иначе, ако го збарам - бой бой бой. После колегите от форума трябва да са били наблизо и да са видели че ме е нападнал(примерно) и съм се защитавал.
                        Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                        ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                        Коментар


                        • #42
                          От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                          От моите наблюдения, част от живота на много българи (за срам и съжаление) е да краде, като понякога е за нищо, само да не е капо. Едно време капачките на вентилите бяха метални и ги затягах с клещи. Прибирах си и чистачките след паркиране, а на мои колеги от чужбина обяснявах, че го правя, за да не ги гори слънцето... Мизерия.
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • #43
                            От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                            Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                            Не си струва и да те съдят щото си го потрошил от бой..?!! Как да постъпи човек наистина така, че да не съжелява после..?!
                            Наскоро един познат ми разказва как постъпили с някакъв циганин дето го хванали да краде.
                            Вкарали го при прасетата, не знам как са го опазили да не избяга, но една седмица само на вода, в компанията на прасетата, и с постоянен психически тормоз. Отивали до оградата и си приказвали как ще скрият трупа му, като най-често споменавали, че ще го оставят да го изядат прасетата "като другите".

                            Като го пуснали не разбрали кога се изгубил от очите им. Не, че е много законно, но поне няма бой и следи по тялото.
                            И никой съдия няма да осъди някого за психически тормоз над циганин
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Наскоро един познат ми разказва как постъпили с някакъв циганин дето го хванали да краде.
                              Вкарали го при прасетата, не знам как са го опазили да не избяга, но една седмица само на вода, в компанията на прасетата, и с постоянен психически тормоз. Отивали до оградата и си приказвали как ще скрият трупа му, като най-често споменавали, че ще го оставят да го изядат прасетата "като другите".

                              Като го пуснали не разбрали кога се изгубил от очите им. Не, че е много законно, но поне няма бой и следи по тялото.
                              И никой съдия няма да осъди някого за психически тормоз над циганин
                              Не случайно е казано,,пази се от човек,който гледа прасета''

                              Ама обикновените гражданчета като мен...какво да правим?Ни е да го биеш,ни е да го пуснеш...Пак казвам,дано не ми се налага да разбера...
                              Ей,оспамихте ми темата Идеята беше как някой,който има пари за ЛР,няма пари за една гайка...
                              Виден столичен ихтиолог

                              Коментар


                              • #45
                                От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                И никой съдия няма да осъди някого за психически тормоз над циганин
                                Най-много да го тикнат за отвличане. То по-безопасно е да го биеш
                                , отколкото да го отвличаш.
                                Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                                ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X