Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скок с парашут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Скок с парашут

    Бре, че има ли пак републикански по парашутизъм !?!

    В Монтана Бенгела и Ани ли са хората ?

    Вчера минах покрай с.Баня, Карловско - провеждаше се някакво авиошоу на импровизирано летище - видях Ан-2 М с борд LZ - 1015, на който имаше нарисуван тандемен скок и надпис "Тракия Еър" ООД - Стара Загора - някой знае ли повече за това ?

    Коментар


    • #32
      До: Скок с парашут

      Да, Бенгела и Ани са основните организатори заедно с Български Национален Аероклуб... Скача се всеки уикенд.... На Баня, Карловско е другата дропзона действаща в момента, инструктори там са Христо Киликчиев и Пламен Минков.
      Последно редактирано от братчеда; 03-09-09, 22:47. Причина: непозволени линкове
      Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
      За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

      Коментар


      • #33
        До: Скок с парашут

        Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
        Вчера минах покрай с.Баня, Карловско - провеждаше се някакво авиошоу на импровизирано летище - видях Ан-2 М с борд LZ - 1015, на който имаше нарисуван тандемен скок и надпис "Тракия Еър" ООД - Стара Загора - някой знае ли повече за това ?
        Това беше официалното откриване на летище Стряма, гр. Баня. Скачаме там всяка събота и неделя - тандемни скокове и лицензирани парашутисти. Ти Змея дето лети с делтапланер ли си? Аз съм Зори
        Ето и статия по темата за летището:
        http://www.monitor.bg/article?id=212005

        Коментар


        • #34
          До: Скок с парашут

          www...................com, извинявам се за грешката... ако може модератор да го поправи
          Последно редактирано от Goblin; 04-09-09, 00:12. Причина: непозволен линк
          Който побеждава другите е силен. Който побеждава себе си е могъщ [Лао Дзъ]
          За да побеждаваш - научи се на търпение. За да живееш - научи се да умираш.

          Коментар


          • #35
            До: Скок с парашут

            Поправено.
            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

            Коментар


            • #36
              До: Скок с парашут

              Първоначално публикуван от barne Преглед на мнение
              От доста време имам желание да направя няколко скока с парашут и не успявам да се организирам. Моля, ако някой е запознат с организирането на подобни мероприятия в района на Варна или София нека да сподели. До колкото знам е необходимо изкарването на курс и преглед, но къде във Варна или София може да стане това ?

              Тренирах някога парашутизъм-наистина се подписва декларация и вид договор. Записването става в морски или аеро клубове. Такива има вече доста. При нас беше в морски и аеро клуб Г. Оряховица, на летището са скоковете от различни самолети, най често Гаврун /гаргите/ чешки, четириместни. Отговорник на клуба-Владо. И сега е той мисля. Първо има теория на курсовете, практически и авио преглед с всичките му там изследвания и чак тогава се стига до скокове. Към летище Божурище София също мисля, че има такъв клуб.
              [I][SIZE=1]...системен администратор-винаги има начин...:)[/SIZE][/I]

              Коментар


              • #37
                До: Скок с парашут

                ами то аз скачах с бънджи и ме карахара да подписвам декларация та какво остава за скок с парашут
                Това в момента ми е голямото желание да скоча с парашут , да се вея като свободна птичка във въздуха, но за мене истината е в скачането сам, а не с инструктор, за съжаление обаче за обучение в момента нямам нити време нито кинти..
                Но и на това ще му дойде времето живи и здрави
                gsm - 0899388807

                Коментар


                • #38
                  До: Скок с парашут

                  приятел скача като използва този сайт: ixtr8.com
                  реално на преживявания има доста, но сега май е малко студено за такива неща...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Скок с парашут

                    Аз скачах в Ихтиман, на 40 км. от София, много по-близко е от Монтана (над 3 часа е пътя до там). Инструкторите им са най-опитните в България. Единия е работил в Испания и в Нова Зеландия и е най-опитния в Бълария в момента (над 9000 скока има).
                    ...

                    Няма такъв кеф ...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Скок с парашут

                      На Ихтиман дропзоната работи от това лято. Скокове има всеки ден, само да е хубаво времето.
                      Тандемният скок е 350 лева през уикенда и с намаление 330лв. през седмицата, отделно се заплаща видео и снимки, които се получават монтирани веднага след скока.
                      Резервациите се правят онлайн, много удобно е направена системата.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X