Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оборудване за палатки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Оборудване за палатки

    Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
    Е според мен черното е тавана защото ми се струва, че това някаква непромокаема кожа. А иначе съм от София забравил съм това да го напиша в профила.

    Здравей, значи се връщаме на #10 и стъпка по стъпка...
    Успех
    ОФА 2.0 Спорт "96
    Боян 0898642831

    Коментар


    • #17
      До: Оборудване за палатки

      [QUOTE=zhivko88;702453]Е според мен черното е тавана защото ми се струва, че това някаква непромокаема кожа. А иначе съм от София забравил съм това да го напиша в профила.[/QUOTE
      Къде в София си? Ако си около Борово мини да я опънеме в градинката пред нас.

      Коментар


      • #18
        До: Оборудване за палатки

        Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
        Направими впетление, че има два кожени отвора, които са на самото дъно а горната част неможах да намеря нищо като отвор или нещо като копче за което да се слага прътовете. Така, че като отворите сами на дъното как да измеря?

        Един полезен съвет: Откажи се,подари ги на някой тия палатки,и не се занимавай!
        Явно не е за теб тая работа

        Коментар


        • #19
          До: Оборудване за палатки

          Здравей колега не се занимавай с щуротии, не си заслужава за 20-30лв (толкова струва палатка от сорта на твоята).Моята струва (колкото и да нети се вярва) 8 евро в Италия,от някакав спортен магазин Декатлон.Имаги в Бриколаж на по висока цена.
          0898532785-КИКО

          Коментар


          • #20
            До: Оборудване за палатки

            [QUOTE=Пенчо;702500]
            Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
            Е според мен черното е тавана защото ми се струва, че това някаква непромокаема кожа. А иначе съм от София забравил съм това да го напиша в профила.[/QUOTE
            Къде в София си? Ако си около Борово мини да я опънеме в градинката пред нас.
            В Белите брези съм и съм близо до Борово така, че може само кажи кои блок си или направо ми пиши на скайпа. Ами имам голям мерак да ходя на палатка а и има събор на клуб москвич и мисля да ходя с палатка.

            Коментар


            • #21
              До: Оборудване за палатки

              [QUOTE=zhivko88;702623]
              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              В Белите брези съм и съм близо до Борово така, че може само кажи кои блок си или направо ми пиши на скайпа. Ами имам голям мерак да ходя на палатка а и има събор на клуб москвич и мисля да ходя с палатка.
              Аз съм пред пощата в Борово. Ул. Браила 2. 0877 517965 след 10 часа.

              Коментар


              • #22
                До: Оборудване за палатки

                Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                Здравей колега не се занимавай с щуротии, не си заслужава за 20-30лв (толкова струва палатка от сорта на твоята).Моята струва (колкото и да нети се вярва) 8 евро в Италия,от някакав спортен магазин Декатлон.Имаги в Бриколаж на по висока цена.
                Напълно вярно.Ако все пак си се заинатил и искаш точно тая палатка опитай така
                Прикачени файлове
                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                Коментар


                • #23
                  До: Оборудване за палатки

                  Здравейте колеги, за 30 лв. палатка като тази няма как да намерите. Ако е запазен от годините брезента, то тази палатка е в пъти по-здрава от всички китайски ментета за по 30лв.

                  @zhivko88 Колега един последен съвет от мен.
                  Като ходиш с палатката потърси някой да ти покаже как да я окопаеш и разни други такива неща необходими за приятно изкарване на бивак (колко да я опънеш, и др.)
                  Като разпалите лагерните огньове да пиинеш една бира за мен
                  Поздрави
                  ОФА 2.0 Спорт "96
                  Боян 0898642831

                  Коментар


                  • #24
                    До: Оборудване за палатки

                    Първоначално публикуван от Boby Преглед на мнение
                    Здравейте колеги, за 30 лв. палатка като тази няма как да намерите. Ако е запазен от годините брезента, то тази палатка е в пъти по-здрава от всички китайски ментета за по 30лв....
                    Военните постоянно разпродават брезентови платки за по 30-40 лева
                    Дали говорим за китайски ментета е спорен въпрос Моята е такава http://www.quechua.com/EN/t3-33684251/ купих я за 25 евро.Не е върхът на къмпингуването но ти гарантирам че е в пъти по-удобна и премислена от старите соц палатки .
                    Последно редактирано от droba; 05-04-09, 09:14.
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Оборудване за палатки

                      [QUOTE=droba;702850]Военните постоянно разпродават брезентови платки за по 30-40 лева
                      Би ли казал къде са тези разпродажби?

                      Коментар


                      • #26
                        До: Оборудване за палатки

                        Из поделенията.Ако имаш познати военни просто разпитай.Ако не аз бих могъл да рапитам
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Оборудване за палатки

                          Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                          Из поделенията.Ако имаш познати военни просто разпитай.Ако не аз бих могъл да рапитам
                          Ами нямам такива контакти.Най-вече търся парашут от старите (кръгъл, не тип крило).

                          Коментар


                          • #28
                            До: Оборудване за палатки

                            Ще се поинтересувам Бяха ми подарили четири военни парашута от тия оранжевите(не разбирам нищо от това ).Единия го дадох на една шивачка и ми направи раници от него , два подарих и може би все още имам един нейде затрупан .Ще потърся тия дни
                            Последно редактирано от droba; 05-04-09, 10:10.
                            О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Оборудване за палатки

                              Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                              Ще се поинтересувам Бяха ми подарили 4 парашута от тия оранжевите(не разбирам нищо от това ).Единия го дадох на една шивачка и ми направи раници от него , два подарих и може би все още имам един нейде затрупан .Ще потърся тия дни
                              Ще съм много задължен !

                              Коментар


                              • #30
                                До: Оборудване за палатки

                                Колеги намерих най накрая прочутите пръти Вече съм по споен, че мога да отида на палатка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X