Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първият ми джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Първият ми джип

    Радвам се че се получи оживена дискусия, която дано е полезна и за други новаци в областта. За гумите съм съгласен - големи! И наистина много е писано вече. Само плюсове има това нещо. Единствения въпрос който може да възникне е разликата в показанията на скоростомера и километража, но сигурно е писано вече а и не е толкова важно. За стъклата и фолиото колегата maxxx вече отговори и аз нямам какво да допълня.
    За щурчетата ми още не съм ги открил понеже се крият, но и това ще стане. Сега се яви друг проблем - изгаснах в една улица и няма палене. Може да е наистина имобилайзера както казахте по-нагоре, а дори да не е ей сега ще бъде жестоко изкъртен. Отивам с майстора след малко и после ще пиша какво е станало..
    :)

    Коментар


    • #62
      До: Първият ми джип

      Беше релето за бензиновата помпа което са слагали газаджиите преди 1-2 месеца да я прекъсва когато работи на газ. Проблема е че там токовите кабели са дебели а те са ми сложили едни тънички жички и те се топили и горели и днеска просто са си прегорели и .. дотам. Сега предстои да си сложа сам по-стабилни кабели и обувки.
      Та ако на някой му предстои процедурата го съветвам да се увери какво му слагат в инсталацията..
      :)

      Коментар


      • #63
        До: Първият ми джип

        Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
        Беше релето за бензиновата помпа което са слагали газаджиите преди 1-2 месеца да я прекъсва когато работи на газ. Проблема е че там токовите кабели са дебели а те са ми сложили едни тънички жички и те се топили и горели и днеска просто са си прегорели и .. дотам. Сега предстои да си сложа сам по-стабилни кабели и обувки.
        Та ако на някой му предстои процедурата го съветвам да се увери какво му слагат в инсталацията..
        Aз те съветвам да прочетеш по под форума преди да хабиш сили и нерви да сменяш съответните кабели. Хайде за да не губиш време ще ти кажа. Бензиновата помпа не се прекъсва никога когато работи на газ. Освен ако не си мразиш дюзите и нямаш намерение никога да не ги ползваш.
        no signature no problems

        Коментар


        • #64
          До: Първият ми джип

          Ами не знам признавам си, просто така ми каза жичкаджиатя че така е направено. А и една от другите коли е така - с реле когато е на газ да не работи помпата (понеже някой ни наплаши че щяла да изгори като работи "напразно", но най-вече защото гореше и бензин докато работеше на газ) , и досега не сме имали проблеми с дюзите. По принцип колите палят винаги на бензин, но което не знам, не знам - ще прочета, благодаря ти
          Последно редактирано от loweza; 25-05-09, 17:41.
          :)

          Коментар


          • #65
            До: Първият ми джип

            Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
            Ами не знам признавам си, просто така ми каза жичкаджиатя че така е направено. А и една от другите коли е така - с реле когато е на газ да не работи помпата (понеже някой ни наплаши че щяла да изгори като работи "напразно") , и досега не сме имали проблеми с дюзите. По принцип колите палят винаги на бензин, но което не знам, не знам - ще прочета, благодаря ти
            Тя,помпата като е пръчка,си гори регулярно-мене питай.
            Божко ти е написал правилния монтаж,освен това го има на още сто места дъвкано.
            Нататък,кой каквото си реши.

            Коментар


            • #66
              До: Първият ми джип

              Да ви се похваля с новите придобивки за джипа
              ловджийска бас каса и ловджийски гуми (не са големи но такива изпаднаха. сега вози малко по-мекичко но и малко от инерцията на шосейните гуми изчезна)
              Прикачени файлове
              :)

              Коментар


              • #67
                До: Първият ми джип

                Е то касата "бойлера" и ти свърши багажника.
                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                Honda CB 919 Hornet
                0898849413-Светльо
                Кръвна Група: 0+

                Коментар


                • #68
                  До: Първият ми джип

                  Аха така е ама то пълно щастие няма
                  :)

                  Коментар


                  • #69
                    До: Първият ми джип

                    Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
                    Да ви се похваля с новите придобивки за джипа
                    ловджийска бас каса и ловджийски гуми (не са големи но такива изпаднаха. сега вози малко по-мекичко но и малко от инерцията на шосейните гуми изчезна)

                    Тази каса не е ловджийска , а гъзарска ... а за прасетата мислил ли си къде ще ги мяташ ? На покрива ? А кучетата ? Впрегнати пред джипа ?! ....или истинската ловджийска част ще е задължение на колегите с УАЗ-овете ....от теб пиенето и озвучаването
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Първият ми джип

                      Аз в джипа кучета не качвам (само кучки ) , та камоли прасета, то и без касата пак не се побират. Прасетата на теглича, а за куче гледам само 1 курцхаар, който си има вартбург и си ходи с него
                      п.с. касата с бира влиза точно на мястото на баскасата - или едната или другата
                      :)

                      Коментар


                      • #71
                        До: Първият ми джип

                        Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
                        Да ви се похваля с новите придобивки за джипа
                        ловджийска бас каса и ловджийски гуми (не са големи но такива изпаднаха. сега вози малко по-мекичко но и малко от инерцията на шосейните гуми изчезна)
                        Страхотни придобивки , да си ги ползваш със здраве !

                        Коментар


                        • #72
                          До: Първият ми джип

                          и още една придобивка - солидна доза кал всяка седмица по 2 пъти
                          якооо!
                          Прикачени файлове
                          :)

                          Коментар


                          • #73
                            До: Първият ми джип

                            Така изглежда много по добре!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Първият ми джип

                              Абе яко, ама още по-яко щеше да бъде ако имаше и едно прасенце на капака.
                              Но за съжаление поне при мен прасенца няма и аз съм само със калта-ХА ХА!
                              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                              Коментар


                              • #75
                                До: Първият ми джип

                                Ако щеш ми вярвай същия ден изпуснах първото си прасе
                                иначе щеше да го има на снимката - точно както казваш...
                                слука, братче!
                                :)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X