Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Toyota 4Runner - информация преди покупка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

    Забравих да спомена, че при работа на място се получаваха вибрации в колелата. Отдадох го на това, че е автоматика. Дали е нормално?
    TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

    Коментар


    • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

      Джипката е вече купена. Но. В КАТ ме върнаха заради фаровете. Не мога да намеря такива за лява дирекция. Въпросът ми е дали става маска и фарове от тези квадратните. Моля за отговор, че 30 дневния срок изтича.
      TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

      Коментар


      • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

        Първоначално публикуван от Diff Преглед на мнение
        Джипката е вече купена. Но. В КАТ ме върнаха заради фаровете. Не мога да намеря такива за лява дирекция. Въпросът ми е дали става маска и фарове от тези квадратните. Моля за отговор, че 30 дневния срок изтича.
        Тети кеф ти ляв кеф ти десен, кеф ти кристален

        Айде и да се похвалиш със снимки на новата машина

        Коментар


        • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180523_181243_resized_20180523_064429214.jpg
Прегледи:1
Размер:348.2 КБ
ID:5789302
          Познайте модела
          Най- евтиното решение. Решетка и фарове от Хайлукс. Леви фарове за рънър над 300 лв. Нови от Тойота над 400 лв. но поръчани по номер на шаси без гаранция че няма пак да са за дясна дирекция. Не е красиви но тези са поне по- защитени от оригиналните. Тя колицата е почти само за гората.
          TOYOTA HiLux Surf SSR-X 2.4 EFI Diesel

          Коментар


          • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

            Здравейте колеги, пиша поста въпреки че вече съм дал капаро и смятам това е моята кола. От както преди 10 години се разделих с Фронтерата 2.2 16v дългата база, все ми липсва подобна машина и все си ги гледам аз обявите. Така до онзи ден в който реших да огледам един 4runner 2.7 автомат 1996г. с газов инжекцион, работещ климатик и добре изглеждащ външен вид. Двигателя студен работи изключително равномерно, при преминаване на газ също така отлична работа. От долу не изглежда да е изгнил, скоростната кутуя включва предавките гладко и тихо. Като цяло за кола на 22 години много добри впечатления ми остави. Лошо първо впечатление е или криви гуми или криви дискове , при движение с 60км/ч волана вибрира, спирачките ритат леко. Мощността на автомобила ми се искаше да е по голяма , но все пак това е кола 1 800 кг празна. Ускорява плавно
            Въпросът ми е дали някой колега е гледал въпросния автомобил , който до скоро се продаваше в mobile.bg и ако го е гледал какви впечатления е събрал ? Какво изпускам ? Имайки впредвид че обявата се беше задържала повече от половин година смятам или аз нещо не до видях и изпуснах или това е моята кола и ме е чакала до сега Моля споделете .

            Коментар


            • Купих я, карам я от два дни Всичко важно работи, малко задния мост трябва да го постегна, че много тресе, дано да не е нещо страшно.
              Черен е и е много красив, за съжаление не мога да кача снимки понеже съм новобранка


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180912_115633 small.jpg
Прегледи:2
Размер:66.7 КБ
ID:5797848Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180911_184131 small.jpg
Прегледи:3
Размер:62.3 КБ
ID:5797849 А вместх я, ето го
              Последно редактирано от CarTest™; 12-09-18, 16:05.

              Коментар


              • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

                Здравейте.
                Имали съществена разлика между Toyota 4runner 99г /натовска/ и Toyota Hilux SURF 98г /с обърнат волан/ и двете са 3000 TD
                Последно редактирано от edd2; 16-09-18, 15:15.

                Коментар


                • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

                  Едната е произведена с ляв волан.
                  Натовската е с 1кз-т, англичанката е с 1кз-тЕ мотор.
                  Натовската е гола като пушка, Англичанката е възможно да има повече екстри.
                  Може да има разлики в предавателните числа на дифовете - 3.98 са натовските. Англичанката е възможно да е 4.10.
                  Натовските са парт-тайм раздатка, но се лкува(може да се сложи мултиматик раздатка он англичанка)
                  Много вероятно е натовската да е малко по-висока, излизат от завода с максималния лифт за модела, докато “гражданските версии” на трето поколение ги снижават умишлено, че много се търкалят американците с тях. Общо взето това е което се сещам. Какви разлики те интерсуват?
                  Последно редактирано от batbobo; 17-09-18, 10:12. Причина: Допълнение

                  Коментар


                  • От: Toyota 4Runner - информация преди покупка.

                    Интресуваше ме дали окачванията са им еднакви ,но сега заглеждам една Ланд крузер 95 автомат и съм в голям шах.95-цата е с 3000тд ,но е с електронна помпа.Държи ли по черно/риба,лов/,Автомата как е ? и т.н.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X