Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Капсулован двигател ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Капсулован двигател ?

    Какъв е проблема че на витарата и е капсулован двигателя ... не разбирам много и за това реших да поразпитам вас знаещите и разбиращите ... един пич дето кара чироки ме убеждава че било по добре ... е хубу де, и на мен повече ми харесва чирокито ама с тоя разход ( 15-18/100 при 4.0 ) и цистерна ли да му купувам ? Пък и нали е хамериканска деба ... и частите му ще са си е...ли мамата .... та какво мислите ... ?
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    значи като е капсулован двигателя НЕ подлежи на ремонт
    Танки грязи не боятся!

    Коментар


    • #3
      каква точно е тази витара с капсулован двиг.? дай малко повече подробности... много ми е интересно
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        Аз не сам чул за капсулован двигател на витара....Има двигатели които не подлежат на ремонт( производителя не е предвидил ремонтни размери за тях) но за капсулован до сега не знам

        Коментар


        • #5
          РЕ:

          Еми пича с чирокито вика : Бате не ти трябва капсулован двигател ... да разбирам ли че той нещо не е в час ?
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • #6
            Ако е нещо ново, що не? На Фолксваген още В-4 на практика толко се и ремонтира. На Туарега и произлезлите от него ментета даже не може да го свалиш от колата без специална количка. И свещите не се сменят. Може да се разглоби, но после нито има смисъл, нито може да се сглоби

            Коментар


            • #7
              РЕ:

              Ясно разбрах за какво става дума, обаче явно това няма общо със витарата ... Абе общо взето започнах много да си размътвам мозъка и вече не мога да реша . Колебая се между Витара, Фронтера и Чироки а покупката ми предстои тази или най късно другата седмица ...
              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

              Коментар


              • #8
                Двигателя не е капсулиран, тоя е "голям разбирач". Разхода на Черокито е голям, но пък си има газ за тая работа. А това за скъпите американски части е най-големия виц - нещата са на смешно ниски цени
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  Чакай бе човек. И трите неща имат разни модификации, ама между тях няма много общо. Така че не си пръскай главата, тя е ценен носител на много органи. По-добре кажи за кво искаш тъкмо 4х4. Проблемът ти е по-сложен всъщност, но по-малко екзистенциален.

                  Коментар


                  • #10
                    бягай от тоя тип с черокито - явно е "разбирач" сигурно е гледал някоя витара, не е видял течове на масло и е решил, че е капсулована
                    аз знам само електромотори да се капсуловат...

                    иначе, аз си търся кола, дето не се отваря предния капак - караш 400-500 хиляди км и хвърляш! какво по-хубаво от това? досегашните ми коли все се налага да им отварям капака - я смяна на масло, я доливане на вода за чистачките - поне веднъж на 4-5 месеца
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X