Обява

Свий
Няма добавени обяви.

впечатления за исузу тропер 2.6i

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от vroom
    Първоначално публикуван от fanatic
    а аз те моля да приключиш с безмислените постове в тази тема, и говори с факти и данни не наизуст тук тези неща не се толелират.
    имаш лично съоб.
    а защо да е лично ! аз ти направих забележка публично а не лично, и не смятам че трябва да съм модератор за да правя забележки тогава щях да съм диктатор !

    "От: vroom
    До: fanatic
    Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 1:03 pm
    Заглавие: fanatic
    първо, аз те моля да не си играеш на модератор освен ако не си такъв.

    второ, ако се позавъртиш наоколо ще видиш каква объркана е темата от самото начало

    трето, всичко се нареди и без твоите думи на власт

    чатвърто, родеото определено те убива при катастрофа. ето ти един факт за исузо. хонда после почна да го продава като паспорта но спря по тази причина....

    пето, ако имаш предвид нещто специфично, винаги можеш да направиш корекция както колегите по горе. това е форум в който повечето хора са с идеята да научат нещо. ако някой каже нещто което ти не намираш за точно, драсни нещо обратно с някаква полза така че да се знае че не е така. "

    ето това вече е постинг с факти, сам си се поправил ето за това се борим. Тук няма място за обиди нападки и безпочвени забележки, надявам се с това да не сме станали досадни на останалите.

    П.С. ако исках да съм модератор отдавна щях да бъда.
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      Божо, мисля, че трябва да се направи раздел "ОБЩА КУЛТУРА"
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        Хихи няма да е лоша идея
        между другото оня булбар още ръждясва у нас ако ти се занимава да го преправяш мини да го вземеш.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          Абе не ми се занимава, ама за по бира може да мина
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #20
            Re: впечатления за исузу тропер 2.6i

            Първоначално публикуван от Пламен Бешков
            ...Смятам ,че това един незаслужено пренебрегван и подценяван автомобил.
            Колега абсолютно си прав, и не само за този автомобил, а и за марката ISUZU като цяло, но какво да се прави времето показва и доказва. Да сме живи и здрави....
            Поздрави
            ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от fanatic
              Първоначално публикуван от vroom
              Първоначално публикуван от fanatic
              а аз те моля да приключиш с безмислените постове в тази тема, и говори с факти и данни не наизуст тук тези неща не се толелират.
              имаш лично съоб.
              а защо да е лично ! аз ти направих забележка публично а не лично, и не смятам че трябва да съм модератор за да правя забележки тогава щях да съм диктатор !

              "От: vroom
              До: fanatic
              Пуснато на: Сря Авг 30, 2006 1:03 pm
              Заглавие: fanatic
              първо, аз те моля да не си играеш на модератор освен ако не си такъв.

              второ, ако се позавъртиш наоколо ще видиш каква объркана е темата от самото начало

              трето, всичко се нареди и без твоите думи на власт

              чатвърто, родеото определено те убива при катастрофа. ето ти един факт за исузо. хонда после почна да го продава като паспорта но спря по тази причина....

              пето, ако имаш предвид нещто специфично, винаги можеш да направиш корекция както колегите по горе. това е форум в който повечето хора са с идеята да научат нещо. ако някой каже нещто което ти не намираш за точно, драсни нещо обратно с някаква полза така че да се знае че не е така. "

              ето това вече е постинг с факти, сам си се поправил ето за това се борим. Тук няма място за обиди нападки и безпочвени забележки, надявам се с това да не сме станали досадни на останалите.

              П.С. ако исках да съм модератор отдавна щях да бъда.

              защото ТИ предложи тази част от темата да се прекрати, за това ти го пратих на лично..

              ако аобаче имаш желанието да се правиш на мъж, аз със удоволствие мога да го влача из публичния форум, както явно беше твоята идея от самото начало.

              пратих ти личното от уважение към твоята критика, но явно просто трябваше да ти го кажа тук. както и да е,

              но от уважение към тези които са тука да говорят за исузо, мисля че няма да се занимавам с теб защото ти не представляваш интерест за мен... чел съм ти глупостите които си писал и повечето неща са "аз какво мразя". много весел човек си ама нали не сме тука да се съдим а да говориме за коли.

              като пия бира, ще се чукна и за теб.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от vroom
                ако аобаче имаш желанието да се правиш на мъж,
                ...
                ти не представляваш интерест за мен... чел съм ти глупостите които си писал и
                ...
                ама нали не сме тука да се съдим а да говориме за коли.
                А бе, колега, ти преди трите си нисана, дето горят по една цистерна бензин, случайно да си карал Голф двойка? Тунингован?
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  мисля, че си поредния комплексар появяващ се из форумите не съм имал за цел да се заяждам ама твойте глупости край нямат, ще помоля някой от модераторите да изтрие мойте постове.

                  в предния постинг написах "това вече е постинг с факти, сам си се поправил"

                  и смятах дискусията за приключена но уви ще се убедиш сам, че това не е форум за комплексари.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    ето за това говоря
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от V93
                      Първоначално публикуван от vroom
                      ако аобаче имаш желанието да се правиш на мъж,
                      ...
                      ти не представляваш интерест за мен... чел съм ти глупостите които си писал и
                      ...
                      ама нали не сме тука да се съдим а да говориме за коли.
                      А бе, колега, ти преди трите си нисана, дето горят по една цистерна бензин, случайно да си карал Голф двойка? Тунингован?
                      да ти помогна със стереотипа и да те направя весел днес, имал съм jetta. и toyota. и jeep. сменям колите всеки 2 години така че съм минал през доста.

                      тунинг с тенекиено гърне? не.. не съм от този тип.

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от fanatic
                        ето за това говоря
                        виж, нямам нищо лично но ако ти наистина не искаше тази тема да се продължи, защо публикуваш личното? това си беше твое решение. сега не е нужно да го извърташ как целия форум е пълен с комплексари... едва ли хората тук се смятат за такива, и не е нужно да ги наричаш така... чета го от 2005 и не съм останал с това мнение. ако ти така смяташ, жалко. ако ми бъркаш остротата с невежество какво та ди кажа.. нищо освен че отнема малко време хората да се опознаят. после всеки се адаптира и контекста на думите се променя.

                        Коментар


                        • #27
                          Аз пък предполагах, че ще говорим за ИСУЗУ....
                          Бръм - ти да не си бил военен или полицай? Щото... общата култура и неподготвените ти изказвания ме навеждат на такива безрадостни мисли..Тъп си като крив кюнец...
                          (съжалявам за езика) :x
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от Scrapheap
                            Аз пък предполагах, че ще говорим за ИСУЗУ....
                            Бръм - ти да не си бил военен или полицай? Щото... общата култура и неподготвените ти изказвания ме навеждат на такива безрадостни мисли..Тъп си като крив кюнец...
                            (съжалявам за езика) :x
                            да кука съм. давай със стереотипите.


                            май трябва да почна и аз да пиша как мразя голфовете и циганите, това явно пасва в този културен извор на добре обмислени и подготвени мнения върху неща от национална важност.

                            Коментар


                            • #29
                              Колега, ако обичаш погледни заглавието на темата
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Scrapheap
                                Колега, ако обичаш погледни заглавието на темата
                                Съседе, първо погледни какво ти писа в тази тема.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X