Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

    Здравейте,
    Отскоро съм собственик на въпросния автомобил.
    Едно от първите неща с което се сблъсках е закръглените ми гайки за джанти.
    Гумаджиите не могат да ги отвият.
    Не мога да намеря по сайтовете у нас и в Странско въпросните гайки.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gaika land rover discovery 2 2001 v8 us version.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5628625
    От Варна съм.
    Благодаря предварително.
    Поздрави
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

      Ето един каталожен номер под който можеш да търсиш: ANR3679.
      Успех
      LZ1AID

      Коментар


      • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

        На първо четене :
        http://www.lrdirect.com/ANR3679-Whee...FWXHtAodDi0AXQ
        http://www.paddockspares.com/anr2763...loy-wheel.html
        като вторите са за Д1 , не съм сигурен дали са еднакви.

        Коментар


        • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

          Благодаря за първите отговори.
          Никъде не намирам размери на въпросните.
          Дали са същите?
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

            Няма да намериш размери. Тези които съм ти дал са същите.
            LZ1AID

            Коментар


            • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

              По принцип обикновенно се мачкат декоративните капачки и е трудно да вкараш камъка. Ако ги прежалиш ( капачките ) отдолу гайките би трябвало да са здрави, не знам при теб как е. Но тогава 27 идва една идея голям. А с капачките - една идея малък , особено като се деформират малко.

              Коментар


              • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

                От Д1 не стават на Д2. Ако е само за 2-3 бр. мисля, че имам.

                Коментар


                • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

                  Според мен, като гледам снимката са смачкани капачките от ламарина. Ако ги изкарат, продават такива.
                  Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                  "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                  "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                  Коментар


                  • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

                    Махни неръждаемите капачки от гайките и после ги поцинковай. Бързо и евтино.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Land Rover Discovery II 2001 V8 US version си търси гайки за джанти?

                      Писах и снимах някъде, но не помня къде - проблемът с капачките са първо гумаджиите, дето стягат с пистолета с незнайна сила и ако случайно му споменеш нютон-метри, упътване и нещо такова, директно отсичат, че това са теоретични глупости. Само че англичаните са сложили ключ за джанти с определена дължина, сметната да не можеш да натягаш до безкрай. Същият е една идея по-широк от 27 и влиза даже върху раздути гайки.

                      Другата причина за подутите гайки е ръждата по гайката - надува неръждавейката от вътре на вън. Тук помага бой с чука върху подходящо желязо, но внимателно за да не се изкриви гайката. Аз за всеки случай си нося и камък 28.
                      И на гумаджия не давам да затяга, че после се самозатягат в движение, според тях.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Махни неръждаемите капачки от гайките и после ги поцинковай. Бързо и евтино.
                        Kато се махнат капачките остават дупки и болта е открит.
                        може би трябва и да се запуши със заварка или по друг начин.
                        И нали се сещаш че е трудно да махна всички болтове и да ги занеса на поцинковане.
                        Ще пробвам с автоморгите из Варна за начало че ми обявиха цени за направа (цехчето в Д.Оряховица) 12 лева на парче и срокове някъде след нова година.
                        поздрави
                        Росен

                        Първоначално публикуван от Анастас Анастасов (rova) Преглед на мнение
                        Според мен, като гледам снимката са смачкани капачките от ламарина. Ако ги изкарат, продават такива.
                        Здравейте,
                        А къде сте виждали да продават?
                        Поздрави
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-12-14, 18:14.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • Става въпрос за капачките. В МП, аз от там съм си взимал.

                          А, колегите са посочили сайтове, с поръчка.
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-12-14, 18:14.
                          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                          Коментар


                          • От: Тествано решение за проблем със задното стъкло на Фрилендър

                            Здравейте колеги имам проблем с джипчето ми (Land Rover Freelander) скъса се жилото на прозореца на задната врата. От къде да си купя. Благодаря предварително.

                            Съобщение от модератор:
                            Моля, напишете си в профила от къде сте.
                            ...ЦЪК
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-12-14, 07:20.

                            Коментар


                            • От: Тествано решение за проблем със задното стъкло на Фрилендър

                              Първоначално публикуван от todorstoqnov Преглед на мнение
                              Здравейте колеги имам проблем с джипчето ми (Land Rover Freelander) скъса се жилото на прозореца на задната врата. От къде да си купя. Благодаря предварително
                              Привет!

                              Аз бих ти препоръчал да поровиш из ebay.co.uk. От 2 години карам (и обслужвам ) едно TD4, 2001-а и, в общи линии, основно от там си намирам резервни част. Тука нашите джамбази ги продават с порядъци по-скъпо

                              Съобщение от модератор:
                              Моля, напишете си в профила от къде сте.
                              ...ЦЪК
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-12-14, 07:20.

                              Коментар


                              • От: Тествано решение за проблем със задното стъкло на Фрилендър

                                Търся си рамо за задна чистачка за Фрийлендър. Ако някой има да свирка. тел. 0878 301 387
                                Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                                freelander 1,8 2001g.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X