Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въздушни възглавници за Рейндж Ровър L322

    http://www.island-4x4.co.uk/suspensi...2316_2839.html
    Кеф ти Делфи, кеф ти Дънлоп. Малко по-евтини излизат от тези 1700 кинта.
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Въздушни възглавници за Рейндж Ровър L322

      На мен ми се струва доста значителна разликата. Затова и питах да не би да има разлики във възглавниците. Тези от Англия са нови, с 12 месеца гаранция (друг е въпроса, че трябва да е 24 месеца гаранцията според директивите на ЕС).

      А случайно да знаете какъв е приблизителния живот на възглавниците? Знам, че въпроса е доста субективен и че зависи от употребата на колата. При мен първата се обади на 180 к км показание на километража, а колата не е ползвана екстремно.

      Коментар


      • От: Въздушни възглавници за Рейндж Ровър L322

        Първоначално публикуван от Kalin V Преглед на мнение
        просто Мото Пфое си слагат прилична горница за частите си?
        Друго не знам, но това е сигурно.Моят опит е с Дарукар и там са направо неубоздани.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Въздушни възглавници за Рейндж Ровър L322

          Първоначално публикуван от Kalin V Преглед на мнение
          Затова и питах да не би да има разлики във възглавниците.
          Има разлика в продавачите
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • Фланци за ЛР Дискавъри

            Колеги някой има ли идея от къде мога да поръчам фланци за ЛР Дискавъри, при вромос нямат.
            Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

            Коментар


            • От: Фланци за ЛР Дискавъри

              http://www.island-4x4.co.uk/wheel-sp...04-p-7108.html
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • Въпрос за диференциал на Фрилендър

                Привет. въпроса ми е имат ли разлика задните диференциали на фрилендърите с ровърски дизел и БМВ-ския мотор. Става въпрос взаимнозаменяеми ли са

                Коментар


                • От: Въпрос за диференциал на Фрилендър

                  Не дочаках отговор на въпроса, но нека се знае че са еднакви диференциалите. Пробвах го лично.

                  Коментар


                  • Теглич за Discovery I

                    Здравейте. Вече от 5 дни притежавам Discovery (1996) и сега си търся теглич, но май се оказа мисия невъзможна. Така както гледам ми се струва че е възможно да стане и от Discovery 2. Звънях на всички обяви в mobile, но без успех ;( Всичко продадено. Обаче един от продавачите каза че има от Range Rover 1997 и ми е интересно дали се захваща по същия начин. А също така някой ако има теглич и му е ненужен бих се възползвал (няма как да си тегля караваната без него). Или мернете някъде Диско на части с теглич също ще съм много благодарен.
                    Също така и ако имате представа колко кг тежи ще ми е полезно, защото вече обмислям:

                    http://www.ebay.co.uk/itm/LAND-ROVER...item3a81dcd3dc

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:60_58.JPG
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5517781

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:60_59.jpg
Прегледи:1
Размер:92.3 КБ
ID:5517782

                    или това, но незнам gabco колко ще ме таксуват за теглича дали е до 30kg? Че бая солено ще е пътуването
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-09-13, 17:57.
                    LR Discovery 300Tdi 1996
                    Subaru Outback 2.5 1998
                    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                    Коментар


                    • От: До: Рязане на калници - Диско 1

                      Здравейте, искам да попитам от къде мога да купя арки эа RANGE ROVER CLASSIC.
                      Благодаря.

                      Съобщение от модератор:
                      Моля, напишете си в профила от къде сте.
                      ...ЦЪК
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-10-13, 19:46.

                      Коментар


                      • От: До: Рязане на калници - Диско 1

                        Първоначално публикуван от KATRAN4ETO Преглед на мнение
                        Здравейте, искам да попитам от къде мога да купя арки за RANGE ROVER CLASSIC.
                        Благодаря.
                        http://www.paddockspares.com/off-roa...r-classic.html

                        http://www.flatdoguk.com/Flexi-Arches-Land-Rover.asp

                        http://www.bramracing.co.uk/range-ro...rches-set-50mm
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • От: Теглич за Discovery I

                          Теглича дойде и е монтиран. ТЕглото е 12кг За доставка от Gabco взеха 21лв

                          Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                          Здравейте. Вече от 5 дни притежавам Discovery (1996) и сега си търся теглич, но май се оказа мисия невъзможна. Така както гледам ми се струва че е възможно да стане и от Discovery 2. Звънях на всички обяви в mobile, но без успех ;( Всичко продадено. Обаче един от продавачите каза че има от Range Rover 1997 и ми е интересно дали се захваща по същия начин. А също така някой ако има теглич и му е ненужен бих се възползвал (няма как да си тегля караваната без него). Или мернете някъде Диско на части с теглич също ще съм много благодарен.
                          Също така и ако имате представа колко кг тежи ще ми е полезно, защото вече обмислям:

                          http://www.ebay.co.uk/itm/LAND-ROVER...item3a81dcd3dc

                          [ATTACH=CONFIG]626002[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]626003[/ATTACH]

                          или това, но незнам gabco колко ще ме таксуват за теглича дали е до 30kg? Че бая солено ще е пътуването
                          LR Discovery 300Tdi 1996
                          Subaru Outback 2.5 1998
                          Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                          Коментар


                          • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                            Колеги търся да купя 20 бр. гайки 16 х1.5 за ЛР. някой продава ли и ако знае да ме насочи проверих на едно две места но ме застреляха с цена 15 лв. за бройка
                            Това което построихме през социализма, Вие дори не можете да го боядисате. Тодор Живков

                            Коментар


                            • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                              Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
                              Колеги търся да купя 20 бр. гайки 16 х1.5 за ЛР. някой продава ли и ако знае да ме насочи проверих на едно две места но ме застреляха с цена 15 лв. за бройка
                              За какви джанти търсиш гайки?
                              Вероятно са ти дали цена за алумиеви джанти.

                              Коментар


                              • От: Офсет и Размери на джантите на Land Rover Discovery

                                Първоначално публикуван от martin_gr Преглед на мнение
                                Колеги търся да купя 20 бр. гайки 16 х1.5 за ЛР. някой продава ли и ако знае да ме насочи проверих на едно две места но ме застреляха с цена 15 лв. за бройка
                                Верно са те застреляли! Правил съм гайки и са ми искали по 6 лв, което си е скъпо, ама 15 лв!!!
                                Щом ти трябват гайки виж при Крис в Моминсбор - тук.
                                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X