Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
    Moмчета търся радиостансция.
    Каква?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      А нещо, относно оригиналните радиа nа LR? Касети/CD? Модели? Някое налично?
      Мисля да махам мойто - Visteon 6500 - ето такова: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9_9_f9321159-770e-462e-bb8a-0882781ba34c.jpg
Прегледи:1
Размер:16.9 КБ
ID:5262157
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Каква?
        А сега де .. какво имаш предвид под каква? За джипката. Да нямаш някоя?
        Георги 00356/ 77777016 Малта
        Lаnd Rover 110 /Series II‎

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
          А сега де .. какво имаш предвид под каква? За джипката. Да нямаш някоя?
          Радиостанция за отворени честоти, или истинска станция за радиолюбителски честоти. За първата не ти трябва никакво разрешително, просто си говориш с приятели на открита честота, за втората поне в България трябва да си обучен и сертифициран радиолюбител.
          За мойте неща, ако няма други, взимай и очуканите, ама на добра цена
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Радиостанция за отворени честоти, или истинска станция за радиолюбителски честоти. За първата не ти трябва никакво разрешително, просто си говориш с приятели на открита честота, за втората поне в България трябва да си обучен и сертифициран радиолюбител.
            За мойте неща, ако няма други, взимай и очуканите, ама на добра цена
            Не не никакви сложни разрешителни не ми трябват.Просто да си говорим в гората като пътуваме. Това е цялата идея, а за твойте неща ще ходя в четвъртък за последно да видя как стоят нещата. А за цената ще ти се обадя да ти кажа предварително.
            Георги 00356/ 77777016 Малта
            Lаnd Rover 110 /Series II‎

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              За станциите ценита са от 60 лева за двойка от най-простите, с обсег до 3-4 километра в зависимост от терена до....няколкостотин лева за една бройка с обхават до 40 километра по пряка линия. Като си дойдеш в БГ, ще уредими това. За моето нещо няма какво да звъниш, ако прецениш, взимай.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                Мисля да махам мойто - Visteon 6500 - ето такова: [ATTACH=CONFIG]312298[/ATTACH]
                Стандартен размер ли е? С евробукса? Пусни ми и цена, ако искаш на лични.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                  Стандартен размер ли е? С евробукса? Пусни ми и цена, ако искаш на лични.
                  Размера е стандартен, за буксата трябва да проверя - не съм сигурен. Има и управление от волана, но от него липсва средния бутон "Mode". Недостатъкът му е, че чете само фабрични cd-та. Дори и презаписани не иска да чете, пък на мен по ще ми върши работа нещо с MP3. Цена ми е много трудно да определя...
                  Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Ако на някой му притрябва нещо:
                    -Предни носачи 2 броя
                    -задни носачи 2 броя
                    -преден кардан 1 брой
                    да знае че искам да се отърва от тях. За всичко комплект 150лв по отделно пазарлък хаха
                    Land Rover Defender 110SW 300tdi

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Иван Конов от Разград търси кардан, сега ще му кажа да ти звънне.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • Търся кожен салон за Дискавъри

                        Търсяе кожен салон за Дискавъри. Ако някой продава или може да намери такъв, моля нека пише, цвят и от кое дискавъри е. Моето е 95г но салона за предпочитание е даже да е от след 99г.

                        Коментар


                        • От: Търся кожен салон за Дискавъри

                          Първоначално публикуван от aleks777 Преглед на мнение
                          Търсяе кожен салон за Дискавъри. Ако някой продава или може да намери такъв, моля нека пише, цвят и от кое дискавъри е. Моето е 95г но салона за предпочитание е даже да е от след 99г.
                          Аз също от доста време се оглеждам за такъв. Интересно ми е също от Диско 2 дали ще стане без преправяне салона на Диско 300? Или от някакви други коли, но не искам да преправям релси и тн... В нета четох дори, че от БМВ е21 и е30 ставали, но не е проверено.

                          Коментар


                          • От: Търся кожен салон за Дискавъри

                            Аз искам да питам колегите дали в диско1 95г 300TDI има филтър в купето на климатика?
                            Диско 300TDI
                            Scott Purgatory
                            0889 84 6161

                            Коментар


                            • От: Търся кожен салон за Дискавъри

                              Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                              Аз искам да питам колегите дали в диско1 95г 300TDI има филтър в купето на климатика?
                              Моето Диско1 300ТД е 96г и няма филтър на климатика . Поздрави .

                              Коментар


                              • От: Търся кожен салон за Дискавъри

                                На 300TDI ме интересува лагера/ите на компресора на климатика кои са? И също така дали ремъка задвижващ климатика задвижва и нещо друго - като го гледам според мен не.Защото се чува шум( на мен ми изглежда лагер на компресора на климатика) и имах идеята да го отрежа този ремък - така и така ще се сменя.Но да не направя беля ако го резна?
                                Диско 300TDI
                                Scott Purgatory
                                0889 84 6161

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X