Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос трасе -Асеновград

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос трасе -Асеновград

    Здравейте.От сряда сме във ваканция до 14 април.В периода от 1 до 10 април всеки ден ще карам на мотокрос пистата до Асеновград.Аз ще съм на село.През балкана ще ходя до пистата.Селото е на 3 км от пистата.Който иска да заповяда.Асеновградчани и околията които карат там да пишат.Уж всяка събота и неделя карали там и някой който кара е от форума да казва

  • #2
    До: Мотокрос трасе -Асеновград

    Подържа ли се още пистата в Асеновград ... не съм чувал да има традиционни състезание ? Как стоят нещата някой знае ли ? 74

    Коментар


    • #3
      До: Мотокрос трасе -Асеновград

      Да.Преди около 1 месец там до пистата има язовир и бяхме там с бащами за риба и по едно време чух някви звуци на мотори та зарязах аз въдицата и отидох до пистата погледах малко как 1 момче правише обиколко с една 125-ца.Успех

      Коментар


      • #4
        От: Мотокрос трасе -Асеновград

        Мисля, че ще е добре да се прави традиционно мотокрос състезание на тази писта.Много пъти съм виждал да тренират на тази писта но явно не са от форума

        Коментар


        • #5
          От: Мотокрос трасе -Асеновград

          Много хубаво е трасенцето на кросаците.Кой щеше да прави състезанието по ендуро. Мога ли да получа трак с опция, ако ми хареса да платя за провеждането?
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            От: Мотокрос трасе -Асеновград

            Момчета къде се намира това трасе.Имайте в предвид ,че не съм от Асеновград така че по обстойно го обяснявайте.

            Коментар


            • #7
              От: Мотокрос трасе -Асеновград

              По пътя от Асеновград за Кърджали, има табела комплекс 40-те извора (в ляво)
              Иво Георгиев
              Gworkshop

              Коментар


              • #8
                От: Мотокрос трасе -Асеновград

                Трасето е много добро с изключение на 2-3 по остри скока,всеки желаещ може да заповяда,има язовир с не много риба,гориста местност,също така и място за палатки,ако има запалени Мотористи да поостанат в Асеновград.На табелата за комплекс 40-те извора завивате наляво, карате около 1км и виждате язовир 40-те извора,завивате по пътя надясно и след 500м Трасето е пред Вас.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X