Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за БЛОКАЖ в пр.мост на Patrol GR - ARB, TJM, друго?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Ама ако ще е жадна стачката , аз не участвам
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #47
      Наблюдавам подчертано пренебрежение към Справедливите си Искания. Затова променям намеренията си, и като крайна мярка предполагам пристъпване към пиещо-ядяща стачка до пълна победа!
      Прогресивната световна общественост ще бъде потресена от справедливата борба за равноправие на пигмеите кат. до 100 кг и сама ще дойде да провери къде отиват толкова бири и кифтета. Тежко ви тогава!

      Коментар


      • #48
        Стефане , в предвид настъпващия есенно-зимен сезон сменяме тактиката и оръжията.Заменяме барбекюто на открито с явки край камината а кюфтетата с бира , с пържоли и червено вино.Ще ни хванат, ама трънци
        По повод предният блокаж:послушах ви , купих верният модел гуми ( в неделя бяха изпробвани и резултатите са фантастични) и спестих пари от блокажа (естествено те ще се вложат пак в джипа-мисля си за синт.въже и др.,, лигавщини'')
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #49
          А честито! Правилни виждания имаш. По ъъъ ... множество въпроси))
          Кво стана с Пърси бе, къде се крие? Що не каже за компютърчето, че вече ще ме ритат по кухия мозък. Никъв отчет, смятат го за неправилно от моя страна.

          Коментар


          • #50
            Първоначално публикуван от churov
            Стефане , в предвид настъпващия есенно-зимен сезон сменяме тактиката и оръжията.Заменяме барбекюто на открито с явки край камината а кюфтетата с бира , с пържоли и червено вино.Ще ни хванат, ама трънци
            По повод предният блокаж:послушах ви , купих верният модел гуми ( в неделя бяха изпробвани и резултатите са фантастични) и спестих пари от блокажа (естествено те ще се вложат пак в джипа-мисля си за синт.въже и др.,, лигавщини'')
            Кой са "верните" гуми? и да знаеш че независимо от хубавите гуми, блокажа си е ГолЕма Благина (проверено)

            Коментар


            • #51
              Ето тези :


              Алекс , както казва Стефан ,,пълно щастие няма".Естествено това са ВТОРИ КОМПЛЕКТ гуми!На пробата в неделя видях как се държаха гумите и как се държахаМПС-та с по-два блокажа.Резултатите ме задоволиха напълно!Пък нали си имам заден блокаж , който успешно ползвам при окантарвания.Не съм се отказал от тази ерес(предения бл.) , но парите които отделих от закуски в момента ще разпределя в други ВАЖНИ НЕЩА за МПС-то !
              Стефане , пърси обича да обмисля нещата дълго и да взема правилните решения , не като мен (съреч не го е монтирал още).
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #52
                Пърси

                Тук съм. Не съм изчезнал, но ме е заринала много работа.
                Стефане компютърчето не е монтирано още, защото трябва да му измисля място по доста пестеливото руско табло на Уаз-а.
                И понеже темата е за блокажи, да се похваля че Уаза вече е с блокажи. И преден и заден. За момента съм много доволен. Но все още съм излизал с тях само три пъти.
                Единственото място от където не можаш да мина беше един баир ( през които Чуров мина ). Но калта беше такава, че Малатестата Кобра изглеждаше като валяк. Имаше момент в които всичко колела въртяха и джипа се свиличаше надолу. И тога се сетих че имам и лебедка . Жалко че няма снимки от това място, но там човек прав не можеше да седи.
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар


                • #53
                  И ние имаме лебедки , ама само ТИ във Варна успя да накараш ЖЕНАТА да я разпъне ! ПОКЛОН!!!
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • #54
                    Баси ... Лебедката ... ЖЕНАТА ... Калта ... Баси, тва е било касапница а Пърси може да иде да открива собствен паметник и площад на негово си име!)))))))))))))))))))))

                    Коментар


                    • #55
                      Първоначално публикуван от churov
                      Ето тези : ... (гуми)...
                      Аз не виждам добре какви са гумите.. Чуров, багажника много ми харесва, ще споделиш ли майстори?

                      Коментар


                      • #56
                        Каймани бре, много добре се вижда.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #57
                          Първоначално публикуван от quadra
                          Каймани бре, много добре се вижда.
                          Ти имаш много добро зрение
                          Аз виждам шарка която се произвежда оригинално от една фирма и се "подражава" от поне 2-3 фирми, като кайман е само името дадено на регенерата произвеждан от едната от тях
                          Така че на Яро въпроса си е е основателен.

                          Коментар


                          • #58
                            Гуми

                            Тъй като Янко го няма ще отговоря аз. Гумите са Малатеста Кайман.
                            Това на снимките им беше първото каране.
                            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                            NULLA TENACI INVIA EST VIA

                            Коментар


                            • #59
                              Хихихииии
                              Алекс, дължиш ми една бира
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X