Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

    Първоначално публикуван от neweso Преглед на мнение
    И в крайна сметка ЗАЩО НЕ ПУБЛИКУВАТЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ДВАТА ДЕНА ??????

    Има ли нещо нередно в тях ,ЧЕ ГИ КРИЕТЕ ??

    !!!!

    Не четеш внимателно
    Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
    На първия брифинг в Трявна ще бъде раздадено подробното класиране от първия кръг.

    Коментар


    • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

      Надявама се от тук нататък да са по малко нерегламентираните неща . И когато има ограничения контроли и други такива да бъдат спазвани от всички , а който си позволи да не ги спази да си понесе последствията !!!
      Иначе доста хора ще се откажат от състезанията поне така ще е с групата от Шумен.А за 1-ва дгодина сме доста многобройни 9-10 човека сме. След още едно такова състезание като Софийското не се знае дали ще остане някой да се състезава ( не знаем с кого се състезаваме понеже )
      ГЛАВИ МЕ БОЛИЧКАТА

      Коментар


      • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

        ТV Show от Arkaim Art Studio

        Ендуро София Част I

        Коментар


        • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

          Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
          ТV Show от Arkaim Art Studio

          Ендуро София Част I
          Браво,много яко!!!
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

            а втора част има ли награждаване и така нататък

            Коментар


            • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

              Първоначално публикуван от petyr`ivanov`atv`maniq Преглед на мнение
              а втора част има ли награждаване и така нататък
              Доцов нищо не е качил на техния сайт.Ще му звънна да ми даде записите и ще ги кача на нашето FTP.

              Коментар


              • До: "ЕНДУРО СОФИЯ 2009" 25-26 април -Първи кръг от Републиканския Шампионат

                супер дано да стигнат до мен надявам се много беше ми първо състезание и като такова е добре спомените да останат потплаени с матрял

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X