Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсене на нов 4х4 автомобил /до 60.000 - 70.000 лв./

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    javor83 , BadAngel ти каза.За тия пари Патфаиндер 2.5 дци.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #17
      Абе ти виж това, пък може и друго да решиш:http://www.jeep.bg/Projects/c2c/chan...kee_Silvia.pdf
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от quadra
        Абе ти виж това, пък може и друго да решиш:http://www.jeep.bg/Projects/c2c/chan...kee_Silvia.pdf
        Ти кой от трите варианта би избрал?
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          Ренегат с 2.8 дизел и 6 скорости.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            Тук сме на едно мнение.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #21
              А и то новия 2,8 дето е 163 коня. Аз като бях на последния авто салон в София, най-удобното нещо в което се качих, беше именно това Чероки! Направо се почувствах като у дома си! Готина машинка, но не много извесна по нашите пътища! Ще е интересно някой от форума да се сдобие и да си каже мнението!
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #22
                Определено заслужава по-широко присъствие на пазара, но тук са за бой нещастниците от Балкан Стар. Толкова удремана и нескопосана фирма едва ли има в страната. Всичките им клиенти си купуват джиповете въпреки тях, а не заради тях...
                Мани, не ми се говори.
                А колицата я карат разни приятелчета от руския форум - за сега само положителни емоции.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  Толкова удремана и нескопосана фирма едва ли има в страната.


                  Има колега, има ........

                  За съжеление

                  Коментар


                  • #24
                    Ако аз не съм закъснял ще дам и моето мнение към колегата дето е с ника на сина си. С толкова пари отивай в Тойота и си вземи чисто нова ТЛК 120 и забрави за всички главоболия дето си имал с четириколесни. Прибираш си след това ДДС то и 10 години не мислиш за кола. Братовчед ми кара една от вече близо 4 години и мненението му е че досега такава кола не е карал. Двигателя е с чип и около220 коня разход - 8-9 л нафта. На дизайн перфектна, на возия също, нямаш проблеми и да влезеш в гората с нея ако искаш. Има и нещо друго което колегите в този форум пренебрегват, може би от естеството на форума - краш тестовете. Когато го попитах когато я купи, за кво му е дефакто като нито кара офф нито дърпа лодка или каравана отговора ме порази. Той ми каза че нищо освнен такъв джип не го кара да се чувсва по сигурен. Преди караше чисто нова фронтера и 3 пъти заспива на магистрала с висока скорост. Негови са думите, че ако беше с конвенционален автомобил досега нямаше да е между нас. Така че помисли и от тази гледна точка. За мен при наличие на толкоз пари за автомобил изборът ми щеше да е този.
                    Между другото онзи ден отново я карах до Кърджали и обратно. Колата е вечи на 420 хиляди. Сменени са само дискове предни и задни като части останалото са консумативи. Това е ти си мисли. Дано да съм ти бил от полза с моето мнение. Със здраве.
                    VITARA, SAMURAI
                    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                    RENAULT ESPACE QUADRA
                    ...и едно сивикче за града...

                    Коментар


                    • #25
                      И на мене това ми беше на езика, ама като иска къса ...

                      Коментар


                      • #26
                        баба ми живее на Солунска и съм се нагледал на щуротии... например минава БМВ750 с 20кмч, след него младеж с Поло "пълзи" и гледа напрегнато дали ще успее да мине... Джиповете не са по-широки от лимузина, особено като се има предвид, че огледалата са високо и не се удрят...

                        а иначе това с паркирането от 2-те страни и катеренето по тротоарите няма да продължи още дълго...

                        за избора на марка и модел може би ще Ви помогне и статистиката на продажбите за 2005г - ТЛК 120 "отстъпва" по брой продадени коли само на УАЗ и Нива... /като имате в предвид разликата в цените /
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #27
                          Ако бюджета не беше ограничен на 70000 щях да препоръчам веднага нов ML 280 CDI 190 hp със 7G Tronic и задължително Airmatic и Offroad Pro пакет с 100% блокаж на задния и централния диференциал. Струва 53.000 euro с ДДС. Не е много голям, не е много малък. Вози перфектно и можеш да си го изкараш от асфалта със спокойно сърце. Резултатите на краш тестовете са типично мерцедески. Аз на Варна Трофи минах с такъв (само че 320) по голяма част от трасето на състезанието без екстремите разбира се. Никъде не затънах и не го подпрях отдолу.
                          Дано да съм бил полезен.
                          Поздрави
                          Митко
                          Митко

                          Коментар


                          • #28
                            Към колегата KickBul мога да се обърна с едно мое впечатление, което искам да споделя с Вас. Работата ми е такава че съм доста близо до Балкан Стар в София. Всеки ден, колега карат с репатрак поне 2-3 автомобила 4х4 в сервиза. И всичките нови. Конвенционалните коли не ги броя отдавна. Е извинявай ама ако кихна една шапка пари за Г класа и на втората година да викам репатрак да ми я закара в сервиза честно казано ще умра от срам. Рекламата на тази кола в Германия гласи "Не си купувайте Г класа, тази кола ще ви надживее". Да ама не. Реално погледнато Г то е единсвеният оффроудър, който директно от завода можеш да го вкараш в тежък екстрем. Ма се питам нужно ли е това. Не ме разбирай неправилно, аз нямам лоши чувства към марката, напротив. Работата ми е свързана с камиони и автобуси, и при тях е същата работа. Името мерцедесите си го направиха велико м/у 70 и 85 година на миналия век, времето на 123, 1632, 1635, О 303, всеки като си спомни за тази техника само въздиша. И малко личен опит - карах една цедка 220 дизел 4 месеца и да ти кажа от тогава косата ми побеля, колко пари дадох на Балкан Стар не е истина. Добре че се отървах. Пак казвам това е лично мое мнение. Ако тръгна да купувам мерцедес отново, той поне трябва да е 8 годишен. А за нов автомобил колебания нямам. Разбрах че ти караш М класа, съжалявам ако съм те засегнал с това мое мнение. Със Здраве.
                            VITARA, SAMURAI
                            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                            RENAULT ESPACE QUADRA
                            ...и едно сивикче за града...

                            Коментар


                            • #29
                              Лично - лично, ама твоето лично мнение май вече е мнение на болшинството шофьори ... Защо мерцедес искат да станат треторазрядна фирма обаче е въпрос не от нашата компетентност.
                              А М класата, каквото и да е, по същество е трансмисията на 300S. Значи кросовър, и неджип. Замисълът на това нещо е чисто шосеен. Очевидно за сметка на пълноприводността то може да мине отнякъде. Въпросът е колко пъти ... А като се добави и политиката и практиката на въпросния Балкан стар, май мерцедеса става от най-окаяните коли по нашите земи.
                              Не че съм мислил по въпроса, ама явно сме смаяни свидетели на залеза на гигантите. Къде потъна Япония общо взето се видя. Ами сега като бях във Варна се завъртях на пристанището. При моряците пък кво става ... Там и Китай е вчерашния ден. А новия Китай вече са Виетнам, Бразилия ... Чудеса разни.

                              Коментар


                              • #30
                                За тия пари и с това предназначение бих грабнал един Лендкруизър в движение без нито миг размисъл!

                                Ех, мечти!
                                Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X