Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пурсел у нас !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пурсел у нас !

    За трета поредна година ,екипа на Пюрсел ни гостува тук в София ,в нас ,за няколко нощувки . В момента също са в нашият дом,вечеряме,а някои мислят по-късно да отидат на дискотека . НЕ искам да се хваля с това,а да го споделя с вас,интересното е че механиците също са тук,и знаят това онова,ако някой го интересува нещо,до петък са тук,мога да ги питам всичко !

    Ето малко снимки от миналата година .







    Последно редактирано от Жоро Донечки; 31-03-09, 22:20. Причина: снимките

  • #2
    До: Пурсел у нас !

    Ей ама ти направо "изби рибата" с тоя гост ебаси кефа да имаш цял отбор в задния си двор.
    Само от любопитство колко мотора има Момчето и на състезание всеки път с един и същ ли кара? И каза ли какви са му впечатленията от Грант при Италия? за бозата де и за дърпането с лебетки!
    [IMG]http://www.maxmediabg.com/moto/bobi2_podpis.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #3
      До: Пурсел у нас !

      Все още не са искарали моторите,хората дойдоха преди близо 3 часа,и само разговаряхме,показвахме им новите ни мотори,и седнахме да ядем,утре ще е веселбата . Миналата година,той имаше 3 мотора,като един има състезателен,а 2 за тренировки,сега обаче е с нови мотори ... Абе за заключение ,при тях май още не е дошла кризата

      Коментар


      • #4
        До: Пурсел у нас !

        А за Италия.... Той финишира мисля че 25ти,абе някъде отзаде,защото падна при старта,каза че се говорело че ще е така,но това наистина го шашнало,и не само него а и много други,абе резултатите си казаха думата

        Коментар


        • #5
          До: Пурсел у нас !

          Браво бе малък!
          Ти верно изби рибата. Голям кеф си е тая работа!
          Мога само един съвет да ти дам - "крадни занаят", сега ти е паднало!

          Питай какво става с брат му. Като свърши суперкроса ще се връща ли насам или ще остане да кара "АМА Мотокрос"?

          Коментар


          • #6
            До: Пурсел у нас !

            Абе ти да не се бъзикаш нещо а
            я им кажи че искаме специална визита от форума
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • #7
              До: Пурсел у нас !

              Я един коз от мене за нашто си списание "Офроудбг"
              Ицо, защо не се опитате да направите един материал със Себастианчо?
              Ще стане страшно интересно.

              Коментар


              • #8
                До: Пурсел у нас !

                Ще питам днес,ще направя и яко снимки и довечера ще качвам

                Коментар


                • #9
                  До: Пурсел у нас !

                  Специални поздрави на Себастиен
                  миналата година единствен той се противопостави на Буба на кроса на нациите, кефи ме това момче
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пурсел у нас !

                    НЕ искам да се хваля с това,а да го споделя с вас
                    ...няма нищо лошо да се похвалиш с това!..то направо си е за хвалене бе рижко
                    Последно редактирано от mitkov; 01-04-09, 09:05.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пурсел у нас !

                      Аз съм голям фен и на двамата братя,миналата година се снимах със Себастиян.Дано само не го гони същият карък като миналата година. Желая му успех,в Севлиево съм за него.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Пурсел у нас !

                        Капнал,толкова уморен и след съзтезание не съм бил ! Цял ден миене и помагане.Просто ако тръгна да разказвам сега всичко,или да качвам всичко,сигурно ще ми се счупЯт пръстите от писане,утре като съм свеж ще предоставя целия материал,беше НАИСТИНА страшно интересно и яко,бяха с 3 буса,които единия еее..... Няма такъв... Механиците са страшни пичове .
                        Някой беше питал колко мотора имат,е тази година имат 6 мотора,и 2 минибайка работни ,всичките им мотори са УНИКАТИ... От където пипнеш и видиш все ще е карбоново . На Пюрсел предницата струваше,някъде към 8.000 лв . Самите механици ми направиха страхотно впечАтление,макар и утре да си тръгват,от вчера до днес 5 сутринта бяха в СинСити,станаха в 7:30 ,и почнаха да бачкат като кучета,и свършиха преди един час,имаше специален механик който отговаряше за болтовете на моторите,почистваше ги средно по 3-4 часа ,и интересното беше че тези "специални" болтчета Олекотяват мотора с 7 КГ ,самите болтове са 2900 $....Още много утре ,сега лягам да спЯ,да ги изпратя утре и почвам да качвам
                        Последно редактирано от Тануцо; 01-04-09, 23:53. Причина: правопис!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Пурсел у нас !

                          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                          Я един коз от мене за нашто си списание "Офроудбг"
                          Ицо, защо не се опитате да направите един материал със Себастианчо?
                          Ще стане страшно интересно.
                          Ами аз предлагам домакинът да подготви нещо, тъй като така и така познава много добре човека и отбора и ще е най-адекватен и актуален, за разлика от мен. С удоволствие ще публикуваме репортаж за това височайшо посещение и ще наградим автора подобаващо...

                          Коментар


                          • #14
                            До: Пурсел у нас !

                            Мога да ви дам целия материал,и вие си го подредете ,тъкмо ще направите реклама и на МониРейсинг като цяло,интервюта имам с това как чистат моторите,сглобяват и още.С бащата на Пурсел,и с няколко механика,самия Пурсел така и не се яви... . Но няма проблем да ви дам материала ! Той не е малък,има горе долу 200/300 снимки и клипове по 1/3 ГБ

                            Коментар


                            • #15
                              До: Пурсел у нас !

                              Драги колеги тези снимки които са качени са от 2008 г Тогава отбора се казваше GPKR от тази година Себастиян Пурсел Ливия Ланселот и Гарет Шванепол са към заводският тим на Кавазаки ( KRT )
                              Има други снимки от 2009г
                              Последно редактирано от MONI RACING TEAM; 17-06-09, 00:41.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X