Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скок с парашут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скок с парашут

    От доста време имам желание да направя няколко скока с парашут и не успявам да се организирам. Моля, ако някой е запознат с организирането на подобни мероприятия в района на Варна или София нека да сподели. До колкото знам е необходимо изкарването на курс и преглед, но къде във Варна или София може да стане това ?

  • #2
    До: Скок с парашут

    Мисля,че във Варна има такова нещо цената мисля,че беше 80 лв на скок ... виж в нета за повече инфо,някаде там го гледах!
    Последно редактирано от братчеда; 17-04-09, 19:27. Причина: правопис

    Коментар


    • #3
      До: Скок с парашут

      Във Варна знам, че клуб Адреналин организираха такива скокове преди, но май последно време залагат изключително на бънджи скоковете.

      http://adrenalin.bg/contact.php

      Иначе ако имаш възможност да отскочиш до Монтана сигурно ще останеш по-довелен. От Аваспорт са направили много добър център за подготовка, с отлична материална база и организират такива курсове. Цените също бяха приемливи.

      http://www.avasportcentral.com/index.html
      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

      Коментар


      • #4
        До: Скок с парашут

        Аз съм скачал на приморско, но тандем. Подписваш декларацията и те мятат от самолета:
        http://vbox7.com/play:84f3cee1

        Коментар


        • #5
          До: Скок с парашут

          Първоначално публикуван от ifchon Преглед на мнение
          Аз съм скачал на приморско, но тандем. Подписваш декларацията и те мятат от самолета:
          http://vbox7.com/play:84f3cee1
          За съжаление в Приморско повече няма да се скача. Мисля, че в момента единствено на Божурище и в Монтана има някаква дейност.
          "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

          Коментар


          • #6
            До: Скок с парашут

            И аз мисля че в монтана наистина има !

            Коментар


            • #7
              До: Скок с парашут

              В Монтана има да. Няколко колеги ходят да скачат редовно.

              Коментар


              • #8
                До: Скок с парашут

                В София такива курсове и скокове организират "Парасоф". В момента им нямам координатите, но би трябвало да се намират лесно из нета. Курса е тридневен - понеделник, сряда и петък вечер. Иска се и медицинско на тяхна бланка. Скача се уикенда близо до Пазарджик. Преди две години таксата беше 60 лева, сега не знам, но би трябвало да е нещо от този порядък.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #9
                  До: Скок с парашут

                  Благодаря за отзивчивоста ви. Надявам се в скоро време да се възползвам от предоставената информация.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Скок с парашут

                    Аз съм чувал за Румъния , че е по-близо до Варна , но не знам подробности. Ако някой знае повече , нека сподели.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Скок с парашут

                      В Румъния се скача в Тузла. Миналата година беше 35 евро на скок ако не се лъжа и беше добре. Незнам тази година дали ще се скача.
                      Иначе в момента в Монтана предлагат много изгодни цени: AFF-a е 2400 лв иначе има и вариант за Static Line - 300 лв теория + 70 лв на скок.
                      Мисля да си направя една ваканция там през май или юни.
                      "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                      Коментар


                      • #12
                        До: Скок с парашут

                        Радо, мъжът ми каза, че ако искаш да разпльокаш голямото си шкембе от няколко километра, трябва да се вдигнеш до базата на Националния в Казанлък. Ако искаш координати ти знаеш как да се откриете.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Скок с парашут

                          и аз съм мераклиа да скоча .но малко ме е шобе.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Скок с парашут

                            Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
                            В Румъния се скача в Тузла. Миналата година беше 35 евро на скок ако не се лъжа и беше добре.
                            Това цени за самостоятелен скок ли е? А знаеш ли за т.нар. ''тандем'' колко се плаща ?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Скок с парашут

                              Това цени за самостоятелен скок ли е? А знаеш ли за т.нар. ''тандем'' колко се плаща ?
                              Да за самостоятелен скок, ако имаш лиценз. Иначе тандема в момента върви между 150 и 170 EUR - това без видеозаснемане. Ако искаш да те има на видео се плащат още около 50 EUR
                              "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X