Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Търся си ключ за джанти (оригинален) 27 за LR Discovery.
    Колкото повече - толкова повече !

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Колеги търся електрониката за оригиналния ключ на Дискавъри 2/2003г.резервния ключ не работи.
      Моля помагайте.

      Съобщение от модератор:
      Моля, напишете си в профила от къде сте.
      ...ЦЪК
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-12-14, 11:21.

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от jasen93 Преглед на мнение
        Колеги търся електрониката за оригиналния ключ на Дискавъри 2/2003г.резервния ключ не работи.
        Моля помагайте.
        Ключа ли не работи или колата не го познава?
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Колеги газта на моя Дефендер 90 ТД5 2007г. е потенциометър. Искам да го сменя защото според мен ми прави бели, т.е навлажнява се и ме вкарва в авариен режим.
          Преди време ми подариха един цял педал с вграден потенциометър, смених го, но пак започнаха проблеми от време на време.
          Рових из разни магазини, но нищо не намерих.
          Но и не знам дали се продава само комплект с педала или може и да се подменя.
          Моля ако някой е наясно от къде може да се купи да сподели.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            LR030568 e двупистовия потенциометър до VIN 1A607224
            LR031386 е трипистовия от там нататък.
            Цените дори в Падок са върло неприятни.
            Номерата заедно с педала са били съответно SLC100210 и SLC000010, но доколкото разбирам вече се продават само потенциометрите.
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
              LR030568 e двупистовия потенциометър до VIN 1A607224
              LR031386 е трипистовия от там нататък.
              Цените дори в Падок са върло неприятни.
              Номерата заедно с педала са били съответно SLC100210 и SLC000010, но доколкото разбирам вече се продават само потенциометрите.
              Благодаря за което.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Tедо, имам един потенциометър - от Диско2 - искаш ли да ти го пратя?
                Land Rover Discovery XS 300tdi 1996 продаден
                Land Rover Range Rover Р38А - 2,5 DSE 2001
                Land Rover Freelander td4 2005
                Land Rover Discovery td5 2002

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от silata Преглед на мнение
                  Tедо, имам един потенциометър - от Диско2 - искаш ли да ти го пратя?
                  Благодаря, но мисля, че те са двупистови, а на Дефендера е с три писти.
                  На моя потенциометър, който е правен в Китай, отгоре му пише - 503-99-016 >PBT-(GF20+GB20)<.
                  Не, че тоя дето го имаш не е правен в Китай.

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    И на едното, и на другото ги има и с две, и с три, до някой вин и след.
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      И на едното, и на другото ги има и с две, и с три, до някой вин и след.
                      Може и така да е. Затова написах на моя потенциометър какво пише отгоре. Ако е същия надпис, значи ще стане.
                      Между другото, като напишеш това в Гуглето - 503-99-016 >PBT-(GF20+GB20)<, излиза и един производител, който ти казва, че може да ти изпраща по 5000 на седмица.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                        Благодаря, но мисля, че те са двупистови, а на Дефендера е с три писти.
                        На моя потенциометър, който е правен в Китай, отгоре му пише - 503-99-016 >PBT-(GF20+GB20)<.
                        Не, че тоя дето го имаш не е правен в Китай.
                        Компютрите NNN са с три пистови потенциометри. С диагностика може да каже на компютъра с колко писти е педала.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Колеги търся за Диско 300 тди 96г преден десен мигач,и лайстната под десния фар.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Здравейте, вчера ми текна водната помпа, но се оказва че P- гарнитурата я нямам. Имам само водната помпа и гарнитурата за нея, но както чета съветите са да сменя и въпросната P гарнитура. В МФ я няма налична, а за 1-5 пауна не ми се прави поръчка от UK.Дори и от ebay идва малко дебела доставката. Някой има ли я налична тази гарнитура. (PET100790G). Предпочитам оригинална. За сега там е сухо, но при сваляне на водната помпа махам 3 от болтовете които я държът, и ме притеснява да не текне след като кача новата помпа
                            LR Discovery 300Tdi 1996
                            Subaru Outback 2.5 1998
                            Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Мисля че имам, но на мен ми я върнаха от сервиза, явно не им е харесала. Може би са сложили "течна", защото това което дойде от острова е метал и поради тази причина не я предлагам, но ако настояваш може да пратиш на ЛС координати за доставка.
                              При мен течеше точно от тази гарнитура, а сега не тече. Така и не обсъдихме със сервиза защо ми я върнаха и какво са сложили.
                              Не бързай ако искаш да стигнеш
                              __________________________________
                              Discovery II TD5 10P

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Търся 5бр. оригинални(OEM-Land Rover) О-ринги за дюзите на ТД5.Имам афтър маркет,ама не искам да слагам такива,че нещо много евтинички ми се видят...Има ги в Мото Пфое -София-Сливница,както и в Бургас,но мисля че не се занимават с пращане по куриер.Та някой ако има път до там,ще съм благодарен.Номера е:
                                ERR7004

                                http://www.landroverserviceparts.co....o_ERR7004.html
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X