Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
    Обаче скоростите се пълнят и то много.АМа аз смятам,че проблема е че се пълнят от към първичния вал а там спасение няма с нищо
    Точно от там си се пълнят и то със страшна сила си се засмуква водата през онея диагонални нарези, дето пазят маслото да не излиза навън.

    Коментар


    • #32
      До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

      Мостовете могат да се напълнят с вода само ако примерно са цял ден под водата.Ние така прехабих ме моста на дизеловата текезесарка на Иван.

      Коментар


      • #33
        До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

        ето снимките на сервото и разделителя за двата кръга
        черния маркуч е за вакум
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #34
          До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Мостовете могат да се напълнят с вода само ако примерно са цял ден под водата.Ние така прехабих ме моста на дизеловата текезесарка на Иван.

          А бе мойте са седели по 3-4 часа в язовира и нищо им нямаше. Единствено в единия редуктор имаше вода ама там няма одушник и не виждам начин как ще успее някой да се справи с това
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #35
            До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

            Абе,твойте са друга бира.Аз,говоря за обикновенни,а и ти си известен водолаз и си ги приучил.

            Коментар


            • #36
              До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
              Абе,твойте са друга бира.Аз,говоря за обикновенни,а и ти си известен водолаз и си ги приучил.
              Е и старите мостове са седели по гьоловете бая време
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #37
                До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                Колеги,дайте малко информация за тези полиуретанови тампони ,защото аз и един мой приятел сме за смяна на тампоните и мислим да взимаме такива.Има ли в Самоков такива или трябва от София?Стават ли точно за уаз или нещо трябва да се преправя.Мерси предварително

                Коментар


                • #38
                  До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                  С едно "чукване" в Google излезе - Това

                  Доста писано, доста информация. Успех.

                  Коментар


                  • #39
                    До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                    Тази седмица сложих на УАЗката на Гере двукръгова спирачна помпа със сервоусилвател, горни педали и помпи на съединителя. Ето и няколко снимки от монтажа.
                    Прикачени файлове
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #40
                      До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                      Като гледам последните снимки, ми идва наум за готовия(фабричен) твърд метален покрив вместо мекия. Едва ли ще се наложи даже напасване - то всичко си е готово.
                      диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                      Коментар


                      • #41
                        До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                        Драго, много мерси за снимките и за перфектната работа! Тъкмо се ядосвах, че нямам нагледни материали от самия монтаж. Хващам се, че съвсем съм забравил, че Уаза имал спирачки. Ако някой все още се колебае мога само да му кажа, че между предишното и сегашното положение на спирачките няма нищо общо. В едното нямаш, а в другото имаш такива.

                        Първоначално публикуван от ArSey Преглед на мнение
                        Като гледам последните снимки, ми идва наум за готовия(фабричен) твърд метален покрив вместо мекия. Едва ли ще се наложи даже напасване - то всичко си е готово.
                        По принцип е така, но реших да остана с мек таван. Даже новият вече е в багажника.
                        LZ1GYY
                        0898 436 956

                        Коментар


                        • #42
                          До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                          Гере и аз като тебе си мислех че Уаза няма спирачки по рождение докато нему сложих помпата и сервото от старото ми Мицубиши. Поиграх си малко докато ги пасна но после разбрах за какво става на въпрос. При първите проби щях да се пребия. Помпата от Мицубишито е на 28 г и не е ремонтирана . Поне от мен , през последните 10 г.
                          Последно редактирано от Pursie; 09-04-10, 23:13.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #43
                            До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                            влизането на вода в скоростната кутия може да се отстрани .голяма играчка е но си струва .прави се нов водач на аксиалния лагер и се оставя гнездо за семерина ..после спираловидния улей на опашката се наварява там дето ще ляга семерината и се шлайфа . мисля да правя тая гимнастика за моя джип .кат почна ще снимам.

                            Коментар


                            • #44
                              От: До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                              Гого, чакаме снимките от работата по УАЗика.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • #45
                                От: До: ПРОЕКТ 33 - реставрация и подобрения на УАЗ 469

                                Колега,къде ги носи да ти обърнат?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X